Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Vesel BOŽIČ in prijetno praznovanje...

NOVO LETO pa si lahko voščimo na motorju 01.01.2011 ob 12h v CELJU na Ljubljanski cesti,

ZBOR PRI HOTEL-u FARAON(Merx), :grupni: tradicionalno srečanje obvezno z motorjem ali........... :beer2:

TOLE JE ZA VSE MOTORISTE,NE SAM vARADERO..,SORI SEM NAROBE PRILOŽU...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE JE ZA VSE MOTORISTE,NE SAM vARADERO..,SORI SEM NAROBE PRILOŽU...

[/quote

Pridejo 2 varederke!!

Lani bil prvič, je blo krasno¨!¨!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je tudi ostalim Varaderovcem Božiček prinesel tako lepa darila kot meni (MRA) in da ste uživali v družbi najdražjih.

V novem letu pa vsem motoristom želim čim več sončnih dni in nobene nesreče.

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo šel kakšen varaderist 01.01. iz Ljubljane ali pa skozi Ljubljano v Celje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo in srečno 2011, ter veliko lepih in varnih kilometrov!!

Magda in Iztok

Hvala enako, enako želim tudi vsem ostalim!

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj, zdravo in varno ,tako peš kot na kolesih v letu 2011,želiva Rozi in Smiljan iz Logatca.Pa da se pohvalim,v novo leto sva se zapeljala z novo Varico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj, zdravo in varno ,tako peš kot na kolesih v letu 2011,želiva Rozi in Smiljan iz Logatca.Pa da se pohvalim,v novo leto sva se zapeljala z novo Varico.

Lepo!!!

Barva? Sej veš!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno zdravo in uspešno 2011. Je bil kdo 01.01. v Celju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo videl novo Varo 2011( belo ) v živo?

jaz sem jo videl v milanu. Zdela se mi je tud kanček faceliftana? Meni osebno so beli motorji všeč, ampak po mojem okusu žal Vari ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj, zdravo in varno ,tako peš kot na kolesih v letu 2011,želiva Rozi in Smiljan iz Logatca.Pa da se pohvalim,v novo leto sva se zapeljala z novo Varico.

:OK::grupni: :hooray: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno zdravo in uspešno 2011. Je bil kdo 01.01. v Celju?

Ja, z bratom (Renzy) sva šla! Vse skupaj mislim, da je bilo 5 varaderk.

Zanimivo doživetje, je treba probat. Preveč pametno pa tudi ni!!:slap: Je blo -5!!:eek:

Ampak, drugo leto spet!:010

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iztok,

tolk je črna da kr mal na modr vleče :kva2: !!!

Krasna je :OK: Čuvaj jo !!! Kaj pa dodatna oprema,so projekti na vidiku ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, z bratom (Renzy) sva šla! Vse skupaj mislim, da je bilo 5 varaderk.

Zanimivo doživetje, je treba probat. Preveč pametno pa tudi ni!!:slap: Je blo -5!!:eek:

Ampak, drugo leto spet!:010

Lp! Iztok

Dobri ste,čelado dol :whistle:

Sm pa bil u službi drugače bi se vam verjetno pridružil. Bi poklical še felipe-ja pa bi dec verjetn pomislu,da sem na igli :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste,čelado dol :whistle:

Sm pa bil u službi drugače bi se vam verjetno pridružil. Bi poklical še felipe-ja pa bi dec verjetn pomislu,da sem na igli :lol1:

LP

Žal tudi jaz sem bil v službi, drugače bi pa se sigurno pridružil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jo videl v milanu. Zdela se mi je tud kanček faceliftana? Meni osebno so beli motorji všeč, ampak po mojem okusu žal Vari ne paše.

Varadero je meni že skos sila simpatičen motor. Na slikah mi bela zgleda super, upal sem da boš potrdil, da tako izgleda tudi v živo. Treba bo počakat da pride v salone... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero je meni že skos sila simpatičen motor. Na slikah mi bela zgleda super, upal sem da boš potrdil, da tako izgleda tudi v živo. Treba bo počakat da pride v salone... .)

sorry. nisem hotel. :) zdej mam VTR, ki je dal motor za Varadera, in sm prow navdušen nad njegovo trpežnostjo in pomankanjem duše. po 80 000km dela ko ura, olja ne dolivam moči je pa še zmer zadost za dostojna prehitevanja, in nč ne pušča al kiha. v bljižni prihodnosti bi se rad prekvalificial na bol potovalni motor, in me Vara vleče zarad res pozitivnih izkušenj z mojim traktorjem. zato sem na njih pozoren. Žal meni ta motor v beli barvi res ne potegne. Prava HRC kombinacija. AfricaTwin je v tej farbi zgledala :worship: Upam de bo tebi bomba, in si jo boš prvoščil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry. nisem hotel. :) zdej mam VTR, ki je dal motor za Varadera, in sm prow navdušen nad njegovo trpežnostjo in pomankanjem duše. po 80 000km dela ko ura, olja ne dolivam moči je pa še zmer zadost za dostojna prehitevanja, in nč ne pušča al kiha. v bljižni prihodnosti bi se rad prekvalificial na bol potovalni motor, in me Vara vleče zarad res pozitivnih izkušenj z mojim traktorjem. zato sem na njih pozoren. Žal meni ta motor v beli barvi res ne potegne. Prava HRC kombinacija. AfricaTwin je v tej farbi zgledala :worship: Upam de bo tebi bomba, in si jo boš prvoščil :)

Ne, ne ni panike, povsem prav da poveš kar misliš. :notworthy: Hvala bogu da smo ljudje različni in imamo različne okuse. Najraje bi imel bordo rdečo, ta mi daleč najlepša...samo tiste so letnik 2007 ali 2008 :headbang: . Verjamem pa da si zelo zadovoljen z agregatom. Mene na Vari moti števc in vsa okolica, zgleda mi kot iz Civica iz 91 leta, ampak to je stvar ki se jo pač navadiš. Pa ni mi ravno všeč ker je v Španiji narejena, ampak kot kaže se na zanesljivosti ne pozna tko da.... za ta motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!