Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ker še Varadero počiva, sem odprl sezono drugače! Samo da se voza benzin in da ruži!!!

Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldne se bi lahko kaj videli na bolšji tržnici pri vaških v Domžalah, jaz že klet pospravljam :whistle:

V nedelo pa furca jaz že z novimi gumami !!!:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedelo pa furca jaz že z novimi gumami !!!:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Evo lubica preobuta test do Trojan uspel Continentalke delajo kar OK .V nedeljo pa do KRKA !Če se kdo pridruži se dobimo v Logatcu (MOL) nekje okol 9 ure)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa furca na Krk

Matr si hitr! Sej so slike še mokre od razvijalca! Merkej, da se kej ne spaca!

Mislm, on se je s :photo: ukvarjal, jest sem mu pa vodo z naftnih filtrov (od barke, ne od Vare) ven spravljal!

Dreugače pa :OK: :OK: :OK: :OK: od nedelje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva jo danes mahnila do obale....Slovenske.

Že pri postojni sva se odločila bolj za stran poti saj je zgledalo da imajo motoristi od Postojne naprej organizirano ''romanje'' na obalo. Nekako sva pririnila do sv. Antona in Marezige kjer naju je premamila oštarija Karjola in njihova ombola v testu . Hitro sva ugotovila da nama na obalo res ni treba hodit vode gledat in sva raje še par kilometrov naredila po gričih streljaj od obale.

Za nazaj me je ob 635 tih policijskih kontrolah in radarjih spreletelo da nisva morda zašla v kakšno Rusijo kjer policaji čakajo za vsakim vogalom s svojo pušco . Hvala vsem motoristom za opozarjanje samo sva kmalu ugotovila da bo treba točno po omejitvah drugače mi bodo oči zatekle od vsega oprezanja za radarji in patruljami. Ko sva na Planini zavila za Cerknico sva se kar odahnila...nič več motorjev v kolonah in policistov ki bi skrbeli za najino varnost.

Drugič ko bom šel v ta konec bom prometno in vozniško kar na šipo nalepil da mi ju ne bo treba stokrat ven iz žepa vlačit ker se zna znucat :D .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si hitr! Sej so slike še mokre od razvijalca! Merkej, da se kej ne spaca!

Mislm, on se je s :photo: ukvarjal, jest sem mu pa vodo z naftnih filtrov (od barke, ne od Vare) ven spravljal!

Dreugače pa :OK: :OK: :OK: :OK: od nedelje!

Res je tut nafta ni več kot nekoč ,Tok vode še nism mel v tanku !Še dobr da je se raza na bčsko spozna !!!trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

no tudi midva sva ta vikend nabirala km, nabralo se jih je 700!!

Nekaj slik iz srečanja v soboto v Domžalah, lepo vas je bilo videt :-)!

post-19220-0-36777200-1301866375_thumb.jpgpost-19220-0-85442600-1301866618_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni,

Vidim, da ste pridno nabirali začetne kilometre v novi sezoni. Tudi midva nisva mogla ostati doma ob takšnem vremenu. Vleklo naju je proti morju. Toda policisti, motoristi in kolesarji so mi kmalu začeli it na živce in po radarski kontroli v Senožečah sva jo raje mahnila proti Sežani in Trstu. Nad Trstom je bilo še malo topleje kot pa ob morju. Potem pa po stranskih poteh do Fiese, kjer nama je celo uspelo malo zadremati na sončku. Prekrasno. No seveda pa potem zopet ob morju do Pirana(kavica - sladoled), v Portorož pogledat najnovejšo modo kratkih rokavov in mini kiklic in potem počasi domov. Neverjetno se mi je popravil vid, tako, da danes v ponedeljek sploh ne rabim očal za branje in pisanje na forumu.

Za prvič prekrasno in predvsem sproščujoče. To je bilo to kar mi in še marsikomu pomeni motor.

RAZA. Če si šel na KRK, si šel verjetno čez Kočevje. Kako pa je bilo tam? Ali tudi na vsaki avtobusni stoji radar? Ali je tudi nepretrgana kolona motoristov? Krk je za naju z Mojco namreč priljubljen kotiček za lep izlet.

Vsem ki ste ta vikend naredili prve kilometre v tej sezoni, kot midva in vsem ostalim želim še veliko takšnih in podobnih vikendov. Najlepše je, če se v ponedeljek lahko spominjaš prekrasnega vikenda na motorju.

Upam, da se se kje na kavici tudi srečamo.

Lep pozdrav Ivo in Mojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni,

RAZA. Če si šel na KRK, si šel verjetno čez Kočevje. Kako pa je bilo tam? Ali tudi na vsaki avtobusni stoji radar? Ali je tudi nepretrgana kolona motoristov? Krk je za naju z Mojco namreč priljubljen kotiček za lep izlet.

Lep pozdrav Ivo in Mojca

Živ!

Ker sva zjutraj odhajala dokaj zgodaj saj sva bila z Orangetom v Logatcu zmenjena ob 9h je bilo za može postave očitno še prezgodaj, saj smo prvo vozilo z modro črto srečala šele nalo pred planino, pa še ta jo je v kontra sekal. Čez Knežak je bil tudi popoln mir in dokaj prazna cesta. Nad Reko so se protismerno začele srečavati skupinice motoristov, tako da do Krka ni bilo gužve in je šlo zelo tekoče. Pred Krškim mostom so bili v senci parkirani Hrvaški varuhi, vendar tam tako ustaviš zaradi mostnine. Potem na Krku šeena kontrola popoldan, vendar so že imeli biznis z nekim prenatovorjenim kamiončkom. Na poti domov po stari naftni in nato na Delnice in čez Kočevje brez kontrol z redkim prometom vse do doma. Še na mejnem prehodu Petrina so samo z glavo pokimal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene

Včeraj sva z mojo boljšo 1/2 začela motoristično sezono. In hudič - zopet je navdušena.

Sva jo pičila malce "nach Oesterreich" pa skoz Apaško dolino domov. TAk fajn na izi, cca 100

kilometerčkov.

Motoristov morje na cesti, vsi vozijo kulturno- tudi v Avstriji se bojimo policjotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAZA hvala.

Potem bo naslednji vikend sigurno, seveda če bo lepo vreme na vrsti Krk in to v eno smer čez Ilirsko in nazaj čez Kočevje.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem pospravljal po garaži in v enem izmed vogalov našel stojala za dvig sprednjega in zadnjega dela motorja.

Stojala so domače izdelave in zelo močna, primerna le za Varadera. ČE jih kdo rabi jih dam za zelo ugodno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila v Murski Soboti na prireditvi "Vozimo oranžno". Predavanje o varni vožnji, kondicijska vožnja, poligon, veliko motorjev in motoristov (Varadero sem poleg svoje opazil le še eno - črno; le kje ste bili vsi :? ), dober stari ROCK in gratis čevapi :OK:

Fajn je bilo in lepo preživeta nedelja!

LP vsem

post-21375-0-20575900-1302462592_thumb.jpg

post-21375-0-96907000-1302462607_thumb.jpg

post-21375-0-87157800-1302462624_thumb.jpg

post-21375-0-36914800-1302462638_thumb.jpg

post-21375-0-95121700-1302462652_thumb.jpg

post-21375-0-32380300-1302462668_thumb.jpg

post-21375-0-17308000-1302462682_thumb.jpg

post-21375-0-69575200-1302462696_thumb.jpg

post-21375-0-91911300-1302462716_thumb.jpg

post-21375-0-10624200-1302462732_thumb.jpg

post-21375-0-46482600-1302462746_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo "temu" rekli gremo na čevape; v MS pa so "to" imenovali skupinska kondicijska vožnja!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer z enodnevno zamudo :

XLMV vse najboljše!!!

moto1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Orange, a sva se v Nedeljo okrog 14:30 srečala nad Črnim Kalom? Vozil sem za eno Transalpko in imel hči za sabo.

Videl kake štiri Vare vendar prepoznal (domnevno) le tebe Orange :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem te vidu sicer malo pozno a se mi je mudil domov pokat !

Pa še slikca iz tega dne

post-18080-0-11723600-1303067695_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!