Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Malo nevmesno... mogoče kdo ve, če se naš Leteči kje potepa na furi, ker bi ga nekaj rabil vprašat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nevmesno... mogoče kdo ve, če se naš Leteči kje potepa na furi, ker bi ga nekaj rabil vprašat...

Pokliči me, ti bom dal njegovo mobi št.!

Lp! Iztok 031 366 082

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči me, ti bom dal njegovo mobi št.!

Lp! Iztok 031 366 082

Kotzi, GSM imam tudi sam, samo sem mislil, če slučajno kdo ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem novi na tem forumu varaderovcev pa me zanima če se v bodoče obeta kakšno srečanje.Upam da ni vse potihnilo.

LEP POZDRAV VSEM MATIJA IZ GORIŠKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva jap a greš

kje se dobimo

Zdele grema! Bova v rumenih Varadero majcah!! Se dobimo tam. Greva čez Sevnico, Trebnje...

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo gre kdo danes v Mirno Peč'

O matr, a dons je žegnanje v mirni Peči? Pa kako je možno, da vsako leto zabluzim!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O matr, a dons je žegnanje v mirni Peči? Pa kako je možno, da vsako leto zabluzim!! :headbang:

Mal radio posluši in forum ber!Blo ogromn follka

post-18080-0-48711800-1303764418_thumb.jpg

post-18080-0-93396100-1303764447_thumb.jpg

post-18080-0-83848600-1303764489_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Grobnik !Ob 9 na Vrhniki če kdo gre!!!:surrender:

Sory, je tolk letel mem Vrhnike, da me še telefonski klic ni ustavil! Smo se šele čez dve uri na Reškem ovinku grobniške piste dobl!

Ja tko je, če z Varadero sportakom hočeš štih držat. Moraš tiščat gas, ne pa telefonirat! Na poti domov sem raje svoj tempo užgal.

Škoda živcev za traparije gledat in na kocu tudi počet, če hočeš v skupini ostat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi neki je s tvojo majico narobe, barva je OK, sam napis bi mogu bit Kawasaki. :kva2:. Ne me tepst.

Ne, ne KAWASAKI mora bit zelen pa pika. Vsi tisti, ki nimajo zelenga, nimajo tapravga!:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory, je tolk letel mem Vrhnike, da me še telefonski klic ni ustavil! Smo se šele čez dve uri na Reškem ovinku grobniške piste dobl!

Ja tko je, če z Varadero sportakom hočeš štih držat. Moraš tiščat gas, ne pa telefonirat! Na poti domov sem raje svoj tempo užgal.

Škoda živcev za traparije gledat in na kocu tudi počet, če hočeš v skupini ostat!

Mah sej ni blo blema sem vas pa pol iskal in vas nisem več našel pol je pa začel mal skropit in sem jo mrknu na Krk !Zdele pada in upam da jutr ne bo !Ste bli kaj mokri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z bratom sva bila na Grobniku z prikolicama, pa je tko pihalo, da smo po 20 minutah šli naprej!!

Pa od Ljubljane do doma je kar močno deževalo.

Vidu Majstra, XVA, Borsa in en kup Varaderk.:worship:

Bil prvič na kakšnem dirkališču in priznam : VAU!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej ni blo blema sem vas pa pol iskal in vas nisem več našel pol je pa začel mal skropit in sem jo mrknu na Krk !Zdele pada in upam da jutr ne bo !Ste bli kaj mokri?

Po zaključeni zadnji dirki smo jo na brzino popihal!

Od piste pa vse do Kranja je priletela kaka kaplja, od Kranja pa do doma je pa padalo vedno bolj. Sem se pa izognil dežju v Lj in jo od Logatca čez Žiri mahnu.

Mirno morje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi neki je s tvojo majico narobe, barva je OK, sam napis bi mogu bit Kawasaki. :kva2:. Ne me tepst.

Upam, da boš pripeljal svojo lepoto na srečanje, majco boš pa mel TAPRAVO!!! (Varadero):lol1:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z bratom sva bila na Grobniku z prikolicama, pa je tko pihalo, da smo po 20 minutah šli naprej!!

Pa od Ljubljane do doma je kar močno deževalo.

Vidu Majstra, XVA, Borsa in en kup Varaderk.:worship:

Bil prvič na kakšnem dirkališču in priznam : VAU!!

Lp! Iztok

Mi smo se pred burjo skrili za hrib na reški zavoj, in videli baje edini padec!

Videl od daleč XVA, pogrešal Valentinko v duetu z Mile!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se pred burjo skrili za hrib na reški zavoj, in videli baje edini padec!

Videl od daleč XVA, pogrešal Valentinko v duetu z Mile!

Pa še malo slikc

post-18080-0-62087800-1304050691_thumb.jpg

post-18080-0-68439800-1304050712_thumb.jpg

post-18080-0-11714700-1304050726_thumb.jpg

post-18080-0-81707700-1304050738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal radio posluši in forum ber!Blo ogromn follka

Pozdravljena,

Majice mata res hude. Pa vaju vseeno nisva videla v Mirni Peči. Mogoče zato, ker sva ob 10.00 že odšla. Imela sva še kar nekaj km pred sabo. Šla sva namreč čez Vinico - Bosance do Senja (stara cesta ob avtocesti - odlična)na burek in naprej na Pag.

Vreme po magistrali odlično, mogoče malo vetrovno. Tudi včeraj v četrtek ob vrnitvi ni bilo večjih težav. Vsake toliko je malo poškropilo in zapihalo, vendar je bila cesta dokaj suha. Varadero je motor, s katerim se na takšni cesti da uživati. Žal je potrebno danes v službo, drugače bi se še kar malo vozila po jadranski magistrali.

L.P.

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena,

Majice mata res hude. Pa vaju vseeno nisva videla v Mirni Peči. Mogoče zato, ker sva ob 10.00 že odšla. Imela sva še kar nekaj km pred sabo. Šla sva namreč čez Vinico - Bosance do Senja (stara cesta ob avtocesti - odlična)na burek in naprej na Pag.

Vreme po magistrali odlično, mogoče malo vetrovno. Tudi včeraj v četrtek ob vrnitvi ni bilo večjih težav. Vsake toliko je malo poškropilo in zapihalo, vendar je bila cesta dokaj suha. Varadero je motor, s katerim se na takšni cesti da uživati. Žal je potrebno danes v službo, drugače bi se še kar malo vozila po jadranski magistrali.

L.P.

IvoMojca

Jaz sem prišel 10 do 10 Koci malo kasneje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, da sem zgrešil temo ampak vsseno bi rad , da mi kdo svetuje ali pove kako in kaj.Po dolgih letih odrekanj in upanj sem se lani le odločil narediti izpit za motor ki sem ga kajpak naredil brez problemov.Čeprav se bližam Abrahamu se še zmeraj počutim mnogo mlajši. ki je kot najstnik z staro tomos trojko od očeta marsikaj ušpičil in mnogokrat pristal v kakšnem grmu ob cesti- sicer brez posledic.Po dolgem prepričevannju prijateljev naj si le nabavim motor se je pač ponudila priložnost nabavit Varo letnik 2001 po ugodni ceni.Seveda "motorček" je pristal v moji garaži.A veste kaj je rekla žena ko so mi ga z avtovleko pripeljali domov "a si k hiši pripeljal stroj za ubijanje" kajpak sem se ob tem malo zamislu ko sem se prvič nanj posedu.Nabavil sem si vso opremo in v dveh mesecih

naprevil 2000 km med vikendi , kar mi predstavlja užitek ki sem si ga želel od vekomaj.Pa še nekaj sem pač previden in sem že bil na parih Policijskih predavanjih o varnosti v cestnem prometu ter o pasteh , ki lahko doletijo motorista na poti.

Zanima me predvsem ali se kateremu od vas dogaja , da se klinci z " avto turbo mašinami" zaganjajajo v vašo tazadnjo in vas na nek način provocirajo.Jaz jih ob prvem odseku spustim mimo , ker cenim življenje pa čeprav jih bom čez kakašen kilometer nazaj dohitel , ker pač ne morejo mimo avtomobilov.

Če temo zgrešil sem upam , da vas VAREDEROVCEV užalil ne bom če na vrašanje odgovore dobil bom.

Pozdrav iz Goriške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, da sem zgrešil temo ampak vsseno bi rad , da mi kdo svetuje ali pove kako in kaj.Po dolgih letih odrekanj in upanj sem se lani le odločil narediti izpit za motor ki sem ga kajpak naredil brez problemov.Čeprav se bližam Abrahamu se še zmeraj počutim mnogo mlajši. ki je kot najstnik z staro tomos trojko od očeta marsikaj ušpičil in mnogokrat pristal v kakšnem grmu ob cesti- sicer brez posledic.Po dolgem prepričevannju prijateljev naj si le nabavim motor se je pač ponudila priložnost nabavit Varo letnik 2001 po ugodni ceni.Seveda "motorček" je pristal v moji garaži.A veste kaj je rekla žena ko so mi ga z avtovleko pripeljali domov "a si k hiši pripeljal stroj za ubijanje" kajpak sem se ob tem malo zamislu ko sem se prvič nanj posedu.Nabavil sem si vso opremo in v dveh mesecih

naprevil 2000 km med vikendi , kar mi predstavlja užitek ki sem si ga želel od vekomaj.Pa še nekaj sem pač previden in sem že bil na parih Policijskih predavanjih o varnosti v cestnem prometu ter o pasteh , ki lahko doletijo motorista na poti.

Zanima me predvsem ali se kateremu od vas dogaja , da se klinci z " avto turbo mašinami" zaganjajajo v vašo tazadnjo in vas na nek način provocirajo.Jaz jih ob prvem odseku spustim mimo , ker cenim življenje pa čeprav jih bom čez kakašen kilometer nazaj dohitel , ker pač ne morejo mimo avtomobilov.

Če temo zgrešil sem upam , da vas VAREDEROVCEV užalil ne bom če na vrašanje odgovore dobil bom.

Pozdrav iz Goriške.

To se dogaja vsem in prav storiš, če spustiš take idiote mimo; nekaj si zapomni veliko več je idiotov v avtomobilih kot na motorjih!!! Pa slabši kot je avto, bolj se ti bo "zaletaval v rit" :slap: Saj veš "Vsako tele ma svoje vesele" bi rekli v naših krajih!

Pa varno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!