Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Spoštovani Varaderovci!

Leto je naokrog in počasi se bliža..............

post-21375-0-49450300-1306183223_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanima:

Zdravo, preveril pri Vulcanu za majice in prejel naslednji odgovor: Ima rumene z rdečim napisom ali črne z rdečim napisom Varadero.Cena je 6 €/kos, če je ženska telirana majica je pa 7,5 €/kos. + poštnina, možen tudi osebni prevzem v LJ ali Litiji.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že ve nekaj več!!!

Podrobnosti sledijo.......................:yes:

post-21375-0-11175800-1306528287_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga slučajno zanima:

Zdravo, preveril pri Vulcanu za majice in prejel naslednji odgovor: Ima rumene z rdečim napisom ali črne z rdečim napisom Varadero.Cena je 6 €/kos, če je ženska telirana majica je pa 7,5 €/kos. + poštnina, možen tudi osebni prevzem v LJ ali Litiji.

Lp! Iztok

Pozdravljen,

Takšna majica pa mora biti res dobra. Najraje bi črno z rdečim napisom. Rabil bi žensko telirano xl in moško xxl. Sem pa vsak dan v Ljubljani, tako, da jo lahko prevzamem kjer koli se zmeniva.

L.P.

Ivomojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

Takšna majica pa mora biti res dobra. Najraje bi črno z rdečim napisom. Rabil bi žensko telirano xl in moško xxl. Sem pa vsak dan v Ljubljani, tako, da jo lahko prevzamem kjer koli se zmeniva.

L.P.

Ivomojca

Treba je kontaktirati Vulcana na PM!! :naughty:

Dosegljiv je po 1.6.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena "Varadero druščina".

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2. VARADERO BOGRAČ ali Ni NAM LAHKO bomo izvedli (če bo le vreme) v nedeljo, 05. junija 2011.

Kratek opis druženja:

Dobili se bomo med 9,00 in 9,30 uro na lokaciji ki jo sporočim jutri ali pojutrišnjem, ker je na mojo veliko žalost HOTEL 365 polno zaseden in nimamo kje parkirat (seveda računam da nas bo kar nekaj :yea2: ). To sem izvedel danes in sem v polni akciji za nadomestno lokacijo. Okrog 10,00 ure bi krenili počasi proti Avstriji, se zapeljali po gladkem asfaltu "avstrijske vinske ceste" prevozili krasne ovinke, ki jih tam ne manjka in potem nazaj v Slovenijo. Ponovili en del lanske poti do Lenarta in tam zavili proti Negovi in dalje do Ivanjševcev, kjer bi si ogledali "izvir ivanjševske slatine", mineralne vode ki prihaja na površje iz globine 80m in krajši počitek v prečudoviti mirni okolici (ne pozabit plastenk, ker si je lahko napolnite za sabo ali pa degustirate kar na licu mesta; vsekakor zanimivo!!!

Od Ivanjševcev pa po lokalnih cestah skozi Prlekijo do Prekmurja, točno v Ižakovce na "Otok ljubezni" kjer pa nas bo čakala že naša tradicionalna malica in sicer najprej eleksir ljubezni, nato pajani kruh (baje so ga en mesec po lanskem našem obisku klicali Scottie kruh - pa ne vem zakaj? :evilgrin: ) in nato bograč. Po malici pa čas za debate in zabušavanje. Po želji se lahko zapeljemo še do Murske Sobote na kavo in sladoled (mogoče ima Mirči letos spet rojstni dan ;) ) tako kot lani. Nato pa ob primerni uri proti Mariboru, tako da bodo tudi naši najbolj oddaljeni prijatelji pravočasno in varno doma.

To edinstveno ponudbo lahko dobite samo tukaj in zdaj na forumu "Varadero srečanja" za smešno ceno samo 10€. Če se prijavite zdaj, vam ob vsem prej naštetem podariva še lepo vožnjo, dobro družbo in krasno preživeto nedeljo (pa mogoče še kakšno presenečenje :OK: ).

Vozniki/ce Varader in sopotnice/ki vabljeni v čim večjem številu!

Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kdo bi vedel zakaj :D

Pozdravljena "Varadero druščina".

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2. VARADERO BOGRAČ ali Ni NAM LAHKO bomo izvedli (če bo le vreme) v nedeljo, 05. junija 2011.

Kratek opis druženja:

Dobili se bomo med 9,00 in 9,30 uro na lokaciji ki jo sporočim jutri ali pojutrišnjem, ker je na mojo veliko žalost HOTEL 365 polno zaseden in nimamo kje parkirat (seveda računam da nas bo kar nekaj :yea2: ). To sem izvedel danes in sem v polni akciji za nadomestno lokacijo. Okrog 10,00 ure bi krenili počasi proti Avstriji, se zapeljali po gladkem asfaltu "avstrijske vinske ceste" prevozili krasne ovinke, ki jih tam ne manjka in potem nazaj v Slovenijo. Ponovili en del lanske poti do Lenarta in tam zavili proti Negovi in dalje do Ivanjševcev, kjer bi si ogledali "izvir ivanjševske slatine", mineralne vode ki prihaja na površje iz globine 80m in krajši počitek v prečudoviti mirni okolici (ne pozabit plastenk, ker si je lahko napolnite za sabo ali pa degustirate kar na licu mesta; vsekakor zanimivo!!!

Od Ivanjševcev pa po lokalnih cestah skozi Prlekijo do Prekmurja, točno v Ižakovce na "Otok ljubezni" kjer pa nas bo čakala že naša tradicionalna malica in sicer najprej eleksir ljubezni, nato pajani kruh (baje so ga en mesec po lanskem našem obisku klicali Scottie kruh - pa ne vem zakaj? :evilgrin: ) in nato bograč. Po malici pa čas za debate in zabušavanje. Po želji se lahko zapeljemo še do Murske Sobote na kavo in sladoled (mogoče ima Mirči letos spet rojstni dan ;) ) tako kot lani. Nato pa ob primerni uri proti Mariboru, tako da bodo tudi naši najbolj oddaljeni prijatelji pravočasno in varno doma.

To edinstveno ponudbo lahko dobite samo tukaj in zdaj na forumu "Varadero srečanja" za smešno ceno samo 10€. Če se prijavite zdaj, vam ob vsem prej naštetem podariva še lepo vožnjo, dobro družbo in krasno preživeto nedeljo (pa mogoče še kakšno presenečenje :OK: ).

Vozniki/ce Varader in sopotnice/ki vabljeni v čim večjem številu!

Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil; prijavite se lahko do četrtka, 02. junija 2011 do 12,00 ure zaradi oddaje števila udeležencev glede hrane. Prosim da se prijavite samo tisti, ki mislite resno priti na 2. Varadero bograč.

Hvala!

Prijavite se z nickom, imenom in število oseb. Enostavno skopirajte seznam, se vpišite in prilepite kot novi post. (ne dodajat k seznamu komentarjev, ker bo admin Scottie hud :devil: )

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

:010 Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. Rozi/Smiljan............................2 osebi

:010 Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. Rozi/Smiljan............................2 osebi

4. Mare/........................................1 oseba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin!!

Neki te vreme j..e??!:wacko:

Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin!!

Neki te vreme j..e??!:wacko:

Lp! Iztok

Pa nebi smelo..............vsaj po napovedi ne!!! :nono:

post-21375-0-89411900-1306847797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. Rozi/Smiljan............................2 osebi

4. Mare/........................................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. Rozi/Smiljan............................2 osebi

4. Mare/........................................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

6. makib/Bogdan in Zvonka .............2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan............................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. Rozi/Smiljan............................2 osebi

4. Mare/........................................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

6. makib/Bogdan in Zvonka .............2 osebi

7.kamerad/ Lojze&Dragica............2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija...............2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. XLMV/Rozi/Smiljan.................2 osebi

4. Sohen/Mare............................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

6. Makib/Bogdan in Zvonka .......2 osebi

7. Kamerad/ Lojze&Dragica.........2 osebi

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija...............2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. XLMV/Rozi/Smiljan.................2 osebi

4. Sohen/Mare............................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

6. Makib/Bogdan in Zvonka .......2 osebi

7. Kamerad/ Lojze&Dragica.........2 osebi

8. Ivomojca/ Ivo in Mojca...........2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena družba!

Vse je dogovorjeno in urejeno .................razen vremena (ampak mislim da bo). Jutri zvečer se bom odločil (z vašo pomočjo) in z pomočjo g. Trontla po vremenski napovedi ali gremo to nedeljo ali pa žal druženje prestavimo na drug termin.

Našel sem tudi novo zbirno mesto in sicer ARZENŠKOV HRAM in sicer kot sem že napisal 05. junij 2011 med 9,00 in 9,30 (+/- akademskih 15 min). Tukaj bomo opravili formalni del, predstavil bom turo, popijemo kavico in počasi na pot!

Če so kakšne nejasnosti v zvezi s potjo me kontaktirajte na PM ali gsm. Za vse ki prihajate iz smeri CE se držite avtoceste smer Avstrija in zadnji odcep pred glavnim rondojem (mislim da je tabla JURIJ - še preverim in napišem) zapustite obvoznico in po lokalni cesti za Jurij. Po dobrem km je na levi strani velik poslovni objekt s proizvodnjimi halami AJM in samo malo naprej na desni strani je Arzenškov hram - KLIK ZA GPS KOORDINATE.

Toliko v tem obvestilu; aja pa še nekaj Prijave za "2 VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO" še do četrtka do polnoči!!! :yea2:

Prvo štetje:

7 Varader

13 udeležencev

Gremo nič čakat, hitro se odločit; zadnji na prijavi zadnji v koloni!!! :evilgrin:

Pozdrav vsem!

Bojan

ps: Iztok hvala da si Lidijo na seznam spravil! Jaz sem jo spregledal.......:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sem nas preštel že moram popravit evidence; med tem ko sem jaz tolkel po tipkovnici sta se prijavila še Ivo in Mojca :OK:

Tako da je sedaj situacija sledeča:

08 Varader

15 udeležencev

Lp

Fakin

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!