Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Prijave za 2.VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija...............2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda...............2 osebi

3. XLMV/Rozi/Smiljan.................2 osebi

4. Sohen/Mare............................1 oseba

5. Renzy/Renato in Darinka........2 osebi

6. Makib/Bogdan in Zvonka .......2 osebi

7. Ivomojca/ Ivo in Mojca...........2 osebi

:? Kva je folk je bla lani prehuda al imate vsi neke obveznosti :P

Počakmo do sobote da vidmo kaka bo situacija,če se bojite dežja :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

G. Trontelj je svoje povedal. V nedeljo bo še najlepši dan v tednu. Mogoče bo malo porosilo in malo zapihalo, ravno toliko, da ne bo vroče. :rolleyes:

Ravno zadnjič je nekdo spraševal, kje bi se naučil voziti po mokrem. Idealna priložnost. Za vožnjo v dežju tako ali tako ne moreš biti pameten. :?

Upam, da dogodek bo in da se vidimo. :010

L.P.

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kva je folk je bla lani prehuda al imate vsi neke obveznosti :P

Počakmo do sobote da vidmo kaka bo situacija,če se bojite dežja :whistle:

LP

Žal ne moremo čakati do sobote; jutri zjutraj moram javit če pridemo ali ne; zaradi hrane. Ni fer do gostincev na Otoku ljubezni, da se najavimo, nam vse pripravijo pol pa nas zaradi slabega vremena ni. Vremenske napovedi pa so zelo različne; ene so TAKŠNE druge spet DRUGAČNE in te druge me malo skrbijo!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne morem potrditi udeležbe, ker grem v soboto na izlet v Verono in nevem kdaj se vrnem. Verjetno kasno zvečer ali celo proti jutru tako, da verjetno ne bom za na motor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne morem potrditi udeležbe, ker grem v soboto na izlet v Verono in nevem kdaj se vrnem. Verjetno kasno zvečer ali celo proti jutru tako, da verjetno ne bom za na motor :(

Scottie pa če bo v soboto dež :evilgrin: v Veroni mislim.............

4966232401_74b6b01f0e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie pa če bo v soboto dež :evilgrin: v Veroni mislim.............

4966232401_74b6b01f0e.jpg

Mater, to pa je res lepa fotka deževne Verone ;) prav romantična. Še dobro, da grem fotkat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da se vidimo, pa saj nismo iz cukra :rolleyes: !

Spt smo se potepali po Dolomitih. Par slik kako je bilo fajn.:yes:

Lp, Smiljan

post-19220-0-47877800-1307043991_thumb.jpg

post-19220-0-12577500-1307044017_thumb.jpg

post-19220-0-06296400-1307044091_thumb.jpg

post-19220-0-31389400-1307044154_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana Varadero druščina!

Po daljšem razmisleku in kontaktu z gospo Alenko iz Ižakovcev (otok ljubezni), ki mi je povedala da imajo za ta vikend ogromno odpovedi, sem se s težkim srcem odločil, da "Varadero bograč ali Ni nam lahko" (meni pa sploh ne) :doze:

v nedeljo 05. junija 2011 odpade oz. se prestavi na nadomestni termin, ki ga bom sporočil kmalu.Tisti ki ste bili na otoku ljubezni in lokacijo poznate veste, da je tam izredno lepo......seveda pod pogojem da je vreme lepo; pajani kruh ni v dežju niti približno tako dober kot v lepem sončnem vremenu (pa čeprav je še nevem kako vroče) :yes:

Obljubim pa da 2. VAREDERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo in to v terminu, ki vam ga sporočim pravočasno!!!:yea2:

Hvala za razumevanje!

Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana Varadero druščina!

Po daljšem razmisleku in kontaktu z gospo Alenko iz Ižakovcev (otok ljubezni), ki mi je povedala da imajo za ta vikend ogromno odpovedi, sem se s težkim srcem odločil, da "Varadero bograč ali Ni nam lahko" (meni pa sploh ne) :doze:

v nedeljo 05. junija 2011 odpade oz. se prestavi na nadomestni termin, ki ga bom sporočil kmalu.Tisti ki ste bili na otoku ljubezni in lokacijo poznate veste, da je tam izredno lepo......seveda pod pogojem da je vreme lepo; pajani kruh ni v dežju niti približno tako dober kot v lepem sončnem vremenu (pa čeprav je še nevem kako vroče) :yes:

Obljubim pa da 2. VAREDERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo in to v terminu, ki vam ga sporočim pravočasno!!!:yea2:

Hvala za razumevanje!

Bojan in Lidija

Juhuhuuuuu, :D

Verjetno sem eden redkih, ki se te novice veseli a ne morem si kaj. UPAM, da mi bo nadomestni termin bolj ugajal in če bo v soboto bo tudi Eriki :) (upam, pri ženskah nikoli ne veš)

@fakin I love ya ;)

p.s. Lidija, tebe tudi seveda :D

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa da še razveselim žalostne in pogumne!

Imam pa za nedeljo rezervni plan za Prekmurje; dobili bi se tako kot je bilo dogovorjeno s tem da se zapeljemo do Lendavskih goric in se ustavimo TUKAJ, kjer je zelo lepo (preverjeno). Nazaj grede pa se lahko ustavimo na kosilu TUKAJ ali PA TUKAJ.

Vsi zainteresirani se lahko javite na tem forumu ali na PM. Midva se bova v vsakem preimeru nekam peljala...............kot je napisal Smiljan "Saj nismo iz cukra" :nono:

Pozdrav vsem!

B&L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhuuuuu, :D

Verjetno sem eden redkih, ki se te novice veseli a ne morem si kaj. UPAM, da mi bo nadomestni termin bolj ugajal in če bo v soboto bo tudi Eriki :) (upam, pri ženskah nikoli ne veš)

@fakin I love ya ;)

p.s. Lidija, tebe tudi seveda :D

Pa papež tudi................:evilgrin:

lucky_hit.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da tudi meni bolj odgovarja prestavitev termina. Si močno želim bogračijade, ampak ta in naslednji vikend ne morem. Upam na termin in vreme, ki bo ustrezalo še večjemu številu varaderovcev.

Lp, Winetou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole je pa vsaj zame dobra novica, midva sva bila že zmenjena za čolnarjenje po Soči tako da bi drugače letos spet manjkala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hvala bogu za prestavitev termina.

Ta vikend imam že dolgo rezerviran termin za avtodomarski izlet do Češke. In ni šans da bi spremenil načrt.

Če pa bo naslednji vikend "bograč" pa se z veseljem z mojo boljšo 1/2 udeleživa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi najini glavi in riti se bosta po vrnitvi s Pirinejev do takrat že ohladili!

Dobrih in malo manj dobrih prigod je bilo za en koš in bo kar malo potrajalo, da se vse pošlihta v glavi.

Ena od takih je ta s slik. Med prehitevanjem tovornjaka na AC proti Milanu v trenutku prazna zadnja guma pri vsaj 120 km/h!

Kako mi je uspelo med poplesavanjem zadnjega dela motorja levo-desno prikrmariti motor med dvema šleperjema na odstavni pas, mi ni jasno.

Mogoče pomoč od zgoraj? Kakor koli že, ko te konj vrže iz sedla, moraš čimprej nazaj v sedlo! V delavnici nova guma in naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza, a ti je gumo raztrgalo, ali si na kaj zapeljal? Kaj si dal gor po tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi najini glavi in riti se bosta po vrnitvi s Pirinejev do takrat že ohladili!

Dobrih in malo manj dobrih prigod je bilo za en koš in bo kar malo potrajalo, da se vse pošlihta v glavi.

Ena od takih je ta s slik. Med prehitevanjem tovornjaka na AC proti Milanu v trenutku prazna zadnja guma pri vsaj 120 km/h!

Kako mi je uspelo med poplesavanjem zadnjega dela motorja levo-desno prikrmariti motor med dvema šleperjema na odstavni pas, mi ni jasno.

Mogoče pomoč od zgoraj? Kakor koli že, ko te konj vrže iz sedla, moraš čimprej nazaj v sedlo! V delavnici nova guma in naprej!

Zdaj pa nazaj metzelerke gor in udri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza :notworthy:!!

Pozdrav obema!!

Iztok in Magda

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gumi smo našli navojni del samoreznega vijaka.

Nova guma je Bridgeston, tako da bom lahko kombiniral z onim parom iz zaloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!