Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Tudi najini glavi in riti se bosta po vrnitvi s Pirinejev do takrat že ohladili!

Dobrih in malo manj dobrih prigod je bilo za en koš in bo kar malo potrajalo, da se vse pošlihta v glavi.

Ena od takih je ta s slik. Med prehitevanjem tovornjaka na AC proti Milanu v trenutku prazna zadnja guma pri vsaj 120 km/h!

Kako mi je uspelo med poplesavanjem zadnjega dela motorja levo-desno prikrmariti motor med dvema šleperjema na odstavni pas, mi ni jasno.

Mogoče pomoč od zgoraj? Kakor koli že, ko te konj vrže iz sedla, moraš čimprej nazaj v sedlo! V delavnici nova guma in naprej!

Pozdravljen,

Raza, da si pa tole speljal brez padca, svaka čast. Mislim, da si potreboval veliko moči, izkušenj.....in pa seveda tudi ogromno sreče. :notworthy:

L.P.

Ivomojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi najini glavi in riti se bosta po vrnitvi s Pirinejev do takrat že ohladili!

Dobrih in malo manj dobrih prigod je bilo za en koš in bo kar malo potrajalo, da se vse pošlihta v glavi.

Ena od takih je ta s slik. Med prehitevanjem tovornjaka na AC proti Milanu v trenutku prazna zadnja guma pri vsaj 120 km/h!

Kako mi je uspelo med poplesavanjem zadnjega dela motorja levo-desno prikrmariti motor med dvema šleperjema na odstavni pas, mi ni jasno.

Mogoče pomoč od zgoraj? Kakor koli že, ko te konj vrže iz sedla, moraš čimprej nazaj v sedlo! V delavnici nova guma in naprej!

Vesel sem,da se je vse srečno končalo.VSAKA ČAST.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi najini glavi in riti se bosta po vrnitvi s Pirinejev do takrat že ohladili!

Dobrih in malo manj dobrih prigod je bilo za en koš in bo kar malo potrajalo, da se vse pošlihta v glavi.

Ena od takih je ta s slik. Med prehitevanjem tovornjaka na AC proti Milanu v trenutku prazna zadnja guma pri vsaj 120 km/h!

Kako mi je uspelo med poplesavanjem zadnjega dela motorja levo-desno prikrmariti motor med dvema šleperjema na odstavni pas, mi ni jasno.

Mogoče pomoč od zgoraj? Kakor koli že, ko te konj vrže iz sedla, moraš čimprej nazaj v sedlo! V delavnici nova guma in naprej!

Konec dober, vse dobro!!!

Svaka čast Raza! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri krenemo ob 7.30 iz Polzele za Maribor, 2 vari!!

Lp! Iztok

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem predlagal? Ali imate kak drug opravek v MB? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo lepo vreme na Polzeli krenemo ob 7.30, se ustavimo na sejmu 15 min. in pridemo!! Seveda bomo imeli dežjake v kufrih!!:naughty:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki Doki...............pa ne pozabit 3x NE!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bomo peljali kaj po Avstriji ne pozabit kak veljaven dokument!!!

Potnike obveščamo, da bo med 4. in 9. junijem 2011 Avstrija uvedla začasni ponovni nadzor na

notranjih schengenskih mejah, med drugim tudi s Slovenijo, zato bodo avstrijski varnostni organi na

vseh večjih mejnih prehodih opravljali mejno kontrolo. Zato potnike prijazno prosimo, da pred odhodom

na pot preverijo veljavnost svojih dokumentov.

Avstrija bo med 7. in 9. junijem 2011 na Dunaju namreč gostila Svetovni ekonomski forum EU :

centralna Azija 2011. Da bi zagotovila večjo varnost dogodka, bo zato skladno s 23. členom Zakonika o

schengenskih mejah uvedla začasni ponovni nadzor na notranjih schengenskih mejah s Slovenijo,

Nemčijo, Italijo, Švico, Madžarsko, Češko in Slovaško ter na letališčih.

Od 4. junija (od 00. ure) do vključno 9. junija 2011 (do 24. ure) bodo tako avstrijski varnostni organi

na vseh večjih (nekdanjih) mejnih prehodih opravljali mejno kontrolo, kot smo jo poznali na slovenskoavstrijski

meji pred vstopom v schengen oziroma jo slovenska policija še danes opravlja na zunanji

schengenski (slovensko-hrvaški) meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je opravit zjutraj državlajnsko pravico in dolžnost!!! Na VOLišče je treba pred sejmom.............:evilgrin: :whistle:

Da nebi kdo pozabil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a sem si prav zapomnila v Mb. ob 9h, samo ne vem kje, Iztok kam se pa vam mudi tak zgodaj, midva bova iz Logatca šla ob 7.30.

Mogoče sem kako objavo spregledala oz. sem jo :-), vendar Bojan napiši kje se dobimo.

Lp, Rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je opravit zjutraj državlajnsko pravico in dolžnost!!! Na VOLišče je treba pred sejmom.............:evilgrin: :whistle:

Da nebi kdo pozabil :slap:

Te bom prjavu!!! Ka pa volilni molk!!!:whistle::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog glede na to da bomo s štirimi motorji je da se dobimo TUKAJ. Mislim da bo tako najlažje za vse...............popijemo kavico (upam da ne čaj zaradi mraza), posušimo cunje in gremo proti Lendavi :rolleyes:

Upam da se strinjate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog glede na to da bomo s štirimi motorji je da se dobimo TUKAJ. Mislim da bo tako najlažje za vse...............popijemo kavico (upam da ne čaj zaradi mraza), posušimo cunje in gremo proti Lendavi :rolleyes:

Upam da se strinjate!

Ok! :notworthy: Jutri zjutraj se bo videlo okoli vremena!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

V MB se je sonce že začelo borit z oblaki! Mislim da bo zmagalo!!

Se vidimo.

Lp

Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In res je sonce zmagalo. Ob 9,00 smo se dobili v Kamnici, popili kavo in na pot. Čez Avstrijo do Murske Sobote od tam naprej do Lendave in nato do Hiše vina Cuk v Lendavskih goricah; čas za malico in krajši počitek. Nato smo pot nadaljevali preko Dolge vasi, Dobrovnika do Bogojine, kjer smo si pri Puhanu privoščili obilno prekmursko kosilo (Kotzy kaj pa dodole??? :naughty: ). Potem smo siti kot mine nadaljevali čez Moravske toplice do Murske Sobote kjer pa smo si privoščili ledene kave in najbolj pogumne še orehov sladoled z bučnim oljem - pa da ne bom krivičen do Kotzya; on je ubranil moško čast in poskusil tudi to prekmursko specialiteto :worship: . Nato smo se odpravili proti domu; po poti nas je malo poškropilo; pri razcepu MB - CE/LJ smo se poslovili. Naju je do doma malce opralo; bolje rečeno osvežilo. Upam da sta ostala dva motorja ubežala nevihti.

Iztok in Magda ter Rozi in Smiljan hvala za družbo in čudovito preživeto nedeljo. Upam da še kdaj ponovimo :worship:

Pozdrav vsem,

Bojan in Lidija

post-21375-0-74092900-1307288065_thumb.jpg

post-21375-0-41444200-1307288169_thumb.jpg

post-21375-0-91634600-1307288250_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po osvežilni plohi v Savinjski zdajle še kar sije sonce. Upam, da sta naša Logatčana dobro krmarila med oblaki. Danes je bilo zares nebeško :rolleyes: fajn.

Jeklena druščina v Cmureku in bograč, pereci in dodole, princi z lokvanji in gospa štorklja in veverica...

Hvala za lušten, nepozaben izlet in družbo :worship:

Iztok in Magda

post-16144-0-40575700-1307292571_thumb.jpg

post-16144-0-53750500-1307292707_thumb.jpg

post-16144-0-16114000-1307292811_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

ker sta Bojan in Iztok že skoraj vse napisala, bom jaz dodala malo več slik. :photo:

Midva srečno prispela v sončni Logatec, dež smo skupaj delili vsi skupaj, tako da ne bo kake foušije :-).:bum:

Tudi z najine strani hvala za lep dan in da kmalu tole ponovimo. :010

Takole smo začeli:

Hotel 365

post-19220-0-12871700-1307299528_thumb.jpg

takole bomo mi čez 30let rjasti vendar še vedno na motorju

post-19220-0-68204200-1307299696_thumb.jpg

ženski del ekipe

post-19220-0-28895200-1307299766_thumb.jpg

lačni hitimo naprej

post-19220-0-61951700-1307299905_thumb.jpg

pa še malo pokrajine

post-19220-0-49088800-1307300025_thumb.jpg

hiša vina Cuk

post-19220-0-31489900-1307300101_thumb.jpg

post-19220-0-26257200-1307299992_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil XLMV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo :)

Vsa čast družba. Veseli me, da tako izčrpno poskrbite tudi za nas, ki smo doma oblake od spodaj gor gledali :(

Lep pozdrav iz Pivke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!