Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Sam sem dokaj prilagodljiv. Nekje med 1 in 15 julijem, potem pa provansa, toskana in 1 teden ležanja na Hvaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem dokaj prilagodljiv. Nekje med 1 in 15 julijem, potem pa provansa, toskana in 1 teden ležanja na Hvaru.

Ne bo treba na Hvar, ker se boš že v provansi in toskani stopil :kva2: :kva2: :kva2: od vročine :lol1:

Je blo že za 1. maj za popizdit vroče.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je v tem terminu čist ok.Upam da bo vreme začelo poleti bit poletno.A maš že določeno ruto.Mogoče bi se preštel kdo bi šel, pa se kak dan dobimo in naredimo plan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo treba na Hvar, ker se boš že v provansi in toskani stopil :kva2: :kva2: :kva2: od vročine :lol1:

Je blo že za 1. maj za popizdit vroče.

Na Hvaru bo itak ležu v senci, pa čist pr mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo še kakšen dan, če se še kdo prijavi, potem se pa vsedemo in dorečemo podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hvaru bo itak ležu v senci, pa čist pr mir.

ležanje in vse štiri od sebe je pa itak edini razlog za Hvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajmo še kakšen dan, če se še kdo prijavi, potem se pa vsedemo in dorečemo podrobnosti.

Ok, lahko tud po telefonu al pa na mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, lahko tud po telefonu al pa na mail.

Vidim, da sva oba iz Ljubljane in se lahko kadarkoli dobiva. Kar se ostalih tiče pa po dogovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem dokaj prilagodljiv. Nekje med 1 in 15 julijem, potem pa provansa, toskana in 1 teden ležanja na Hvaru.

Javi kaj o Provansi, jast nameravam tja enkrat Avgusta za par dni. Po avtocesti do I/F meje, čez en prelaz, pol ene 4 dni Provanse pa preko druzga prelaza pa gasssa nazaj!

LP Marjan

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javi kaj o Provansi, jast nameravam tja enkrat Avgusta za par dni. Po avtocesti do I/F meje, čez en prelaz, pol ene 4 dni Provanse pa preko druzga prelaza pa gasssa nazaj!

LP Marjan

Ma to bi tudi mene zanimalo.Čeprav je Provansa Maja, Junija najlepša.Tko da nas bo kmalu kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sva oba iz Ljubljane in se lahko kadarkoli dobiva. Kar se ostalih tiče pa po dogovoru

Sem za.Upam da bi nas šlo vsaj nekaj.No, pa tudi Toskana bi bla v Septembru zanimiva.Ampak počasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme štartamo v nedeljo za Dolomite, pa dalje v Švico, Liechenstein, Nemčijo, Avstrijo. Za sedaj smo trije................enga bi še vzeli s sabo! :evilgrin:

Je pa to "moška tura" brez naših :wub::boobies: (napisal in ostal živ......upam).

Ja nič grem malo po spisku, pa kaj že skup zmetat; zimskih rokavic sigurno ne bom pozabil :nono:

Pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. Spet sem jaz. Trenutno ves pregret ležim pod klimo v Novem Sadu. Odločil sem se, da se vam malo javim. Malo pred Beogradom sva srečala skupino motoristov iz MB in LJ. Bili so v Grčiji in na Ohridu so jim iz ograjenega dvorišča UKRADLI TRI MOTORJE (Hondo, Aprilia in Gilera). Bila je tudi VARA, toda te niso odpeljali. Čez dva dni so vse tri motorje našli pred albansko mejo. Še tablic niso dol vzeli. Okradeni motoristi so že imeli kupljene avio karte pa so jim javili, da so našli motorje in so karte prodali. Povedali so, da se 20 let ni zgodilo kaj takega in to 100 metrov od policije. Se je skupina motoristov kmalu odpravila dalje in nisva zvedela več podrobnosti. Midva pa sva na Džerdapu samo prečkala romunsko mejo in si nisva upala naprej. Na meji je bila dolga kolona in taka beda. Tudi carinik nama je odsvetoval obisk notranjosti Romunije in sva se raje obrnila nazaj proti Srbiji. Grof Drakula bo moral še malo počakati. LP Renato in Darinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. Spet sem jaz. Trenutno ves pregret ležim pod klimo v Novem Sadu. Odločil sem se, da se vam malo javim. Malo pred Beogradom sva srečala skupino motoristov iz MB in LJ. Bili so v Grčiji in na Ohridu so jim iz ograjenega dvorišča UKRADLI TRI MOTORJE (Hondo, Aprilia in Gilera). Bila je tudi VARA, toda te niso odpeljali. Čez dva dni so vse tri motorje našli pred albansko mejo. Še tablic niso dol vzeli. Okradeni motoristi so že imeli kupljene avio karte pa so jim javili, da so našli motorje in so karte prodali. Povedali so, da se 20 let ni zgodilo kaj takega in to 100 metrov od policije. Se je skupina motoristov kmalu odpravila dalje in nisva zvedela več podrobnosti. Midva pa sva na Džerdapu samo prečkala romunsko mejo in si nisva upala naprej. Na meji je bila dolga kolona in taka beda. Tudi carinik nama je odsvetoval obisk notranjosti Romunije in sva se raje obrnila nazaj proti Srbiji. Grof Drakula bo moral še malo počakati. LP Renato in Darinka

Lep pozdrav obema!

Mislim da je boljše vstran od Drakule, še posebej ko se mu zalušta krvi (ta novodobni nevem če že bencine ne pije) :alko:

Lepo se imejta in pazita nase!

B&L

ps: za Varo "cuknit" pa moraš bit ded :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. Spet sem jaz. Trenutno ves pregret ležim pod klimo v Novem Sadu. Odločil sem se, da se vam malo javim. Malo pred Beogradom sva srečala skupino motoristov iz MB in LJ. Bili so v Grčiji in na Ohridu so jim iz ograjenega dvorišča UKRADLI TRI MOTORJE (Hondo, Aprilia in Gilera). Bila je tudi VARA, toda te niso odpeljali. Čez dva dni so vse tri motorje našli pred albansko mejo. Še tablic niso dol vzeli. Okradeni motoristi so že imeli kupljene avio karte pa so jim javili, da so našli motorje in so karte prodali. Povedali so, da se 20 let ni zgodilo kaj takega in to 100 metrov od policije. Se je skupina motoristov kmalu odpravila dalje in nisva zvedela več podrobnosti. Midva pa sva na Džerdapu samo prečkala romunsko mejo in si nisva upala naprej. Na meji je bila dolga kolona in taka beda. Tudi carinik nama je odsvetoval obisk notranjosti Romunije in sva se raje obrnila nazaj proti Srbiji. Grof Drakula bo moral še malo počakati. LP Renato in Darinka

:eek::unsure:

Po pameti!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji Varaderovci!

Sporočam vam, da je moj dragi danes odpeketal s svojo ljubico Varo za en cel teden po bivši Jugi. Mene pa pa pustil samo doma!!!!!

Halooo!???? Se to še kje dogaja? Šel je z grupo Padlih borcev in Horjulsko bando. A ne, da letos ne bo povabljen na Varadero piknik.

Sama bom prišla. Z avtobusom!!!!

:fight1: :fight1:

Bodite z mano, skupaj ga "šinfajmo", da se mu bo fino kovcalo, da bo kar poskakoval na motorju!

Imejte ae lepo, zdaj šibam na bazen.

Tanja od ZMILAN-a.

post-14270-0-74877900-1308984980_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, glede na to, da je Zmilan pobral šila in kopita in šel po jugi, se mi zdi, da njegova ožuljena zadnjica ne bo prenesla še Dolomitov. Torej, išče se novi kompanjon za Dolomite, nekje med 01.07 in 15.07. Kakšen interesent?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci!

Da še jaz na kratko poročam: razdevičil sem Dolomite in bilo je nepozabno. Vreme prekrasno, na cesti vse OK, motorji poslušni (tudi dihtunga je zdržala :lol1: ).........ampak zato ker je bila pred kratkim na servisu zamenjana :evilgrin: .

Pot smo sicer skrajšali, ker je bila slaba vremenska napoved za nadaljevanje poti......smo pa v treh dneh v Dolomitih prevozili cca. 1400km in 14 prelazov...............tudi Stelvio, ki je najbolj fascinanten. Spali smo v Colfoscu pri Gabrieli in Andreasu - Garni Reutlingen; zelo ugodno, čisto, prijazno in z garažo za motorje.............skratka samo za hvalit. :worship:

Sigurno se bom še vrnil v Dolomite; mene so navdušili :OK:

Prilagam še nekaj fotk (za tiste ki še niste bili oz. se tja odpravljate)

post-21375-0-42116300-1309009536_thumb.jpg

post-21375-0-76314900-1309009568_thumb.jpg

post-21375-0-89770200-1309009609_thumb.jpg

post-21375-0-68800200-1309009666_thumb.jpg

post-21375-0-11055600-1309009693_thumb.jpg

post-21375-0-43167200-1309009716_thumb.jpg

post-21375-0-29927100-1309009763_thumb.jpg

post-21375-0-80034800-1309009814_thumb.jpg

post-21375-0-13404700-1309009834_thumb.jpg

post-21375-0-66240500-1309009882_thumb.jpg

post-21375-0-08611900-1309009915_thumb.jpg

post-21375-0-92447200-1309009988_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci!

Da še jaz na kratko poročam: razdevičil sem Dolomite in bilo je nepozabno. Vreme prekrasno, na cesti vse OK, motorji poslušni (tudi dihtunga je zdržala :lol1: ).........ampak zato ker je bila pred kratkim na servisu zamenjana :evilgrin: .

Pot smo sicer skrajšali, ker je bila slaba vremenska napoved za nadaljevanje poti......smo pa v treh dneh v Dolomitih prevozili cca. 1400km in 14 prelazov...............tudi Stelvio, ki je najbolj fascinanten. Spali smo v Colfoscu pri Gabrieli in Andreasu - Garni Reutlingen; zelo ugodno, čisto, prijazno in z garažo za motorje.............skratka samo za hvalit. :worship:

Sigurno se bom še vrnil v Dolomite; mene so navdušili :OK:

Prilagam še nekaj fotk (za tiste ki še niste bili oz. se tja odpravljate)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau! Te fotke so pa še mene navdušle. Res fantastično! Ampak kot vidim, spet sami fantje. Kje si imel pa boljšo polovico? Seveda, ona je bila doma in pekla potičko. Še do danes nisem sprobala njenega recepta. Bom raje počakala kar na njeno, že pečeno. Njam! :music4: :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau! Te fotke so pa še mene navdušle. Res fantastično! Ampak kot vidim, spet sami fantje. Kje si imel pa boljšo polovico? Seveda, ona je bila doma in pekla potičko. Še do danes nisem sprobala njenega recepta. Bom raje počakala kar na njeno, že pečeno. Njam! :music4: :music3:

Lidija je morala čuvati hišo in psa :lol1:

Pa 2. Varadero bograč se bliža pa je morala vadit peči potico. Saj vsake toliko pa moramo dedci sami na motorje, ne pa samo doma :pos: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bi šel za 2 dni na Grossglocner in okolico! Je kaki interesent; samemu mi nekak ni za it; nekateri so zadnji hip odpovedali zaradi službenih zadev!:wallbash:

Prijave zbiram do večera!!!! :yes:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!