Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

Tako da si lahko sedaj planirate, da boste takrat fraj! Vreme kot zdaj kaže bo :?

Podrobnosti sledijo!

Pozdrav vsem!

Fakin

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

Tako da si lahko sedaj planirate, da boste takrat fraj! Vreme kot zdaj kaže bo :?

Podrobnosti sledijo!

Pozdrav vsem!

Fakin

Če bo vreme bom na žalost takrat tam od koder si par postov nazaj prilepil slike ;)

In če ne bo ta vikend pa naslednjega.

Kot kaže mi letos bograč ni usojen :(

Bo zaseka ostajala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme bom na žalost takrat tam od koder si par postov nazaj prilepil slike ;)

In če ne bo ta vikend pa naslednjega.

Kot kaže mi letos bograč ni usojen :(

Bo zaseka ostajala :)

Pa ti veš, kdo je uradni fotograf "Varadero dogodkov"? Pa ti veš komu smo se pri kruhu lani najbolj smejali? Pa ti veš da ti " Ni bilo lahko"? :evilgrin:

Ta vikend zvoziš Dolomite, drugega pa ravno Prekmurje.............boš videl ko bo pasalo!

Če pa hočeš dolomite jih imaš tukaj: http://youtu.be/xvFGwjT0hj8 , pa tukaj: http://youtu.be/OdBvw7BzRas, pa tukaj: http://youtu.be/cbTTMVzSyA0

Da te vidim 10. julija na Štajerskem in pika! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

torej bo 2. varadero bograč v nedeljo, 11. julija?

Lep pozdrav vsem varaderovcem

Valentinka

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

Tako da si lahko sedaj planirate, da boste takrat fraj! Vreme kot zdaj kaže bo :?

Podrobnosti sledijo!

Pozdrav vsem!

Fakin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

torej bo 2. varadero bograč v nedeljo, 11. julija?

Lep pozdrav vsem varaderovcem

Valentinka

Valentinka, vidva pridita kar drugo nedeljo, ne gledat datuma!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

torej bo 2. varadero bograč v nedeljo, 11. julija?

Lep pozdrav vsem varaderovcem

Valentinka

Valentinka, vidva pridita kar drugo nedeljo, ne gledat datuma!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2. VARADERO BOGRAČ ali Ni NAM LAHKO bomo izvedli (če bo le vreme) v nedeljo, 10. julija 2011.

Kratek opis druženja:

Dobili se bomo med 9,00 in 9,30 uro na lokaciji ki jo sporočim jutri ali pojutrišnjem. Okrog 10,00 ure bi krenili počasi proti Avstriji, se zapeljali po gladkem asfaltu "avstrijske vinske ceste" prevozili krasne ovinke, ki jih tam ne manjka in potem nazaj v Slovenijo. Ponovili en del lanske poti do Lenarta in tam zavili proti Negovi in dalje do Ivanjševcev, kjer bi si ogledali "izvir ivanjševske slatine", mineralne vode ki prihaja na površje iz globine 80m in krajši počitek v prečudoviti mirni okolici (ne pozabit plastenk, ker si je lahko napolnite za sabo ali pa degustirate kar na licu mesta; vsekakor zanimivo!!!

Od Ivanjševcev pa po lokalnih cestah skozi Prlekijo do Prekmurja, točno v Ižakovce na "Otok ljubezni" kjer pa nas bo čakala že naša tradicionalna malica in sicer najprej eleksir ljubezni, nato pajani kruh (baje so ga en mesec po lanskem našem obisku klicali Scottie kruh - pa ne vem zakaj? :evilgrin: ) in nato bograč. Po malici pa čas za debate in zabušavanje. Po želji se lahko zapeljemo še do Murske Sobote na kavo in sladoled (mogoče ima Mirči letos spet rojstni dan ;) ) tako kot lani. Nato pa ob primerni uri proti Mariboru, tako da bodo tudi naši najbolj oddaljeni prijatelji pravočasno in varno doma.

To edinstveno ponudbo lahko dobite samo tukaj in zdaj na forumu "Varadero srečanja" za smešno ceno samo 10€. Če se prijavite zdaj, vam ob vsem prej naštetem podariva še lepo vožnjo, dobro družbo in krasno preživeto nedeljo (pa mogoče še kakšno presenečenje :OK: ).

Vozniki/ce Varader in sopotnice/ki vabljeni v čim večjem številu!

Bojan in Lidija

ps: naslednji post je namenjen prijavam, ki se bodo zaključile v četrtek točno opoldne :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam udeležencev 2. VARADERO BOGRAČA ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija.........................2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci.Tudi jaz sem se vrnil iz fantastičnega 8 dnevnega popotavanje po bivši Jugoslaviji plus Albaniji, narejenih ca 3000 km.

Fantastično, čudoviti ogledi kulturnih , kulinaričnih in naravnih znamenitosti, dobra družba sestavljena iz motokluba Padli borci,ki so bili organizatorji popotovanja,ter zunanjih udeležencev.Kljub 11 motorjem je popotavanje potekalo brez zapletov.Skratka fantastično.Ko uredim vtise, slike , pa priložim kako fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2. VARADERO BOGRAČ ali Ni NAM LAHKO bomo izvedli (če bo le vreme) v nedeljo, 10. julija 2011.

Kratek opis druženja:

Dobili se bomo med 9,00 in 9,30 uro na lokaciji ki jo sporočim jutri ali pojutrišnjem. Okrog 10,00 ure bi krenili počasi proti Avstriji, se zapeljali po gladkem asfaltu "avstrijske vinske ceste" prevozili krasne ovinke, ki jih tam ne manjka in potem nazaj v Slovenijo. Ponovili en del lanske poti do Lenarta in tam zavili proti Negovi in dalje do Ivanjševcev, kjer bi si ogledali "izvir ivanjševske slatine", mineralne vode ki prihaja na površje iz globine 80m in krajši počitek v prečudoviti mirni okolici (ne pozabit plastenk, ker si je lahko napolnite za sabo ali pa degustirate kar na licu mesta; vsekakor zanimivo!!!

Od Ivanjševcev pa po lokalnih cestah skozi Prlekijo do Prekmurja, točno v Ižakovce na "Otok ljubezni" kjer pa nas bo čakala že naša tradicionalna malica in sicer najprej eleksir ljubezni, nato pajani kruh (baje so ga en mesec po lanskem našem obisku klicali Scottie kruh - pa ne vem zakaj? :evilgrin: ) in nato bograč. Po malici pa čas za debate in zabušavanje. Po želji se lahko zapeljemo še do Murske Sobote na kavo in sladoled (mogoče ima Mirči letos spet rojstni dan ;) ) tako kot lani. Nato pa ob primerni uri proti Mariboru, tako da bodo tudi naši najbolj oddaljeni prijatelji pravočasno in varno doma.

To edinstveno ponudbo lahko dobite samo tukaj in zdaj na forumu "Varadero srečanja" za smešno ceno samo 10€. Če se prijavite zdaj, vam ob vsem prej naštetem podariva še lepo vožnjo, dobro družbo in krasno preživeto nedeljo (pa mogoče še kakšno presenečenje :OK: ).

Vozniki/ce Varader in sopotnice/ki vabljeni v čim večjem številu!

Bojan in Lidija

ps: naslednji post je namenjen prijavam, ki se bodo zaključile v četrtek točno opoldne :yea2:

Kot kaže bo letos ostal kar pajani ali ScottieLESS hruh saj bo dotična POMEMBNA oseba (za nepoznavalce "Scottie") polagala ovinke z preljubo Varo "z zamenjanimi en kup tesnili" v Zloglasnih Italjanskih Dolomitih.

Vsekakor z solzami v očeh zaradi zamujenega slastnega pajanega hruha še bolj pa zaradi zamujene priložnosti za seči v roke vsem prijateljem, ki vas že od lanskega leta nisem videl :(

Prijatelji in prijateljice v mislih bom tudi z vami :)

Želim vam maximalno uživanje in (ne vem, če bo to mogoče) pojejte še mojo porcijo :)

Se vidimo kdaj kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam udeležencev 2. VARADERO BOGRAČA ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija.........................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda.........................2 osebi

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam udeležencev 2. VARADERO BOGRAČA ali NI NAM LAHKO:

1. Fakin/Bojan in Lidija.........................2 osebi

2. Kotzi/Iztok in Magda.........................2 osebi

3. XLMV/Smiljan in Rozi.......................2 osebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste?:eek:

Lepo prezidente, da animiraš našo sekcijo................ampak ne vem kaj se dogaja........pa saj še niste vsi na dopustih? :?

Vreme bo hudo, ceste prazne, hrana vroča, pijača hladna.................:yea2: . In kaj se čaka? Še manj kot 24 ur do zaključka prijav!:yes:

Neoverjena in neargumentirana opravičila ne akceptiramo! :evilgrin:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prezidente, da animiraš našo sekcijo................ampak ne vem kaj se dogaja........pa saj še niste vsi na dopustih? :?

Vreme bo hudo, ceste prazne, hrana vroča, pijača hladna.................:yea2: . In kaj se čaka? Še manj kot 24 ur do zaključka prijav!:yes:

Neoverjena in neargumentirana opravičila ne akceptiramo! :evilgrin:

Lp

Jaz se odpravljam na dopust in pošteno mi je žal,da me ne bo, bom pa malo pomislil na vas, ko boste švicali,če ne prej pa se vidimo na štrudlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. Spet sem jaz. Trenutno ves pregret ležim pod klimo v Novem Sadu. Odločil sem se, da se vam malo javim. Malo pred Beogradom sva srečala skupino motoristov iz MB in LJ. Bili so v Grčiji in na Ohridu so jim iz ograjenega dvorišča UKRADLI TRI MOTORJE (Hondo, Aprilia in Gilera). Bila je tudi VARA, toda te niso odpeljali. Čez dva dni so vse tri motorje našli pred albansko mejo. Še tablic niso dol vzeli. Okradeni motoristi so že imeli kupljene avio karte pa so jim javili, da so našli motorje in so karte prodali. Povedali so, da se 20 let ni zgodilo kaj takega in to 100 metrov od policije. Se je skupina motoristov kmalu odpravila dalje in nisva zvedela več podrobnosti. Midva pa sva na Džerdapu samo prečkala romunsko mejo in si nisva upala naprej. Na meji je bila dolga kolona in taka beda. Tudi carinik nama je odsvetoval obisk notranjosti Romunije in sva se raje obrnila nazaj proti Srbiji. Grof Drakula bo moral še malo počakati. LP Renato in Darinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi. Spet sem jaz. Trenutno ves pregret ležim pod klimo v Novem Sadu. Odločil sem se, da se vam malo javim. Malo pred Beogradom sva srečala skupino motoristov iz MB in LJ. Bili so v Grčiji in na Ohridu so jim iz ograjenega dvorišča UKRADLI TRI MOTORJE (Hondo, Aprilia in Gilera). Bila je tudi VARA, toda te niso odpeljali. Čez dva dni so vse tri motorje našli pred albansko mejo. Še tablic niso dol vzeli. Okradeni motoristi so že imeli kupljene avio karte pa so jim javili, da so našli motorje in so karte prodali. Povedali so, da se 20 let ni zgodilo kaj takega in to 100 metrov od policije. Se je skupina motoristov kmalu odpravila dalje in nisva zvedela več podrobnosti. Midva pa sva na Džerdapu samo prečkala romunsko mejo in si nisva upala naprej. Na meji je bila dolga kolona in taka beda. Tudi carinik nama je odsvetoval obisk notranjosti Romunije in sva se raje obrnila nazaj proti Srbiji. Grof Drakula bo moral še malo počakati. LP Renato in Darinka

Zdravo!

Ko berem o kraji motorjev kar ne morem verjeti. Jaz sem bil še z dvema motorisitoma na tedenskem potepanju po balkanu in nismo imeli slabih izkušenj. Pot nas je vodila preko Beograda in Niša do Makedonije. le to smo prevozili vse povprek in jo zaključili na Ohridu. Od tu smo pot nadaljevali po avanturistični poti Pogradec-Korce-Erske, Lesok-Tepelena-Gjirokaster-Butrint-Saranda. Pot je gorska, slaba in ozka. Samo boga lahko moliš, da ti v takšnih rovtah ne crkne motor. Sicer pa so prelazi enkratni. Povprečna hitrost na razdalji 360 km je bila le 33km/h. Motor smo pustili pred hotelom, ki ima varovano parkirišče. Ogledi na poti so bili zanimivi in južni del se solača pogledati že zaradi Butrinta in Gjirokastra. Obalni del se gradi (novi hoteli in ceste), zato so nekje prava gradbišča skozi katera smo se prebijali. Naslednji dan smo jo odrinili na pot dolgo 460km Saranda-Vlore-Zvernec-Apolonia Fier-Berat-Durres-Kruje-Lezhe-Skadar, kjer smo prenočili. Tudi tu smo imeli motorje na dokaj varnem mestu na dvorišču privat hotela. Prvi del poti do Vlore je krasen, asfaltiran na novo in poteka ob obali. Problemi so v mestih ali pred njimi, kjer so ceste še vedno v katasrofalnem stanju. Da o vožnji albancev ne govorim. To morate doživeti saj se opisati tega ne da. Ko smo naslednji dan prestopili mejo ALB-MNE sem se takoj počutil bolje, skoraj kot doma. Predvsem je bilo čutiti veliko olajšanje. Presotali del poti proszi SLO smo naredili skozi Ćrno Goro, Dalmacijo ob obali do bosanskega Neuma, kjer smo prenočili in si dali malo duška. Nato nas je pot popeljala na otok Rab, kjer nas je pričakal kolega motorist iz Raba in nas malo popeljal po otoku, zvečer popili pivce, nato pa naslednji dan krenili s trajektom na Krk in nato domov v prelepo Slovenijo. In za to smo prevozili cca. 3500km ter doživeli veliko lepih trenutkov in videli mnogo zanimivosti. Splačalo se je in če ima kdo namen potovati v Albanijo naj se odloči. To morate enostavno doživeti. le utrujeni boste, tako kot sem še jaz danes, že nekaj dni po povratku domov.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste?:eek:

Evo nas. Jaz sem se potepal po Makedoniji, Albaniji in sem motor postavil vsaj za teden dni na hladno, da se ohladi. Vidim, da se pripravlja Varadero bograč srečanje. Mi je zelo žal, ker me ne bo, ker sem otrokom obljubil, da bom vsaj en vikend z njimi. Če bo slučajno naneslo kako drugače pa se naslikam, pa ne zaradi bograča, ampak vožnje.

Sicer pa uživajte in se vidimo ob priliki. Srečno!

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bo letos ostal kar pajani ali ScottieLESS hruh saj bo dotična POMEMBNA oseba (za nepoznavalce "Scottie") polagala ovinke z preljubo Varo "z zamenjanimi en kup tesnili" v Zloglasnih Italjanskih Dolomitih.

Vsekakor z solzami v očeh zaradi zamujenega slastnega pajanega hruha še bolj pa zaradi zamujene priložnosti za seči v roke vsem prijateljem, ki vas že od lanskega leta nisem videl :(

Prijatelji in prijateljice v mislih bom tudi z vami :)

Želim vam maximalno uživanje in (ne vem, če bo to mogoče) pojejte še mojo porcijo :)

Se vidimo kdaj kasneje.

Scottie kje se imaš namen podit?Midva imama namen ta vikend prevozit Stevio, ampak vremenska napoved ni najboljša.Objavi kakšno routo tvoje poti, mogoče se pa kje srečamo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

ODPADE!!!

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

ODPADE!!!

Zakaj odpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!