Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

:010 :010 :010Čas je za druženje :010 :010 :010

2. VARADERO BOGRAČ ali NI NAM LAHKO bo 10. julija 2011

ODPADE!!!

Škoda!:( Šmrk, šmrk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2.Varadero bograč ali Ni nam lahko je pač zamišljen kot druženje lastnikov Varader. In več kot se nas zbere bolj luštno se imamo. Seveda je tudi organizacijsko zadeva povezana z določenim številom udeležencev (organizacija skupinske vožnje, cena hrane, itd). Vem da vsem določen termin ne ustreza; ampak vsem se žal ne da ugoditi. Zakaj se nas je prijavilo tako malo ne vem; da je vreme prevroče mislim da ni pravi razlog; lani je bilo srečanje v enakem terminu pa tudi temperature so bile primerljive :?

Skratka prijavilo se nas je premalo in to je tudi edini razlog za odpoved srečanja! Meni je zelo žal; imel sem načrtovano krasno turo po lokalnih cestah, pokušino slatine.................kako pa je na Otoku ljubezni pa tiste ki ste bili lani pa itak sami veste! :yea2:

Pa mogoče ob kakšni drugi priliki!

Lp vsem,

Bojan

ps: Iztok /Magda in Smiljan/Rozi v nedeljo ste povabljeni na orehov sladoled z bučnim oljem :lol1: , ledeno kavo ali pa prekmursko gibanico, ker ste se prijavili na "2.Varadero bograč v stečaju" :eek: . Seveda pod pogojem, da se pripeljete v "toti konec".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva jo pa jutri pičiva na morje. Bova prišla na sladoled pa ole drugič!!:lol1:

Fajn se mejte, kjer koli že boste!!

Iztok in Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gls

Midva jo pa jutri pičiva na morje. Bova prišla na sladoled pa ole drugič!!:lol1:

Fajn se mejte, kjer koli že boste!!

Iztok in Magda

Oglasi se na Krku Omišalj če greš na ta konc sem tle do 16:00 pol pa pičim za lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka, stoji pa tako: 2.Varadero bograč ali Ni nam lahko je pač zamišljen kot druženje lastnikov Varader. In več kot se nas zbere bolj luštno se imamo. Seveda je tudi organizacijsko zadeva povezana z določenim številom udeležencev (organizacija skupinske vožnje, cena hrane, itd). Vem da vsem določen termin ne ustreza; ampak vsem se žal ne da ugoditi. Zakaj se nas je prijavilo tako malo ne vem; da je vreme prevroče mislim da ni pravi razlog; lani je bilo srečanje v enakem terminu pa tudi temperature so bile primerljive :?

Skratka prijavilo se nas je premalo in to je tudi edini razlog za odpoved srečanja! Meni je zelo žal; imel sem načrtovano krasno turo po lokalnih cestah, pokušino slatine.................kako pa je na Otoku ljubezni pa tiste ki ste bili lani pa itak sami veste! :yea2:

Pa mogoče ob kakšni drugi priliki!

Lp vsem,

Bojan

ps: Iztok /Magda in Smiljan/Rozi v nedeljo ste povabljeni na orehov sladoled z bučnim oljem :lol1: , ledeno kavo ali pa prekmursko gibanico, ker ste se prijavili na "2.Varadero bograč v stečaju" :eek: . Seveda pod pogojem, da se pripeljete v "toti konec".

Jaz bi se prijavil pa sem pozno prebral tole .Zadnje čase sem malo na netu a tako al tako nas bi blo še vedno premalo

poizkusi Avgusta ali sept. mislim da nas bo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.Varadero bograč tečajni postopek je danes stekel; naredili smo "sanacijsko" turo po Prlekiji in Prekmurju.............pili čarobno vodo, jedli čudne zadeve izpod "pleha", na koncu še vse podmazali z "oljem"; skratka "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

Smiljan/Rozi in Bogdan/Zvonka hvala za družbo in prijetnoi preživeto nedeljo. :worship:

Lp

Bojan in Lidija

ps: pa slišim da so se čudne stvari na Trojanah dogajale :whistle: .

Aja pa prilagam še nekaj fotk, ki sem jih uspel danes naredit!!!! :headbang:

post-21375-0-99776700-1310328307_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.Varadero bograč tečajni postopek je danes stekel; naredili smo "sanacijsko" turo po Prlekiji in Prekmurju.............pili čarobno vodo, jedli čudne zadeve izpod "pleha", na koncu še vse podmazali z "oljem"; skratka "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

Smiljan/Rozi in Bogdan/Zvonka hvala za družbo in prijetnoi preživeto nedeljo. :worship:

Lp

Bojan in Lidija

ps: pa slišim da so se čudne stvari na Trojanah dogajale :whistle: .

Aja pa prilagam še nekaj fotk, ki sem jih uspel danes naredit!!!! :headbang:

Fakin, drugič saj pokrovček z objektiva snemi! :slap:

Se vidi, da ni bilo Scottieja z Nikonom!

Zaradi neuspelih fotk, bo morala sledit repriza, na sobotni dan, da bomo Gorenjc mel cajt domov prit! Veš jest zdej, k mi gume pokajo, bol počas vozim! Po predpisih, k v avtošol! :kva2::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odlično družbo in vodenje po Prlekiji in Prekmurju. Hrana vrhunska, družba prav tako. Čeprav je vreme bilo podobno "pečici" smo vstrajali in se je splačalo! :notworthy:

Bogdan/Zvonka

ps.

Res je bil še dogodek na Trojanah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin, drugič saj pokrovček z objektiva snemi! :slap:

Se vidi, da ni bilo Scottieja z Nikonom!

Zaradi neuspelih fotk, bo morala sledit repriza, na sobotni dan, da bomo Gorenjc mel cajt domov prit! Veš jest zdej, k mi gume pokajo, bol počas vozim! Po predpisih, k v avtošol! :kva2::whistle:

Joj ko ni bil pokrovček!!! :nono: Pa kar pogosto se mi to dogaja :slap: . Je pa Rozi dostojno nadomeščala Scottia :worship:

Kar se pa reprize tiče...............nekdo je že napisal: "MI SMO VEDNO ZA" in tudi vozimo se po predpisih (če se le da):hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi midva sva že doma.Dan je bil super ,družba tudi,vreme odlično,malo vroče,ampak se je dalo preživet.Pika na I današnjega dne je bila pa na Trojanah.Slike bojo pa jutri,ker je naša koma.Skratka hvala za lepo preživeto nedeljo.lp Smiljan in :zzz: Rozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.Varadero bograč tečajni postopek je danes stekel; naredili smo "sanacijsko" turo po Prlekiji in Prekmurju.............pili čarobno vodo, jedli čudne zadeve izpod "pleha", na koncu še vse podmazali z "oljem"; skratka "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

Smiljan/Rozi in Bogdan/Zvonka hvala za družbo in prijetnoi preživeto nedeljo. :worship:

Lp

Bojan in Lidija

ps: pa slišim da so se čudne stvari na Trojanah dogajale :whistle: .

Aja pa prilagam še nekaj fotk, ki sem jih uspel danes naredit!!!! :headbang:

Ja Fakin , res bo treba ponovit.Fotke iz 2.Varadero bograć pa res ne snejo manjkat.Pol ni tradicuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tale vikend na morju, tko da sem zgrešu tale bograč :closedeyes:

A bo že kdo na kratko obnovil, kaj ste ga srali na Trojanah al ostaja skrivnost? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokorno javljam ponovno iz nam preljube Slovenije :)

Na slike boste seveda morali še počakati ker so še na Nikonu :devil:

So pa Dolomiti resnično prelepi tudi iz estetskega stališča inne samo skozi oči motorista. Ceste na prelazih kot recimo Tonale ali Mendola so pa neverjetne, kot bi bil v kakem zabaviščnem parku za motoriste ovinki so tako neverjetno zvezno postavljeni in iz nekega rdečega (domnevam granitnega) asfalta katerega se gume držijo kot prilimane. Uff NORO ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.Varadero bograč tečajni postopek je danes stekel; naredili smo "sanacijsko" turo po Prlekiji in Prekmurju.............pili čarobno vodo, jedli čudne zadeve izpod "pleha", na koncu še vse podmazali z "oljem"; skratka "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

ps: pa slišim da so se čudne stvari na Trojanah dogajale :whistle: .

Aja pa prilagam še nekaj fotk, ki sem jih uspel danes naredit!!!! :headbang:

No, ker je Bojan že vse napisal, jaz samo prilagam še fotke, sicer so Bojanove tako fenomenalno dobre :lol1:, da mojih še opazili ne boste.

Hm, Trojane, pa res se je nekaj dogajalo.....sicer je pa vse na fotkah :010 .

Res "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

Lp, R&S

[post-19220-0-44964300-1310418662_thumb.jpg

post-19220-0-78745200-1310418683_thumb.jpg

post-19220-0-47202500-1310418696_thumb.jpg

post-19220-0-67847900-1310418722_thumb.jpg

post-19220-0-62484000-1310418797_thumb.jpg

post-19220-0-17631100-1310418812_thumb.jpg

post-19220-0-38697200-1310418838_thumb.jpg

post-19220-0-74130900-1310418850_thumb.jpg

post-19220-0-49657800-1310418647_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil XLMV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mi je pa včeraj ušla....

Sam da je prletela nazaj.

Popravljeno . Popravil zmilan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni Varaderovci,

javljava se iz potepanja po Bolgarijim,Trenutno se javljava iz Velikega Tarnovega, kjer sva si vceraj ogledala znamenitosti mesta (trdnjavo,...) ob *prjetnih* 37,4 stopinjah. Pot nadaljujeva proti Crnemu morju. Vez, ko se srecamo.,

Valentinka - Zdravko in Nadja

2.Varadero bograč tečajni postopek je danes stekel; naredili smo "sanacijsko" turo po Prlekiji in Prekmurju.............pili čarobno vodo, jedli čudne zadeve izpod "pleha", na koncu še vse podmazali z "oljem"; skratka "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

ps: pa slišim da so se čudne stvari na Trojanah dogajale :whistle: .

Aja pa prilagam še nekaj fotk, ki sem jih uspel danes naredit!!!! :headbang:

No, ker je Bojan že vse napisal, jaz samo prilagam še fotke, sicer so Bojanove tako fenomenalno dobre :lol1:, da mojih še opazili ne boste.

Hm, Trojane, pa res se je nekaj dogajalo.....sicer je pa vse na fotkah :010 .

Res "Ni nam bilo lahko" :evilgrin:

Lp, R&S

[post-19220-0-44964300-1310418662_thumb.jpg

post-19220-0-78745200-1310418683_thumb.jpg

post-19220-0-47202500-1310418696_thumb.jpg

post-19220-0-67847900-1310418722_thumb.jpg

post-19220-0-62484000-1310418797_thumb.jpg

post-19220-0-17631100-1310418812_thumb.jpg

post-19220-0-38697200-1310418838_thumb.jpg

post-19220-0-74130900-1310418850_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem obljubil par slikic iz potepanja po bivši Jugi z Padlimi borci, zato prilagam kratek potopšis z slikicami in ruto.

Po jugi.pdf

Popravljeno . Popravil zmilan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
post-22334-0-16206900-1312310419_thumb.jpgpost-22334-0-16206900-1312310419_thumb.jpgVčeraj ob 22h v prekrasnem vremenu prispel na Nordkapp.PREČUDOVITO.Sedaj se po Finski vračam domov.Lp Marepost-22334-0-16206900-1312310419_thumb.jpg

post-22334-0-02767700-1312310985_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sohen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!