Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

" VARADEROVCI " vabljeni

" VARNO Z MOTORJEM "

v okviru družinske ure AMD Litija in AMZS

PRVIČ V LITIJI !! NE ZAMUDITE !

KJE?

Parkirišče pred Lidlom.

KDAJ?

25.9.2011 med 9 in 13 uro

KDO?

Vsi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ?

Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, na poligonu pod vodstvom izkušenih motoristov ter prometnih policistov.

V okviru družinske ure bomo prikazali program spretnostne vožnje, reševanja, prikazali vožnjo pod vplivom alkohola, policijske motorje in še mnogo !

Sodelujejo Prometna policija Ljubljana, Litijski gasilci , reševalci.

Vljudno vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam res lepe fotke :)

Pa veš da tvoje tudi pogrešam......................pa kak si lahko tak neroden in to pri teh letih!? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" VARADEROVCI " vabljeni

" VARNO Z MOTORJEM "

Si pozabu povedat da dogodek organizira naš kolega Varaderovec, ki je bil lani z nami na srečanju!

Povabljen pa je tudi reševalec z Varadero!

Tako da bodo gostje z Varaderami posebej tretirani :boobies:

:notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa veš da tvoje tudi pogrešam......................pa kak si lahko tak neroden in to pri teh letih!? :slap:

:) jebat ga težek sem pa se zgodi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

v nedeljo greva do Pirana, tako da če se kdo pridruži je dobrodošel :yes: .

Kdaj in kje? Upam, da ne v rano zoro (:zzz: )? Rabiva malo več, če greva vsak s svojo kobilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kje? Upam, da ne v rano zoro (:zzz: )? Rabiva malo več, če greva vsak s svojo kobilo!

Dobimo se v Logatcu tam kot ponavadi na Molu oz. kaficu zraven ob 10h,(Raza ce je prezgodaj pa 10.30) spijemo kavico in gremo lovit soncne zarke ;-)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se v Logatcu tam kot ponavadi na Molu oz. kaficu zraven ob 10h,(Raza ce je prezgodaj pa 10.30) spijemo kavico in gremo lovit soncne zarke ;-)!

Ajde Raza, reči 10.30.Jaz sicer nisem 100% , če bom šel , se bom odloču zvečer.

Popravljeno . Popravil zmilan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender:

:yea2::beer2: :beer2: :beer2::yea2:

Dragi moto prijatelj.Tole pa je presenečenje¸ :topic: :topic: Res nisem imel pojma kaj pripravljsš.

Slikica mi je zelo všeč in mi bo drag spomin. :notworthy: Še enkrat najlepša hvala, ob priliki pa :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender:

Dragi moto prijatelj.Tole pa je presenečenje¸ :topic: :topic: Res nisem imel pojma kaj pripravljsš.

Slikica mi je zelo všeč in mi bo drag spomin. :notworthy: Še enkrat najlepša hvala, ob priliki pa :beer2: :beer2:

Vse najboljše zmilan :) še mnogo lepih in varnih kilometrov in še mnogo skupnih srečanj :grupni::beer2::drunk:... :SS

ta naš fakinček je pa res nekaj posebnega, a ni :010:OK::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!