Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Smo še okoli.Motor je še v pripravljenosti.Sem pa že bolj v planih kam prihodnje leto.Letos če bo vreme še kak ovinek,mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje umre zadnje, zato še nisem "spucal" Varice za zimsko spanje! S tem vikendom menda ne bo nič, ker vreme temperaturno ne kaže vsaj desetih stopinj čez dan.

Ker sem bil prejšnji teden na 35 do 45°C sem zdej ful zmrznen in v bajti kurim na polno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje umre zadnje, zato še nisem "spucal" Varice za zimsko spanje! S tem vikendom menda ne bo nič, ker vreme temperaturno ne kaže vsaj desetih stopinj čez dan.

Ker sem bil prejšnji teden na 35 do 45°C sem zdej ful zmrznen in v bajti kurim na polno!

Kaj boš pucal; glej napoved za nedeljo!!! :OK:

post-21375-0-87462800-1319462878_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pucal; glej napoved za nedeljo!!! :OK:

Če bo dež s ceste sprav prvo soljenje, se zna zgodit, da se še kaka muha nalima na šajbo....... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar so "posodobili" forum me nekaj j...!!! Ne prejemam več obvestil na mail za teme ki jih spremljam (prej je delalo brez problema)!!!

Nimam pojma kaj se dogaja; ko prilepim sliko iz računalnika mi naredi neko črto, podpis mi ne vrže pod priponko(sliko) ampak na desno (glej dva posta nazaj). Ima še kdo podobne probleme ali pa moram spremenit kake nastavitve? Poslal sem tudi mail na motosvet in opisal problem, pa me nihče ne šmirgla!?

Kaj je za naredit?

Lp

WTF.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času... vsem skupaj lep pozdrav !

Najprej čestitke za ponovno uspešno organizacijo in udeležbo Varadero štrudl !

Odsotnost je bila dolga, saj sva z boljšo polovico preživela pol poletja v ZDA in sicer na potovanju z motorjem. Sedem zveznih držav zahodnega dela sva kar krepko "predelala". Res nisva imela pod ritjo Vare ampak Harleya - pa vseeno priporočam tak način potovanja vsakemu motoristu, ki je motorist in ne privrženec le ene znamke. Če sem iskren, nisem Varadere videl nikjer.

Vsi, ki imate interes za kaj več o tem potovanju, naslovi, logostika, cene, priporočila in podobno - vedno sem na voljo !

September pa je minil z Varadero na poti čez Jugo in potem teden dni po Albaniji in Grčiji. albanija je definitivno država nasprotij . tako hitre gradnje česarkoli, kakor nazadovanje česarkoli - le odnosi med ljudmi bi bili lahko še vedno vzor tudi nam Slovencem - pomoč in prijazna beseda je bila povsod.

Čez praznike bo sonce in imam namen nekam proti Puli - da bo vsaj malo kilometrov. Če bo kdo usmerjen v tja doli, se lahko najdemo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logatčani,se bomo v nedeljo zapeljaji do Pirana.Če se kdo pridruži.......L.P.

Midva bi se pridružila samo ne vem če bo baterija vzdržala :slap: pa zimske rokavice sem nekam založil! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko je opoldan posijal sonček nisva mogla kaj drugega, kot da sva odpeljala en krog. Ni bilo ne vem kaj, je pa bilo za dušo! Počasi, previdno in s spoštovanjem do letnega časa!

In ko tako voziš imaš čas, da vidiš vse traparije, ki jih udeleženci v prometu počnejo. Glava peče! So vozniki 4kolesnih vozil v zelo kratkem času pozabili, da obstajajo tudi motoristi, ki ne parkirajo ob prvi slani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko je opoldan posijal sonček nisva mogla kaj drugega, kot da sva odpeljala en krog. Ni bilo ne vem kaj, je pa bilo za dušo! Počasi, previdno in s spoštovanjem do letnega časa!

In ko tako voziš imaš čas, da vidiš vse traparije, ki jih udeleženci v prometu počnejo. Glava peče! So vozniki 4kolesnih vozil v zelo kratkem času pozabili, da obstajajo tudi motoristi, ki ne parkirajo ob prvi slani.

Vsak s svojim al oba z enim? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,namesto včeraj sem jo danes mahnil v Piran.Družbo mi je delal kolega s Štromom.Od Postojne naprej čisto drug svet.Toplo,polno motoristov,Piran pa poln kot poleti.Samo prej se je bilo treba odpravit domov.Lubico sem natankal,spucal,preveril gume,namazal verigo,in to je to.Moram reči,da je bila zelo uspeŠna sezona. :OK: Pozdrav iz Logatca RinS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,namesto včeraj sem jo danes mahnil v Piran.Družbo mi je delal kolega s Štromom.Od Postojne naprej čisto drug svet.Toplo,polno motoristov,Piran pa poln kot poleti.Samo prej se je bilo treba odpravit domov.Lubico sem natankal,spucal,preveril gume,namazal verigo,in to je to.Moram reči,da je bila zelo uspeŠna sezona. :OK: Pozdrav iz Logatca RinS.

čevapi in prebranac, odlično :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vesele božične praznike in srečno novo leto. posebej pa še uresničitev želja, da bomo v naslednjem letu vozili HONDO 1200 :grupni: .

Ivomojca

post-29248-0-35193000-1324737294_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!