Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Klapa upam, da ste najhujše (požrtije okrog praznikov) preživeli brez težav ;)

A ste že kaj jezdili letos? Jaz sem Januarja naredil slabih 50km sedaj pa potrpežljivo čakam na porast temperature, da baterijo na Varici spet presenetim z težkim delom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Varica pa kar spi zimsko spanje na toplem.Občasno jo priklopim na infuzijo.Počasi mi gre ta mraz že na živce,in komaj čakam,da bo mimo.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Varica pa kar spi zimsko spanje na toplem.Občasno jo priklopim na infuzijo.Počasi mi gre ta mraz že na živce,in komaj čakam,da bo mimo.LP

Moja ma pa gorenca za skrbnika, pa še tega ne dobi. Če ne dela, pa nč! Je pa na toplem, vsaj to ji privoščim.....pa še dekco ma......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno se je začelo nekaj premikat....samo ne mopedi (razen pri Scottiju) :smoke:

Jaz sem včeraj zverino "zakurblal" pa se je baterija full mučila; ne vem če bo ta zaj.... mraz preživela? Je pa zato oranžen tolko bolj živahen............. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno se je začelo nekaj premikat....samo ne mopedi (razen pri Scottiju) :smoke:

Jaz sem včeraj zverino "zakurblal" pa se je baterija full mučila; ne vem če bo ta zaj.... mraz preživela? Je pa zato oranžen tolko bolj živahen............. :naughty:

Tud jaz, pa je zalaufal ko mina.Samo mam baterijo na štromu, ki mal spušča in mal fila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja pa ne zalaufa.Bo treba novo baterijo nabavit.Glih tok da so mal lučke posvetle. :BUA: :angry:

Tud jaz, pa je zalaufal ko mina.Samo mam baterijo na štromu, ki mal spušča in mal fila.

Popravljeno . Popravil sohen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tili akumulatorji zgledajo nekako tako, kot auspuh dihtnge prejšnje poletje :kva2:

Ja, tko da že kr vemo kaj nas čaka v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tko da že kr vemo kaj nas čaka v kratkem.

Ja naš letnik je pač na temu. Bom mogu jutr mau uč vršt pod dekco, da vidim če ura v armaturi slučajno ni ugasnila od slabosti O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naš letnik je pač na temu. Bom mogu jutr mau uč vršt pod dekco, da vidim če ura v armaturi slučajno ni ugasnila od slabosti O:-)

Ja pa majčkeno ga zakurbli, saj mu ne bo škodval, Gorenjc gor al dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa danes dal na "infuzijo".............je.. ga sem pač Štajerc!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa danes dal na "infuzijo".............je.. ga sem pač Štajerc!!! :lol1:

I ja! Naj najprej Optimte 4 opravi svoje delo, pa bomo potem verglal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Tudi jaz sem se naveličal zimskega spanja in v tem tednu sem se mopeda malo dotaknil. Že jeseni mi je ena od dihtung na auspuhu začela spuščati. Tako da sem sedaj zamenjal kar vse tri. Je res zanimivo, da se mi je isto naredilo že pri prejšnjem motorju, ves čas imam VARADEROTA, točno na 32000 km, no kilometer gor ali dol.

No ko pa sem malo šravfal, pa sem videl po vijakih, da eni resnično packajo po motorju. Moj motor je bil ves čas na "pravem" servisu, pa skoraj nisem mogel verjeti, kakšne glavice imajo vijaki. Ali mehaniki uporabljajo slabo orodje ali pa jim je vseeno, če ima vijak okroglo glavo, ali pa je bil v lukni čisto drug vijak zadaj pa potem matica. Priviti pa so bili tako močno, da sem moral enega zvrtati. Tri vijake med avspuhom in glavo pa sem odvil z roko. Ne razumem, zakaj tak odnos do motorja?

No ko sem to videl, sem naredil še servis, pa sem videl, da je to zelo enostavna zadeva pa še neverjetno poceni. Res je sicer, da sem jaz to delal cel teden (iz službe pridem okrog 17.00 ure), mehanik pa to naredi v 2 urah. V servisni knjižici in navodilih res dobro piše, kaj je potrebno narediti in koliko se kakšen vijak zategne itd... Ampak o kvaliteti, bi se lahko pogaovarjali. Kupil sem tudi vse originalne dele + vijake, pa je bilo res neverjetno poceni. Tako, da se sprašujem, kaj mi sploh pomeni uradna štempilka v servisni knjižici? Od sedaj naprej samo v času garancije.

Da ne bo kdo užaljen, ampak me res zanima ali imam samo jaz takšno izkušnjo ali pa se morda motim?

Brez zamere ampakbi bil bi zelo vesel, če me nekdo prepriča v nasprotno.

L.P. Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Tudi jaz sem se naveličal zimskega spanja in v tem tednu sem se mopeda malo dotaknil. Že jeseni mi je ena od dihtung na auspuhu začela spuščati. Tako da sem sedaj zamenjal kar vse tri. Je res zanimivo, da se mi je isto naredilo že pri prejšnjem motorju, ves čas imam VARADEROTA, točno na 32000 km, no kilometer gor ali dol.

No ko pa sem malo šravfal, pa sem videl po vijakih, da eni resnično packajo po motorju. Moj motor je bil ves čas na "pravem" servisu, pa skoraj nisem mogel verjeti, kakšne glavice imajo vijaki. Ali mehaniki uporabljajo slabo orodje ali pa jim je vseeno, če ima vijak okroglo glavo, ali pa je bil v lukni čisto drug vijak zadaj pa potem matica. Priviti pa so bili tako močno, da sem moral enega zvrtati. Tri vijake med avspuhom in glavo pa sem odvil z roko. Ne razumem, zakaj tak odnos do motorja?

No ko sem to videl, sem naredil še servis, pa sem videl, da je to zelo enostavna zadeva pa še neverjetno poceni. Res je sicer, da sem jaz to delal cel teden (iz službe pridem okrog 17.00 ure), mehanik pa to naredi v 2 urah. V servisni knjižici in navodilih res dobro piše, kaj je potrebno narediti in koliko se kakšen vijak zategne itd... Ampak o kvaliteti, bi se lahko pogaovarjali. Kupil sem tudi vse originalne dele + vijake, pa je bilo res neverjetno poceni. Tako, da se sprašujem, kaj mi sploh pomeni uradna štempilka v servisni knjižici? Od sedaj naprej samo v času garancije.

Da ne bo kdo užaljen, ampak me res zanima ali imam samo jaz takšno izkušnjo ali pa se morda motim?

Brez zamere ampakbi bil bi zelo vesel, če me nekdo prepriča v nasprotno.

L.P. Ivo

Od kar vozim motorje je edini pogoj za servis, da sem med servisiranjem prisoten! Če to na servisu odklonijo, se jim zahvalim za sodelovanje in adijo za vekomaj. Zunaj garancije v glavm poservisiram sam, so pa stvari ki jih enostavno sam ne moreš ker nimaš ustreznega orodja ali naprav (Recimo sinhronizacija). Če si prisoten pri servisu je šlamparije veliko manj, saj je prisoten nek rešpekt do stranke, so pa redki ki to dovolijo, so pa in zahvala razumevajočim serviserjem.

Lp Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!