Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

eh dajte no, pa on je ja največja faca v Sloveniji.malokdo se upa tkole vozit, respect :sleep2:

ampak preko zastavce pa ni upal, buuuuu reva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se bova midva tudi zapeljala do Asa! Kdaj boste tam? Magda in Kotzy baje štrudl prineseta! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se bova midva tudi zapeljala do Asa! Kdaj boste tam? Magda in Kotzy baje štrudl prineseta! :devil:

Ja kdaj ? Po šihtu! Do treh kao delamo, ampak bo treba kako uro v minus kresnt, kajti do Domžal je nekaj vožnje, pa še petek je.

Glede štrudla nebi imel nič proti, čeprav je "sladkorni post". Magdi, ne preveč sladkat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se bova midva tudi zapeljala do Asa! Kdaj boste tam? Magda in Kotzy baje štrudl prineseta! :devil:

Težka bo!! Če bo varijanta se sigurno udeleživa, pa tud štrudl bom speku!! :evilgrin:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo v petek 24. 2. na predstavitev tanove 1200 Vare v Asa? Od 15,30 dalje pravjo!

na njihovi spletni strani nič ne najdem o tej predstavitvi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na njihovi spletni strani nič ne najdem o tej predstavitvi :glare:

Zdej si tako že zamudil! :headbang:

Je bila predstavitev in to na nivoju.

Občinstva veliko, škljocalo se je vsevprek, hrana in pijača neomejeno (hvala!),

posedanja po motociklih in :fight2: tudi, kakšne hude evforije in avdušenja na račun novih modelov pa ni bilo čutiti.

Slike bojo objavljene s strani "uradnih Varadero fotoreporterjev". Tokrat so baterije vzdržale. Toliko v vednost tistim, ki jih zaradi :pos: ni bilo.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še jaz napišem par besed; absolutno se strinjam z Razo, kar se tiče predstavitve :worship: . Kar se pa Crosstourerja tiče, pa je moje osebno mnenje da je motor "v živo" mnogo lepši kot na fotografijah in priznam da me je kar navdušil. Sedim bolje kot na Varaderi (na račun boljšega in bolj ergonomskega sedeža, ki mi ne "pobiranog in pri moji višini prepotrebnih cm, da normalno in trdno stojim na tleh), navdušuje kardan, položaj za krmilom je tudi OK; ne sedejo pa mi "špic" felne in kar najbolj bode v oči (in denarnico) je cena skoraj 15.000€ :BUA: to pa speče!!! Ampak bo treba še počakat na prve odzive uporabnikov in na pomanjkljivosti ki se bodo pojavljale ob "novorojenčku" Crosstourerju in ko bodo le te odpravili sem prepričan, bo bo to zelo dober motor.

Aja pa še nekaj da ne pozabim na naše boljše polovice; baje se na Crossturerju na sovoznikovem sedežu zelo dobro in komot sedi (Lidijina ugotovitev; vi pa verjamite alii ne....ampak to v bistvu ni naš problem :devil:

Do takrat pa bomo v naše veliko zadovoljstvo še naprej furali naše zlate (modre) Varadere :grupni:

In (moj) zaključek: CrosStourer je lep in dober motor; vendar je Varadero :hooray: lepši in boljši!!!

Pa seveda je bilo lepo videti po zimskem spanju nekaj najbolj zagriženih Varaderovcev! :OK:

Lep pozdrav vsem in kot kaže bomo kmalu gor (na Varah).

Ps: zaradi teh zaj.... baterij pa moram sedaj še fotke naložit :headbang:

post-21375-0-09869200-1330118692_thumb.jpg

post-21375-0-90462900-1330118713_thumb.jpg

post-21375-0-31974600-1330118739_thumb.jpg

post-21375-0-99410500-1330118770_thumb.jpg

post-21375-0-70046800-1330118831_thumb.jpg

post-21375-0-62620000-1330118843_thumb.jpg

post-21375-0-46045500-1330118852_thumb.jpg

post-21375-0-39602300-1330118861_thumb.jpg

post-21375-0-63703000-1330118870_thumb.jpg

post-21375-0-61284000-1330118907_thumb.jpg

post-21375-0-65163300-1330118919_thumb.jpg

post-21375-0-06982400-1330118931_thumb.jpg

post-21375-0-57174200-1330118942_thumb.jpg

post-21375-0-57207000-1330118959_thumb.jpg

post-21375-0-06119200-1330118969_thumb.jpg

post-21375-0-46753100-1330118977_thumb.jpg

post-21375-0-13802800-1330118998_thumb.jpg

post-21375-0-75688500-1330119010_thumb.jpg

post-21375-0-54600100-1330119018_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, ko sem prvič videl Varaderko mi je takoj padla v oči.Ta pa mi ni.Pustila me je hladnega, pa čeprav je z moderno zasnovo, novem motorju, kardanu in ostalem vsekakor zanimiv motor.

Mislim da bom še nekaj časa kar vozil svojo Varo,ko bo pa omagala, potem pa se mi zdi, da bom imal kar velik problem , kaj potem.Ampak leto, dve se še ne rabim ukvarjat s tem.

Me pa je ,če ne drugega veselilo poklepetat z Varaderovci po kar dolgem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo video prezentacije iz uradne slovenske premiere Crosstourerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je zmilan napisal! Brez kurje kože! Kar nekaj km-jev bo morala stara dobra Vara še nardit, da bom resno pogledoval za novitetami. Če mi bodo v tem času opešale moči in če še malo skup zlezem, bom za nakup teh "grdosij" resno razmislil! Test motorja ne bo napak poteza, lahko pa jeziček na vagi premakne v eno ali drugo smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naj še jaz napišem par besed; absolutno se strinjam z Razo, kar se tiče predstavitve :worship: . Kar se pa Crosstourerja tiče, pa je moje osebno mnenje da je motor "v živo" mnogo lepši kot na fotografijah in priznam da me je kar navdušil. Sedim bolje kot na Varaderi (na račun boljšega in bolj ergonomskega sedeža, ki mi ne "pobiranog in pri moji višini prepotrebnih cm, da normalno in trdno stojim na tleh), navdušuje kardan, položaj za krmilom je tudi OK; ne sedejo pa mi "špic" felne in kar najbolj bode v oči (in denarnico) je cena skoraj 15.000€ :BUA: to pa speče!!! Ampak bo treba še počakat na prve odzive uporabnikov in na pomanjkljivosti ki se bodo pojavljale ob "novorojenčku" Crosstourerju in ko bodo le te odpravili sem prepričan, bo bo to zelo dober motor.

Aja pa še nekaj da ne pozabim na naše boljše polovice; baje se na Crossturerju na sovoznikovem sedežu zelo dobro in komot sedi (Lidijina ugotovitev; vi pa verjamite alii ne....ampak to v bistvu ni naš problem :devil:

Do takrat pa bomo v naše veliko zadovoljstvo še naprej furali naše zlate (modre) Varadere :grupni:

In (moj) zaključek: CrosStourer je lep in dober motor; vendar je Varadero :hooray: lepši in boljši!!!

Pa seveda je bilo lepo videti po zimskem spanju nekaj najbolj zagriženih Varaderovcev! :OK:

Lep pozdrav vsem in kot kaže bomo kmalu gor (na Varah).

Ps: zaradi teh zaj.... baterij pa moram sedaj še fotke naložit :headbang:

Kolko cm te je?

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moje mnenje,

Moram priznati, da sem pričakoval nekaj drugega. Kar se tiče same predstavitve nimam nobenih pripomb. Vsaka čast gostiteljem. :OK:

Za motor, ki pa so ga tako dolgo skrivali in za tako ceno, sem pričakoval malo več. Ne vem, še nisem zbral vseh občutkov. Vendar me izgled na prvi pogled ni prepričal. No mogoče je na predstavitvenih modelih manjkalo malo dodatne opreme.Dobili pa smo možnost vpisa testne vožnje in mogoče bo to to, kar bi me prepričalo, da je to zadeva na kateri bi se potem vozil nekaj let, kot sedaj, ko zadnjih 5 let vozim VARADERO (stari in novi model).

Dugače pa to ni bila izguba časa. Druženje z enakomislečimi je vedno prijetno.

Družba hvala za lepo popoldne.

Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je bilo pa tako čudovito vreme, da sem zaštartal in naredil prvih 100km letos. Res je bilo kot sladica, začuda praktično nikjer nobenega peska. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zimsko spanje???? Nikjer nikogar :-)

No, danes malo "krstil" motor. Na obcestnem kolicku za sneg razbil vzvratno ogledalo. Se ne vem kako mi je glavo uspelo odmaknit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tili akumulatorji zgledajo nekako tako, kot auspuh dihtnge prejšnje poletje :kva2:

Če je taprav akumulator notri nima kaj jamrat.....sem se sam mučil z vsemi vrstami akumulatorjev pa me je bilo pozimi kar strah ključ obrnit ker sem bil zmeraj v skrbeh če bodo sploh lučke posvetile. Odkar je Yuasa notri kresne brez oklevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimsko spanje???? Nikjer nikogar :-)

No, danes malo "krstil" motor. Na obcestnem kolicku za sneg razbil vzvratno ogledalo. Se ne vem kako mi je glavo uspelo odmaknit...

Ne vem kaj si počel tako na robu ceste? :? Pozabi na smučarijo, slalomsko tehniko z vožnjo na količek boš za nekaj časa moral pozabiti.....!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!