Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ja sej ni kej grem po avtocesti do Višnje gore pol pa naprej po stari memTrebnjega se dobimo na Barju ob 9:30

V Bistvu se gre lahko kr po avtocesti bomo pol lih prav tam ker bo mraz ne bi štartal prej .Bom videl kako bo zjutraj pa napišem tle gor .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom okol 9 na barju (pumpa).

ok. Upam, da mi bo uspelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan in ogromn folka pa le peščica Varader ????

felipe,orange (vsaj mislm) pa dva kamerada pa fertik......

LP

post-20913-0-65381700-1333982080_thumb.jpg

post-20913-0-05361300-1333982109_thumb.jpg

post-20913-0-53904900-1333982135_thumb.jpg

post-20913-0-99810600-1333982162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan in ogromn folka pa le peščica Varader ????

felipe,orange (vsaj mislm) pa dva kamerada pa fertik......

LP

Malo vreme malo bolezen pa smo tam :) Pardon, nas ni tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo vreme malo bolezen pa smo tam :) Pardon, nas ni tam :)

Enkrat noga drugič bolezen kva pa vem :smoke: po domače en občutljiv štor :boobies:

Scottie ko bo prva Varo fura na vidiku vzam teden dopusta in pazi nase :P

Naj ti namignem.......sam po pameti...

LP

post-20913-0-55054600-1333990259_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat noga drugič bolezen kva pa vem :smoke: po domače en občutljiv štor :boobies:

Scottie ko bo prva Varo fura na vidiku vzam teden dopusta in pazi nase :P

Naj ti namignem.......sam po pameti...

LP

Pa ti si skoz neki bolan pa tok te je skupi in navajen na burjo !To so sam izgovori raj reč da nisi smel haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da je čedalje več jih/nas na cesti ... mislm da nas je več k gs-ov? upam, vsaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si skoz neki bolan pa tok te je skupi in navajen na burjo !To so sam izgovori raj reč da nisi smel haha

Orange ti me vsakič pogruntaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke pa ste? Včeraj v Celju srečal enga ta bivšga varaderista, ki še vedno nestrpno čaka novo Hondo in enga ki si je na skrivaj ogledoval Multistrado, pa je na koncu priznal da je 20K€ čist preveč in da ostaja na vari.

Priznam, da sem na skrivaj oprezal za vara konkurenco, pa žalostno ugotovil, da ni bilo kaj vidt! Yamaha je svojo Supertenerejko malo našminkala, tako, da zdaj okoli belance deluje bolj polno, to je pa tudi to.

Počasi bo treba snet ponjave z naših starih ljubic in preverit, če so pajki zapustili svoja domovanja. Če ne , jih bo treba na silo deložirat! Zdej bo pa krajni čas!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na MOTO BOOMu ali boljše na MOTO POLOMU in bil zelo razočaran; polovica ali več SLO punudnikov motornih koles sploh ni bila prisotna. Tudi jaz sem se "vpikno" v Multistrado; ni kaj hud motor samo cena pa še hujša :eek: . In kot je rekel moj prijatelj iz Skok ne vem zakaj bi plačal 100% več da bi se poten 30% bolje vozil (če bi se :? ).

Edino kar me je navdušilo je bil Stunt Show Roka Bagoroša.............svaka čast pubec je KING, kdor zna zna :hooray: :OK::worship:

Raza o pajkih pa samo toliko; tisti prvi ki jih je že odpihnilo so že zmrznili in to ne enkrat! :hmm:

Pa lep pozdrav vsem!

post-21375-0-08172100-1334486196_thumb.jpg

post-21375-0-67567000-1334486311_thumb.jpg

post-21375-0-64172300-1334486493_thumb.jpg

post-21375-0-42938600-1334486669_thumb.jpg

post-21375-0-18608000-1334486884_thumb.jpg

post-21375-0-79421300-1334487135_thumb.jpg

post-21375-0-29055600-1334487299_thumb.jpg

post-21375-0-86356100-1334487475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke pa ste? Včeraj v Celju srečal enga ta bivšga varaderista, ki še vedno nestrpno čaka novo Hondo in enga ki si je na skrivaj ogledoval Multistrado, pa je na koncu priznal da je 20K€ čist preveč in da ostaja na vari.

Priznam, da sem na skrivaj oprezal za vara konkurenco, pa žalostno ugotovil, da ni bilo kaj vidt! Yamaha je svojo Supertenerejko malo našminkala, tako, da zdaj okoli belance deluje bolj polno, to je pa tudi to.

Počasi bo treba snet ponjave z naših starih ljubic in preverit, če so pajki zapustili svoja domovanja. Če ne , jih bo treba na silo deložirat! Zdej bo pa krajni čas!

LP

Ke pa ste? Včeraj v Celju srečal enga ta bivšga varaderista, ki še vedno nestrpno čaka novo Hondo in enga ki si je na skrivaj ogledoval Multistrado, pa je na koncu priznal da je 20K€ čist preveč in da ostaja na vari.

Priznam, da sem na skrivaj oprezal za vara konkurenco, pa žalostno ugotovil, da ni bilo kaj vidt! Yamaha je svojo Supertenerejko malo našminkala, tako, da zdaj okoli belance deluje bolj polno, to je pa tudi to.

Počasi bo treba snet ponjave z naših starih ljubic in preverit, če so pajki zapustili svoja domovanja. Če ne , jih bo treba na silo deložirat! Zdej bo pa krajni čas!

LP

Res je zdaj je pa že cajt jaz sem naredu že 1500km letos tko da zaostajaš malo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že en cajt razmišlam da bi vprašu.........bo kašno srečanje na primorskem koncu...?...al pa vsaj ena nmalo bolj dalša furca samih varaderk....se bi jim radevolje prdružu...=D......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že en cajt razmišlam da bi vprašu.........bo kašno srečanje na primorskem koncu...?...al pa vsaj ena nmalo bolj dalša furca samih varaderk....se bi jim radevolje prdružu...=D......

Organiziraj, splaniraj eno lokalno furco (ampak pazi: 50 var ni kratka kolona!), povabi in ......zagotovo pridemo! Lohk že na češnje, da ne bomo Martina čakal! Ane družba , da sigurno pridem?

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. in kot je rekel moj prijatelj iz Skok ne vem zakaj bi plačal 100% več da bi se poten 30% bolje vozil (če bi se :? ).

..svaka čast pubec je KING, kdor zna zna :hooray: :OK::worship:

A to si mene mislil ? Daj nooooo, ne pretiravaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organiziraj, splaniraj eno lokalno furco (ampak pazi: 50 var ni kratka kolona!), povabi in ......zagotovo pridemo! Lohk že na češnje, da ne bomo Martina čakal! Ane družba , da sigurno pridem?

Ja sigurno tak kot lani na "Bograč" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej prvega smo pojedli, za drugega so bili pa "čudni" pogoji, mar ne? Priznaj!

Prletimo kamor boste rekl sam akcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!