Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Sej prvega smo pojedli, za drugega so bili pa "čudni" pogoji, mar ne? Priznaj!

Ne priznam!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo kje pa je to? Lepo zgleda!!! :OK:

na pamet bi reku da je to pogled z Nanos-a ... drgač pa lepa fotka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj zdaj se bomo kaj peljali, al ja?

Midva bova jutri skočla do Herbersteina (grad in Zoo). Iz MB do Herbersteina je cca. 90 km. Če kdo želi se lahko pridruži. Res je malo pozno ampak zdaj sem se odločil. Pa ne bova krenila prezgodaj tako da ................ :hmm:

Pa lep pozdrav vsem izgubljenim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza - Triumphator???? :eek::hmm::?

Si ga sprobal al samo poziral? Jaz sem ga gleda v Grazu in je kar všečna zadeva na na prvi vtis; sedel sem gor fino! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se v AS-u na prijave za test ne zmenijo kaj dosti , se testira konkurenca in to v tujini, kjer prav ponujajo testne vožnje. Če je željena mašina na razpolago se vsedeš in pelješ! Zadosti je vozniška in en podpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se v AS-u na prijave za test ne zmenijo kaj dosti , se testira konkurenca in to v tujini, kjer prav ponujajo testne vožnje. Če je željena mašina na razpolago se vsedeš in pelješ! Zadosti je vozniška in en podpis.

A so koga ki se je prijavil na predstavitvi Crosstourerja sploh povabili pri ASu na testnio vožnjo? Tam so jih bila polna usta, zdaj pa....................tipično SLO!!! :BUA:

Treba jih je malo (fejst) :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole da dodam; Raza me je spodbudil da sem na AS poslal vprašanje kaj mislijo s temi testnimi vožnjami, na katero so nas vabili. Ko (če) dobim odgovor poročam :evilgrin:

Pa lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se v AS-u na prijave za test ne zmenijo kaj dosti , se testira konkurenca in to v tujini, kjer prav ponujajo testne vožnje. Če je željena mašina na razpolago se vsedeš in pelješ! Zadosti je vozniška in en podpis.

Raza mene tudi mika da bi probal tigra 800 XC.....a mi zaupaš kak kontakt kje so ti dali v roke testnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza mene tudi mika da bi probal tigra 800 XC.....a mi zaupaš kak kontakt kje so ti dali v roke testnega

Ni panike:

Motorradklinik

Martin Sovinz

Badstubenweg 68

9500 Villach

tel: 0043424230788

www.motorradklinik-villach.at

Možakar je zelo prijazen, razloži vse kar vprašaš.Fajn je, če bi se prej naročil, da te sigurno motor čaka, ker imajo kar povpraševanje. Vsaj po vpisu v koledarju je bilo tako videti. Pa če se boš že menil, si še za explorerja rezerviraj, ne bo ti žav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza mene tudi mika da bi probal tigra 800 XC.....a mi zaupaš kak kontakt kje so ti dali v roke testnega

Če ti je bližje ga lahko sprobaš tudi tukaj (Leibnitz ali po naše Lipnica............20km od meje v Šentilju); vsaj za Explorerja sem prebral da je možno. Za Tigra XC pa bi moral povprašat; za Tigra 800 je možna testna vožnja.

http://www.motorradklinik.at/

Bom se šel zmenit za Explorerja.....................raza je kriv!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha .....kaj bomo pol mogli preimenovat srečanja iz Varadero štrudla v Tiger štrudl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAlo po Avstriji pa malo pri nas.........pa so šli prazniki! :OK:

post-21375-0-23741600-1335992191_thumb.jpg

post-21375-0-99969600-1335992205_thumb.jpg

post-21375-0-16019500-1335992219_thumb.jpg

post-21375-0-17848500-1335992260_thumb.jpg

post-21375-0-26265500-1335992285_thumb.jpg

post-21375-0-98324500-1335992309_thumb.jpg

post-21375-0-49859200-1335992330_thumb.jpg

post-21375-0-20586500-1335992351_thumb.jpg

post-21375-0-30171600-1335992371_thumb.jpg

post-21375-0-27449300-1335992391_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je bližje ga lahko sprobaš tudi tukaj (Leibnitz ali po naše Lipnica............20km od meje v Šentilju); vsaj za Explorerja sem prebral da je možno. Za Tigra XC pa bi moral povprašat; za Tigra 800 je možna testna vožnja.

http://www.motorradklinik.at/

Bom se šel zmenit za Explorerja.....................raza je kriv!!! :evilgrin:

Naj bo , priznam, da sem grešil, ker sem Trijumfa hvalil. Sam ne me tepst!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tale urejevalnik. Sliko je potegnil tekst pa nini, nimate pravice.......

Skratka: Danes v Bohinju najlepši par.......bi moglo stat pod sliko.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga.....bilo je lepo...skupaj sva naklepala dobrih 100.000 km videla precej sveta. Danes je vara dobila novega lastnika. Upam da mu bo dobro služila in da bo lepo skrbel zanjo..... Še zmeraj pa velja.......zlata barva je zmagovalna :OK:

Zdaj pa v iskanje novega konjiča.......saj veste kako gre. Motorist brez motorja je kot Osama Bin Laden brez brade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj smo spet enega vredi deda z Varadero zgubli, al ja? :hmm: Pakne in disk pa boš zrihto, ne? Če jih slučajno Lucas dol zgloda :headbang:

Hito nabavi nekaj drugega; kako je brez motorja piše v mojem podpisu :pos:

ps: tukaj imaš link do nekaj hudih motorjev :oops:

http://www.moto.it/moto-usate/honda/varadero-1000/index.html

al pa tukaj

http://www.moto.it/moto-usate/triumph/tiger-800/tiger-800-xc--2011/index.html?msg=3854550

na koncu pa ti še vedno ostane :evilgrin:

http://www.moto.it/moto-usate/honda/africa-twin-xrv-750/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dele še vedno ostane kot je bilo tako da brez skrbi okrog zavor :)

Sam tistega ki se uvršča v najožji izbor pa nisi prilepil v linkih :) Upam sam da me Iztok ne bo steral z dvorišča če se bom na srečanje z pomarančo ali pa mačkom prifural :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!