Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Pozdravljen,

Glede cene je pa tako:

-Bencin: moraš pomnožti kar z 2 Eur, Srbija, Bolgarija - malo cenejši je pa zanič, v Turčiji pa preko 2 Eura

-Cestnine: Na hrvaškem se plača cestnina normalno na koncu AC, ravno tako v Srbiji, v Bolgariji je za motor brezplačna uporaba AC, v Turčiji pa moraš kupiti, kot nekakšno kartico, na katero naložiš denar, potem pa ti na cstninskih postajah avtomat odšteva.

-Spala sva v hotelih, cene za dve osebi z zajtrkom brez predhodne rezervacije - če rezrviraš v naprej je 10% do 15 ceneje: Srbija 40 Eur, Bolgarija 25 Eur, Turčija od 23 Eur do 55 Eur v Istanbulu - dobi pa se tudi za manj (odvisno od spretnosti pogajalca), midva sva spala v centru, blizu Bazarja, tako da sva si Istanbul lahko ogledala peš.

-Kosilo ali večerja z pijačo v Turčiji do 30 TL, cca. 15 Eur (slika zajtrka in kosila v nadaljevanju - odlično)

- Vstopnine pa so kar zasoljene. 15 Eur na osebo - skoraj vsaka stvar. Lahko pa si zadeve ogledaš zgodaj zjutraj, ko blagajne še ne delajo, ko še ni turističnih avtobusov. Zgodaj zjutraj pomeni do 09.00 ure.

No to je pa tudi vse kar se tiče stroškov. Malo seštej pa boš videl. Midva sva spala 12 noči.

post-29248-0-22181100-1339744625_thumb.jpg

post-29248-0-77845300-1339744545_thumb.jpg

L.P.

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se na forumu nič (ali skoraj nič) ne dogaja in ker se že dolgo nismo videli se mi je včeraj ko sva se z Lidijo vozila po Pohorju porodila nora ideja, katero sem poimenoval " VARADERO KUFER PIKNIK".

Zamislil pa sem si zadeva tako nekako; vsak vrže v kufer nekaj "lokalnega", kar bi pomenilo Kotzy - savinjski želodec, Scottie - pršut, Leteči - belokrajnsko pogačo, Raza - kranjsko klobaso, Ivo - kolut sira, Sohen - medvedjo salamo...........itd, itd :evilgrin: (res ne morem vse našteti......se opravičujem vsem ki sem jih izpustil, kar pa ne pomeni da bo v njihovih kufrih samo pribor in serviete :nono: ), naše drage :boobies: pa poskrbijo še za kaj sladkega. Za prostor sem se dogovoril na čudoviti lokaciji pri koči Cojzarica na Pohorju. Hrano imamo svojo, pijačo pa bi vzeli pri prijaznem oskrbniku Brankotu.

Dobili bi se v Mariboru, se zapeljali na Pohorje do hotela Bellevue (odkoder je prečudovit razgled na Maribor), nato pa nadaljevali do Areha in koče na Cojzarici (opozarjam del poti vodi po gozdni cesti; makadamski vendar dobro utrjeni in prevozni brez problema..........tako da "pussyi" ki se bojite za motorje........žal :devil: ............malo za hec, pa tudi malo za res). Pri koči pa se kufri odprejo, dobrote na mizo in "uradni del" se lahko začne. Za vse ki bi pa radi sprobali naše "krave" na terenu, pa sem si nagledal (in tudi prevozil in to z Lidijo za hrbtom - za kar mi ni najbolj hvaležna) par km terenske vožnje po malo bolj zahtevnem terenu).

In sedaj še najbolj pomembno: VARADERO KUFER PIKNIK bi se zgodil v nedeljo 24. junija 2012 (in 25. junij je praznik in lahko tisti najbolj utrujeni počivajo še v ponedeljek). Mislim da je to zadnji termin preden se začnejo dopusti in zadnja prilika da se srečamo pred "Varadero štrudlom".

Tako jaz sem svoje naredil; sedaj je vse odvisno od vas (termin je fiksen, lokacija določena, program pripravljen in odstopanj ni). :yes: V primeru slabega vremena bo dogodek pač odpadel.

Vabljeni vsi Varadero farerji z montiranimi in polnimi moto kufri :lol1:

Lp

Bojan

ps: prijave oddajte do četrtka 21. junija do polnoči!

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava na VARADERO KUFER PIKNIK, 24. junij 2012:

1. Fakin/Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava na VARADERO KUFER PIKNIK, 24. junij 2012:

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa se je prec zajebal......Varaderota ni več.......na moji črni pomaranči pa še kufra nimam.........

Doma pa polno špajzo suhih klobas........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa se je prec zajebal......Varaderota ni več.......na moji črni pomaranči pa še kufra nimam.........

Doma pa polno špajzo suhih klobas........

Ker je doma v garaži tudi ena pomaranča (pa ne črna), bomo naredili izjemo. Kufer pa zamenjaj z rukzakom!!!

Če pa ne gre drgače, pa ti na PM pošljem naslov; ti pa nam salame!

Ne bodi špilferderber!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,dobrodošel bi mi bil kontakt mojstra ,ki obnavlja ali menja kontakte na bencinski črpalki za varadera.

Vnaprej hvala...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava na VARADERO KUFER PIKNIK, 24. junij 2012:

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3.Sohen-Mare

4. Sedomed-Edo

5.Raza - Bogdan in Irena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Zdravo,dobrodošel bi mi bil kontakt mojstra ,ki obnavlja ali menja kontakte na bencinski črpalki za varadera.

Vnaprej hvala...........

Glej PM

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivo,kje sta pa motor parkirala?Mislim,da bi jaz zelo slabo spal,ce ga nebi imel na oceh.LP

Živjo,

Me ni blo tukej, da bi ti odgovoril. Enostavno se zopet vozim z Varaderotom. Kakšen teden sem ga samo od deleč gledal. Ta vikend pa je bil lep, pa sva se zopet vozila. No so naju pa že do Postojne začele bolet iste kosti kot v Turčiji.

Kar pa se motorja tiče in varovanja pa ni bilo nobenih težav. Imam montiran en alarm za 25 Eur. Če se samo malo dotakneš motorja začne oddajati vse možne zvočne in svetlobne efekte. Vedno sem to povedal v recepciji hotelov, da se nebi preveč kdo ustrašil, če se sproži alarm. Če pa si je potrebno kaj ogledati imam jeklenico - 2,5mm z močno ključavnico in potem skozi oblačila in čelado, ki je največkrat največji problem, to potegnem in dam gor močno ključavnico. Vse skupaj pa potegnem še skozi zaščito na motorju in zelo težko je kaj odnesti iz motorja. Moral bi imeti kar močne klešče.

Drugače pa sem vedno motor parkiral na svetlem vidnem mestu, ponavadi pod sobo. Drugače pa imajo v Turčiji ogromno motorjev in svojih dovolj. vsi so do 125 ccm, razen policije, ki pa vozi V-strome 650 ccm. Nisem imel občutka, da bi mi ga kdo sploh hotel ukrasti.

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, Ivo na tej sliki pa ne vem, :whistle: ali si utrujen od obilne hrane ali od prevoženih kilometrov?

Živjo,

Ti morm rečt, da sem bil debelo oblečen. Sva bila v času, ko sem bil vesel, če mi je termometer kazal 16 stopnj C. Čez prelaze je bilo okrog 11 stopinj C. tudi ko sva se vračala je bilo v Beogradu zjutraj 11 stopinj C.

Sem pa shujšal za 1 kg. Sem bil zelo vesel.

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se na forumu nič (ali skoraj nič) ne dogaja in ker se že dolgo nismo videli se mi je včeraj ko sva se z Lidijo vozila po Pohorju porodila nora ideja, katero sem poimenoval " VARADERO KUFER PIKNIK".

Zamislil pa sem si zadeva tako nekako; vsak vrže v kufer nekaj "lokalnega", kar bi pomenilo Kotzy - savinjski želodec, Scottie - pršut, Leteči - belokrajnsko pogačo, Raza - kranjsko klobaso, Ivo - kolut sira, Sohen - medvedjo salamo...........itd, itd :evilgrin: (res ne morem vse našteti......se opravičujem vsem ki sem jih izpustil, kar pa ne pomeni da bo v njihovih kufrih samo pribor in serviete :nono: ), naše drage :boobies: pa poskrbijo še za kaj sladkega. Za prostor sem se dogovoril na čudoviti lokaciji pri koči Cojzarica na Pohorju. Hrano imamo svojo, pijačo pa bi vzeli pri prijaznem oskrbniku Brankotu.

Dobili bi se v Mariboru, se zapeljali na Pohorje do hotela Bellevue (odkoder je prečudovit razgled na Maribor), nato pa nadaljevali do Areha in koče na Cojzarici (opozarjam del poti vodi po gozdni cesti; makadamski vendar dobro utrjeni in prevozni brez problema..........tako da "pussyi" ki se bojite za motorje........žal :devil: ............malo za hec, pa tudi malo za res). Pri koči pa se kufri odprejo, dobrote na mizo in "uradni del" se lahko začne. Za vse ki bi pa radi sprobali naše "krave" na terenu, pa sem si nagledal (in tudi prevozil in to z Lidijo za hrbtom - za kar mi ni najbolj hvaležna) par km terenske vožnje po malo bolj zahtevnem terenu).

In sedaj še najbolj pomembno: VARADERO KUFER PIKNIK bi se zgodil v nedeljo 24. junija 2012 (in 25. junij je praznik in lahko tisti najbolj utrujeni počivajo še v ponedeljek). Mislim da je to zadnji termin preden se začnejo dopusti in zadnja prilika da se srečamo pred "Varadero štrudlom".

Tako jaz sem svoje naredil; sedaj je vse odvisno od vas (termin je fiksen, lokacija določena, program pripravljen in odstopanj ni). :yes: V primeru slabega vremena bo dogodek pač odpadel.

Vabljeni vsi Varadero farerji z montiranimi in polnimi moto kufri :lol1:

Lp

Bojan

ps: prijave oddajte do četrtka 21. junija do polnoči!

Živjo,

Odlična zamisel. Lepa lokacija. Verjetno prijetno srečanje.

Vendar bova z Mojco nekje na obali. Sir za katerga ste me zadolžili, pa vam ob priliki vseeno prinesem. Če ne prej pa na ŠTRUDEL.

Lepo se imejte,

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost zaradi zdravstvenih razlogov odpovedujem udeležbo :( .

Če preživim se vidimo naslednič khh, khh!!!

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3.Sohen-Mare

4. Raza - Bogdan in Irena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže se v nekem "konvoju" glih ne bomo vozili :hmm:

Jaz sem še vedno ZA, pa čeprav bo četa mala ampak izbrana. Če ste ostali ZA bi se dobili med 9,30 in 10,00 uro na standardni lokaciji Hotel 365 v Kamnici http://www.hotel-365.si/lokacija/. Popijemo kavico in lepo na easy proti Pohorju. Najprej do Bellevueja, pogledamo zviška na Maribor, nato pa naprej do Areha in nato do koče Cojzerica - odpremo kufre in akcija. Zadnjič sem se malo pošalil kdo kaj prinese; je pa res da naj vsak nekaj vrže v kufer; po moje nekaj suhomesnatega in trajnega, mogoče kak kos sira, kak paradajz, štruco kruha in obvezno v vsakem kufru en nož in ena deska za rezanje. Za sladko pa naj poskrbijo naše :boobies: ( če ne ne bo prazničnega :pos: ). Če je še kak dober predlog, na svetlo z njim.Pijačo pa bomo vzeli na koči, ker se v kufru tekočina hitro segreje. Se pa da tam dobiti tudi kaj na žlico, če bo koga dajala huda lakota. Pol pa malo druženja, možna kaka "terenska vožnja", taka bolj na easy. Potem pa tam okrog 17,00 ure pa proti domu, tako da ste vsi še pred temo doma.

Prijave še sprejemamo, vabljeni vsi ljubitelji in vozniki (s sopotnicami) Varader, vsi ki se radi družite, predvsem pa tisti ki "jamrate", da se nič ne dogaja!!! :devil:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava na VARADERO KUFER PIKNIK, 24. junij 2012:

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3.Sohen-Mare

4. Raza - Bogdan in Irena

5. STAR ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže se v nekem "konvoju" glih ne bomo vozili :hmm:

Jaz sem še vedno ZA, pa čeprav bo četa mala ampak izbrana. Če ste ostali ZA bi se dobili med 9,30 in 10,00 uro na standardni lokaciji Hotel 365 v Kamnici http://www.hotel-365.si/lokacija/. Popijemo kavico in lepo na easy proti Pohorju. Najprej do Bellevueja, pogledamo zviška na Maribor, nato pa naprej do Areha in nato do koče Cojzerica - odpremo kufre in akcija. Zadnjič sem se malo pošalil kdo kaj prinese; je pa res da naj vsak nekaj vrže v kufer; po moje nekaj suhomesnatega in trajnega, mogoče kak kos sira, kak paradajz, štruco kruha in obvezno v vsakem kufru en nož in ena deska za rezanje. Za sladko pa naj poskrbijo naše :boobies: ( če ne ne bo prazničnega :pos: ). Če je še kak dober predlog, na svetlo z njim.Pijačo pa bomo vzeli na koči, ker se v kufru tekočina hitro segreje. Se pa da tam dobiti tudi kaj na žlico, če bo koga dajala huda lakota. Pol pa malo druženja, možna kaka "terenska vožnja", taka bolj na easy. Potem pa tam okrog 17,00 ure pa proti domu, tako da ste vsi še pred temo doma.

Prijave še sprejemamo, vabljeni vsi ljubitelji in vozniki (s sopotnicami) Varader, vsi ki se radi družite, predvsem pa tisti ki "jamrate", da se nič ne dogaja!!! :devil:

Lp

Pozdravljam srečanje in aktivista. Žal se ta vikend nameravava pakirati in prihodnji teden odpraviti v Dolomite. Zato nama verjetno ne bo zneslo, da skočiva v nedeljo še na Pohorje, čeprav verjamem da bo lepo vrem in prijetno druženje.

Če pa bi šel kdo z nami v Dolomite, pa je tudi dobrodošel. Le vreme je vprašljivo?

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!