Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ni problema...

Nardimo eno lepo turi po Krasu, pol se pa utaborimo nekje, kjer nam bo fajn...bom poskrbel za vse, nč bat :naughty:

Štajerci dobrodošli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majster,

računaj na štajerce. Se vidimo. :worship:

:yea1: , se vidimo.Tak edino računajmo, da bo malo bolj toplo kot je trenutno. :unsure:

Ni problema...

Nardimo eno lepo turi po Krasu, pol se pa utaborimo nekje, kjer nam bo fajn...bom poskrbel za vse, nč bat :naughty:

Štajerci dobrodošli!!!

Štajerska bo prisotna :naughty: , se bomo fejst trudli, da ne pride kaj vmes. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tudi skeptičen za kleti. Pit ne smem - mi moja ne pusti, jes jo pa ubogam!

Drugače pa, izberi neko točko ali traso in gremo od tebe naprej, kot smo šli od mene, da se nebi vračali. Pa malo upoštevaj cajt, če bo slučajno zasedba international (Zagreb) ali pa Maribor ali še dlje, je kar daleč za domov.

Že komi čakam. Pa tudi rekord je ogrožen, po številu. Mislim, da nas bo velk, si ga "najebu" !! :unsure:

Lp! Iztok

Se strinjam z Kotzijem.

Treba računati na tiste ki pridejo z drugega konca SLO.

Za Linzo pa mislim da ni panike, kolikor mi je znano še raje vidi če na cesti vladajo ekstremne razmere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange, škoda da nisem vidu posta!

Grem na čevape v Zagreb. Une taveče - šiš čevape, greva z bratom - tudi vara! :010

Za prvo vožnjo bo dovolj!

Lepe in varne km vsem!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Vare ! Bo su ksn na furo ta vikend ?

jaz grem mal proti morju na eno kavo....štartam okrog 12h pol pa do portoroža-....

če je kak kandidat se srečamo dol...

prej ko grem pogledam še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem mal proti morju na eno kavo....štartam okrog 12h pol pa do portoroža-....

če je kak kandidat se srečamo dol...

prej ko grem pogledam še enkrat!

Mrbit se vidmo dol !Verjetn bom su ke prot Izoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit se vidmo dol !Verjetn bom su ke prot Izoli

se dobiva na črnem kalu pri Vikiburgerju na pijači, okrog 12 - 12.30?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobiva na črnem kalu pri Vikiburgerju na pijači, okrog 12 - 12.30?

Sorci sam do postojne sm prsu pol sm mogu obrnt sm pozabu da ma svakinja roj dan!Jutr pa pelm bols polovico sicer ne vem se kam !Mrbit ke prot morju ti zutri napisem kam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorci sam do postojne sm prsu pol sm mogu obrnt sm pozabu da ma svakinja roj dan!Jutr pa pelm bols polovico sicer ne vem se kam !Mrbit ke prot morju ti zutri napisem kam!

Prot Izoli !Okol 12 v Marini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo mi uspelo...

Nis nc Zamudu je blo skor minus dol in oblacn ! Sem su eno barko pogledat pa mi je blo pol zou tko da sva hitr nazaj sibala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo k na morje silte. Na Gorenjsk bi pršli, bi se pri +16 vozil! Je blo dons ko v mravljišču. Srečal kar nekaj Varic.

Stestiral, kar sem čez zimo nanjo našravbal. No stranskih kufrov glih nisem gor tlačil.

-centralno mazanje by Leteči

-prikazovalnik prestav

-Zumo 550

Zaenkrat vse deluje b.p.

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo k na morje silte. Na Gorenjsk bi pršli, bi se pri +16 vozil! Je blo dons ko v mravljišču. Srečal kar nekaj Varic.

Stestiral, kar sem čez zimo nanjo našravbal. No stranskih kufrov glih nisem gor tlačil.

-centralno mazanje by Leteči

-prikazovalnik prestav

-Zumo 550

Zaenkrat vse deluje b.p.

Se vidimo!

Ma sj ke do Kozine je blo fenomenalno Srecu 3 Vare (crno ,srebrno in modro!Bil uceri popoldne na Bledu!Lepo si zrihtu Zumota si dal ke k jaz!Dans zvecer sem se napol SAito rocke zmontiru!Morm se zalept!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sj ke do Kozine je blo fenomenalno Srecu 3 Vare (crno ,srebrno in modro!Bil uceri popoldne na Bledu!Lepo si zrihtu Zumota si dal ke k jaz!Dans zvecer sem se napol SAito rocke zmontiru!Morm se zalept!

jaz pa sem danes štrajkal, pa nism zajahal Honde...cel cajt sm me neki za delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem danes štrajkal, pa nism zajahal Honde...cel cajt sm me neki za delat

Napaka ! Ce je tak vreme deu loh pocaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!