Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

To je pa piknik na brzaka! Dej malo razloži, kako zadeve tečejo, za nas novince... :unsure:

Aja, pa jest bi tudi rajš nanos, pa ne dobil nanj.. :)

 

Ps: a je treba karoo gume gor dat? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi se ta KUFER PIKNIK naredu kako soboto, pa da če slučajno preveč pogledaš v . . .  lahko tam tudi prespiš v šotoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar se odločiš narediti, moraš narediti v 72 urah, če ne nič iz tega (znanstveno podkrepljeno).

 

KNNMS (zdaj sem ugotovil kaj pomeni tvoj nik (ko sem ga 6x pisal) Kaj Nimaš Niti Malo Smisla  :evilgrin:  -  daj skoči po forumu malo nazaj, če ti ni težko pa malo preberi kako je bilo lani (bili smo 24. junija mislim :? ). Sem pogledal nazaj stran 272!!!!

Na kratko vsak vrže v kufer kako specialiteto, najbolje lokalno (če si iz LJ žabe ne veljajo) :grim , desko, nož in dobro voljo ........pa gasa za MB!!! Pa razmišlaj o tem, da moraš imeti hrane dovolj zase in še enega moto prijatelja! :OK:

Sayo pa saj veš da moped pa alkohol ne greta vkup....................ko vozimo (in letimo) ne pijemo!!! Pa saj se imamo vedno fajn brez ......preglobokega pogleda v ..........!!! Sicer pa saj smo dovolj stari, da se sami odločamo in potem tudi nosimo posledice. Kak pir pa itak pade.................no al pa radler!!!  :alko:

Drugače pa je fajn če nekaj organiziraš, da pridejo do konca dneva vsi OK domov.........to največ šteje!!!

 

Tak malo smo podebatirali, datum je, vreme bo, volja je, kufer tudi, Varadera itak..............gremo zdaj z prijavami!!!

 

Fakin ma vas rad!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar se odločiš narediti, moraš narediti v 72 urah, če ne nič iz tega (znanstveno podkrepljeno).

 

KNNMS (zdaj sem ugotovil kaj pomeni tvoj nik (ko sem ga 6x pisal) Kaj Nimaš Niti Malo Smisla  :evilgrin:  -  daj skoči po forumu malo nazaj, če ti ni težko pa malo preberi kako je bilo lani (bili smo 24. junija mislim :? ). Sem pogledal nazaj stran 272!!!!

Na kratko vsak vrže v kufer kako specialiteto, najbolje lokalno (če si iz LJ žabe ne veljajo) :grim , desko, nož in dobro voljo ........pa gasa za MB!!! Pa razmišlaj o tem, da moraš imeti hrane dovolj zase in še enega moto prijatelja! :OK:

Sayo pa saj veš da moped pa alkohol ne greta vkup....................ko vozimo (in letimo) ne pijemo!!! Pa saj se imamo vedno fajn brez ......preglobokega pogleda v ..........!!! Sicer pa saj smo dovolj stari, da se sami odločamo in potem tudi nosimo posledice. Kak pir pa itak pade.................no al pa radler!!!  :alko:

Drugače pa je fajn če nekaj organiziraš, da pridejo do konca dneva vsi OK domov.........to največ šteje!!!

 

Tak malo smo podebatirali, datum je, vreme bo, volja je, kufer tudi, Varadera itak..............gremo zdaj z prijavami!!!

 

Fakin ma vas rad!!!

LEPO se mejte, če bo pa slučajno prišlo do spremembe na soboto pa pridem  :yea1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar se odločiš narediti, moraš narediti v 72 urah, če ne nič iz tega (znanstveno podkrepljeno).

 

KNNMS (zdaj sem ugotovil kaj pomeni tvoj nik (ko sem ga 6x pisal) Kaj Nimaš Niti Malo Smisla  :evilgrin:  -  daj skoči po forumu malo nazaj, če ti ni težko pa malo preberi kako je bilo lani (bili smo 24. junija mislim :? ). Sem pogledal nazaj stran 272!!!!

Na kratko vsak vrže v kufer kako specialiteto, najbolje lokalno (če si iz LJ žabe ne veljajo) :grim , desko, nož in dobro voljo ........pa gasa za MB!!! Pa razmišlaj o tem, da moraš imeti hrane dovolj zase in še enega moto prijatelja! :OK:

Sayo pa saj veš da moped pa alkohol ne greta vkup....................ko vozimo (in letimo) ne pijemo!!! Pa saj se imamo vedno fajn brez ......preglobokega pogleda v ..........!!! Sicer pa saj smo dovolj stari, da se sami odločamo in potem tudi nosimo posledice. Kak pir pa itak pade.................no al pa radler!!!  :alko:

Drugače pa je fajn če nekaj organiziraš, da pridejo do konca dneva vsi OK domov.........to največ šteje!!!

 

Tak malo smo podebatirali, datum je, vreme bo, volja je, kufer tudi, Varadera itak..............gremo zdaj z prijavami!!!

 

Fakin ma vas rad!!!

:grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEPO se mejte, če bo pa slučajno prišlo do spremembe na soboto pa pridem  :yea1:

Eno mašo spustiš, pa je!!!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie samo da te spomnim..................BILOBIL!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3. Mirci - Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie samo da te spomnim..................BILOBIL!!! :evilgrin:

 

Nevem no Maribor mi je malo daleč za en dan. Pa vožnja po avtocestah ubija :)

 

Razmišljam že tri dni ali bi šel ali ne :|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no Maribor mi je malo daleč za en dan. Pa vožnja po avtocestah ubija :)

 

Razmišljam že tri dni ali bi šel ali ne :|

 

Da ti olajšam odločitev.............. :whistle:

post-21375-0-54646600-1372869243_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: itak,kdo če bit drugi pri hrani kot mi Kočevarji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3. Mirci - Miran

4. Renzy - Renato in Darinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moram žal vsak kak mesec pavzirat z motorjem,tako da zdaj že kak mesec oba počivava , pa še bova.Pa kako bi šel, sploh ko mi Fakin kaže tise slike.Pa niti z avtom se ne morem nekako prešvercat,ker tudi z nim se ne morem vozit.olaži me, da bo že še priližnost.

 

Lepo se imejte, upam da moja fovšija ne bo gorela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3. Mirci - Miran

4. Renzy - Renato in Darinka

Jaz sem na dopustudo 18 zal !Lepo se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izteka se čas za prijave...........ne s takim navalom na forum :surrender:

No zdaj pa še malo čisto zares; pijača bo hladna, kruh bo sveže spečen v krušni peči (tako da ga ne bomo vozili s sabo).......upam samo da bo vreme. Nekaj mi ga hoče biksat.....vsaj po Provreme napovedi.

Kje in kdaj se pa bomo dobili pa v naslednjem postu.

 

Lp

B.

 

ps: hitro se dajte prijavit, kajti količina prijavnih mest je omejena :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave za 2.VARADERO KUFER PIKNIK, 07. julij 2013 :

 

1. Fakin - Bojan in Lidija

2. Kotzi - Iztok in Magda

3. Mirci - Miran

4. Renzy - Renato in Darinka

5. Scottie - Sebastjan

 

Čeprav mislim, da bo vreme u k...u :( in bo Varica lepo v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot in uživajte na polno. Žal tudi naju ne bo. Morda kdaj drugič in kje drugje?

 

Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Varadero prijatelji!!!

 

Kot vse kaže nam vreme jutri ne bo namenjeno za druženje na prostem. napoved je podobna današnji; pri nas dopoldan lepo sončno, okrog tretje pa nevihta........vlivalo je kot noro, grmelo, bliskalo. In za jutri je napoved identična; druženje v takšnem vremenu; še manj pa vožnja pa v takem nima nikakršnega smisla. Vztrajal sem skoraj do konca, ker sem si res želel videti Scottia, ki se je po kar nekaj letih skrivaja pred nami, prijjavil na srečanje; še bolj pa sem se veselil tiste na burji sušene svinjske tace, ki jo je snel iz podstrešja!!! :evilgrin:

Moj predlog za druženje ostane; vsa navodila in nasveti za "poljnjenje" kufra ostanejo enaki, samo datum bomo prestavili na naslednjo nedeljo, to je 14. julij 2013. Če še nismo po dopustih in če se nas nekaj zbere pa gremo na Pohorje, da kako rečemo. Vreme bi po sedanji napovedi za naslednjo nedeljo naj bilo "SONČNO". Sicer pa je bila tudi prejšnji teden na začetku napoved za to nedeljo sončno!!! :?

Žal..............skoraj vse se da zrihtat, samo vremena nikakor!!!

 

Fakin ma vas rad! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!