Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Dragi Varadero prijatelji!!!

 

Kot vse kaže nam vreme jutri ne bo namenjeno za druženje na prostem. napoved je podobna današnji; pri nas dopoldan lepo sončno, okrog tretje pa nevihta........vlivalo je kot noro, grmelo, bliskalo. In za jutri je napoved identična; druženje v takšnem vremenu; še manj pa vožnja pa v takem nima nikakršnega smisla. Vztrajal sem skoraj do konca, ker sem si res želel videti Scottia, ki se je po kar nekaj letih skrivaja pred nami, prijjavil na srečanje; še bolj pa sem se veselil tiste na burji sušene svinjske tace, ki jo je snel iz podstrešja!!! :evilgrin:

Moj predlog za druženje ostane; vsa navodila in nasveti za "poljnjenje" kufra ostanejo enaki, samo datum bomo prestavili na naslednjo nedeljo, to je 14. julij 2013. Če še nismo po dopustih in če se nas nekaj zbere pa gremo na Pohorje, da kako rečemo. Vreme bi po sedanji napovedi za naslednjo nedeljo naj bilo "SONČNO". Sicer pa je bila tudi prejšnji teden na začetku napoved za to nedeljo sončno!!! :?

Žal..............skoraj vse se da zrihtat, samo vremena nikakor!!!

 

Fakin ma vas rad! 

 

Hehehehe stari od moje svinske tace bi še cerkvena miš krepala :D :D :D me pa veseli, da bi me rad videl :OK:

 

Kar se pa druge nedelje tiče bomo pa še videli. Napovedujejo se mi spet neke konske dirke tako da....

 

V vsakem primeru temi sledim "manualno" ker "avtomatika" ne deluje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednjo nedeljo imava s prijatelji že dogovorjeno turo in sicer Lj-Vrhnika (oged muzeja Bistra)-Rakitna-Grad Snežnik (ogled)-Stari trg pri Ložu (kosilo)-Sodražica-Sv. Gregor-V. Lašče-Lj. Tako, da naju tudi naslednjič ne bo na "kufer piknik". Prijavljeni "kuferaši" (Kotzi, Fakin. Renzy, Scootie), če želite pa se lahko vi pridružite nam? Pikniki lahko počakajo!

Pozdrav vsem

A&M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bova pa takrat na trajektu,za Grčijo.

Srečno pot in uživajta!

A&M

Popravljeno . Popravil CMRLJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dej je!?

 

Nič kaj ni Kotzi? Žal sem moral danes "kufru" reči ne, ker sem bil od kolegice povabljen na otvoritev srednjegorskega hostla in alpskega kampa, ki bo verjetno najbolj koristil motoristom, kamperjem, hribolazcem... in vsem ki jim preprostost, druženje ter narava nekaj pomeni. Kaj več o tem s fotkami objavim v naslednjih dneh. Mislim, da je to lepa in vsem po km približno enako dostopna lokacija, kjer bomo lahko motoristi preživeli dan ali celo dva. To je nova prilika za Varadero-Alpsko srečanje s piknikom in prenočiščem.

Mi smo bili danes brez dežja, na sončku celo popoldne.    

 

Lp Cmrlj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas pa je vreme lepo :l_01: 

 

Nas dopoldne tudi, popoldne sem pa naredil prav lepo turco ca 150 km. Prav prileglo se je. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže so se že pričeli dopusti, pa za nedeljo je spet neko čudno vreme napovedano, pa itak se nam več ne ljubi................zato v tokratnem terminu "KUFER PIKNIK" ODPADE!!!

Mogoče poskusimo konec avgusta ali v začetku septembra...........če bo le volja in vreme!

Fajn dopuste vam želim!

 

Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi in motorsitke,

kar vam pišem je vse skupaj malo reklame za mojo frendico, ki je prišla na idejo o odprtju hostla in campa ter jo je tudi uresničla. Vsak zagon je težak, zato sem rekel, da ji pomagam tako, da ji naredimo malo reklame med motoristi. Če ne letos, pa se lahko za prihodnje leto zmenimo za "Varadero piknik s prenočiščem". :yea1:

 

Hostel in camp "Stara pošta" je novost v turistični ponudbi Zgornjega Jezerskega. Najdete ga na levi strani ceste, le 150 metrov pred odcepom, ki vas vodi do Planšarskega jezera. Hostel in camp sta namenjena vsem, ki bi si želeli dan ali dva preživeti na Jezerskem, motoristom za razna srečanja in piknike, ljubiteljem pohodništva in gora ter vsem, ki uživajo v naravi. Hostel bo odprt tudi v zimskem času. Na zunanjem delu se nahaja camp s sanitarijami in tuši, v hiši pa boste našli nekaj sob s pogradi, santarijami in tušem, skupni dnevni prostor in manjšo kuhinjo. Za piknike in druženje je poleg hiše pripravljen preprost vrt z mizami in točilnim putom, manjkal pa ne bo niti žar. Kaj vam sedaj še ostane? Ja, da se zapeljete na Jezersko, potrkate na vrata in se sami prepričate o ponudbi. Veseli vas bodo! :notworthy:

 

Lp Cmrlj

post-26347-0-67327200-1373568277_thumb.jpg

post-26347-0-53095700-1373568303_thumb.jpg

post-26347-0-86396700-1373568378_thumb.jpg

post-26347-0-64708400-1373568417_thumb.jpg

post-26347-0-74325500-1373568459_thumb.jpg

post-26347-0-73342000-1373568492_thumb.jpg

post-26347-0-12816500-1373568527_thumb.jpg

post-26347-0-74653700-1373568539_thumb.jpg

post-26347-0-75569500-1373568556_thumb.jpg

post-26347-0-31238800-1373568568_thumb.jpg

post-26347-0-81037500-1373568600_thumb.jpg

post-26347-0-70965200-1373568625_thumb.jpg

post-26347-0-18372900-1373568651_thumb.jpg

post-26347-0-55041700-1373568685_thumb.jpg

post-26347-0-86058700-1373568701_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEE...! V četrtek sva se naprej od pavličevega sedla z boljšo 1/2 odločala kam; levo al desno. Pa je padla koroška, torej desno. Levo preko jezerskega nazaj v našo lepo deželico pa naslednjič.

Zdej ku si obelodanu, se bomo pa sigurno ustavili vsaj na kako pijačo. Pa kar se tiče kakega piknika se tudi strinjam. Hvala!

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motoristi in motorsitke,

kar vam pišem je vse skupaj malo reklame za mojo frendico, ki je prišla na idejo o odprtju hostla in campa ter jo je tudi uresničla. Vsak zagon je težak, zato sem rekel, da ji pomagam tako, da ji naredimo malo reklame med motoristi. Če ne letos, pa se lahko za prihodnje leto zmenimo za "Varadero piknik s prenočiščem". :yea1:

 

Hostel in camp "Stara pošta" je novost v turistični ponudbi Zgornjega Jezerskega. Najdete ga na levi strani ceste, le 150 metrov pred odcepom, ki vas vodi do Planšarskega jezera. Hostel in camp sta namenjena vsem, ki bi si želeli dan ali dva preživeti na Jezerskem, motoristom za razna srečanja in piknike, ljubiteljem pohodništva in gora ter vsem, ki uživajo v naravi. Hostel bo odprt tudi v zimskem času. Na zunanjem delu se nahaja camp s sanitarijami in tuši, v hiši pa boste našli nekaj sob s pogradi, santarijami in tušem, skupni dnevni prostor in manjšo kuhinjo. Za piknike in druženje je poleg hiše pripravljen preprost vrt z mizami in točilnim putom, manjkal pa ne bo niti žar. Kaj vam sedaj še ostane? Ja, da se zapeljete na Jezersko, potrkate na vrata in se sami prepričate o ponudbi. Veseli vas bodo! :notworthy:

 

Lp Cmrlj

Zgleda lepo pridemo pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem varaderovcem en lep pozdrav! Imam en velik problem in bi prosil nekoga, ki je imel kaj podobnega na Vari..........

Moj problem se nahaja na avtomatu za starter, ki se sicer ne vedno, ampak se včasih sam vklopi celo med vožnjo.......

Zamenjal sem avtomat, potegnil od startgumba do avtomata nov kabel, očistil startgumb, pa se mi še vedno dogaja, da se starter sam vklopi in največkrat, ko ugasnem motor....

Je kdo, ki bi znal zadevo sanirati, ali pa je imel podoben primer..........

En lep pozdrav           papo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem varaderovcem en lep pozdrav! Imam en velik problem in bi prosil nekoga, ki je imel kaj podobnega na Vari..........

Moj problem se nahaja na avtomatu za starter, ki se sicer ne vedno, ampak se včasih sam vklopi celo med vožnjo.......

Zamenjal sem avtomat, potegnil od startgumba do avtomata nov kabel, očistil startgumb, pa se mi še vedno dogaja, da se starter sam vklopi in največkrat, ko ugasnem motor....

Je kdo, ki bi znal zadevo sanirati, ali pa je imel podoben primer..........

En lep pozdrav           papo

PM

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zgleda da ste vsi na opustu al se privat mente za turce

Ne, ne. Dopust je mimo :( . Jutri gremo s kolegom in boljšimi 1/2 eno pijačo spit, pa se kej okrepčat k čmrljevi kolegici na Jezersko. Prek Logarske gor, preko Jezerskega pa dol. Pol pa ne vemo še kam nas bo neslo....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!