Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Bogdan, šment, kdaj si pa tole razpuleno mizo slikal? Me je kar sram, ko tako srotno izgleda. Vidim, da bi bilo dobro malo cenzuro delat

Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogdan, šment, kdaj si pa tole razpuleno mizo slikal? Me je kar sram, ko tako srotno izgleda. Vidim, da bi bilo dobro malo cenzuro delat

Magda

No ja pa tukaj se tudi glih miza ne šibi od založenosti...............par kislih murk, dva kosa kruha, nekaj slanih štang, par zelenih jabolk, malo grozdja in vaza z mrtvimi rožami!!!  :lol1:

post-21375-0-46413200-1381080908_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa tukaj se tudi glih miza ne šibi od založenosti...............par kislih murk, dva kosa kruha, nekaj slanih štang, par zelenih jabolk, malo grozdja in vaza z mrtvimi rožami!!!  :lol1:

Ja, hvala, si me potolažil, dekoraciji se pa mimogrede reče Jesenska pravljica. Pa polžek je bil gor, pa kostanj, pojma nimaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super srečanje, kot vsako leto. Odlično pripravljeno in zelo zanimivo :OK:

Vse čestitke Iztok in Magda! :worship:

 

Pozdrav iz suhega Logatca

Popravljeno . Popravil makib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala, si me potolažil, dekoraciji se pa mimogrede reče Jesenska pravljica. Pa polžek je bil gor, pa kostanj, pojma nimaš

Ja saj si dobro napisal "je bil"...............pol pa je nekdo "mazno" :lol1: Kaj vse ludi nea jejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magda in Izok,Dobr je blo, šrudl, špone aktivnosti in vsi udeleženci.Da vreme ne omenjam.Kotzi ma veze, ni kaj.Upam še na veliko let takega druženja, sploh pa ker je bla omenjena grupa outsiderji, kar pomeni, da se bo kljub menjavam motorjev stara ekipa še družla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najin glas: srečno prišla domov in odpeljala mladino na dogovorjeno družinsko kosilo. Dežja nismo imeli saj sva v kufru cel dan vozila odganjalca padavin. Se ga splača kupit! :lol1:

Dugače pa: super je bilo, hvala vsem za prijetno druženje. Iztok in Magda vama pa "kapo dol". :yea2:

Upam, da se kmalu vidimo. Do takrat pa srečno!

 

Lp Andrej&Mojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce pozno se javljam tudi jaz namreč do sedaj sem sortiral slike in sem pustil objavo za konec.

 

Skratka še ena lepo preživeta nedelja v Braslovčah z super družbo in neverjetnimi gostitelji.

Najlepša hvala vsem pomagačem in pomagačicam ter seveda Iztoku in Magdi za prekrasen dan.

 

post-21039-0-50362800-1381091907_thumb.jpg

 

Povezavo do albuma dodam, ko se bodo slike prenesle na strežnik.

 

LP Seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sva tudi midva prispela domov,ker sva morala še na prijatelski kostanjev piknik.Bili ste super. Hvala Magdi in Iztoku za organizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale za trud in organizacijo. Včeraj ni bilo časa za računalnik, sem bil cel preostanek dneva v kevdru ( 300 litrov je le količina). Mojega sina sem pa dal na kazensko klop, ker je samo en koš zadel, pa še v modro je bil oblečen 8 morda podkupljen???). 

Popravljeno . Popravil tomažp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pa tukaj se tudi glih miza ne šibi od založenosti...............par kislih murk, dva kosa kruha, nekaj slanih štang, par zelenih jabolk, malo grozdja in vaza z mrtvimi rožami!!!  :lol1:

 

Ja sej ti se pa tud tako kislo na sliki držiš kot bi ti stenice pod nosom trli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti se pa tud tako kislo na sliki držiš kot bi ti stenice pod nosom trli :D

Pa je le prlezu na plano vsaj na netu k dol se itaq ni upu k je blo mal rose  !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ti se pa tud tako kislo na sliki držiš kot bi ti stenice pod nosom trli :D

Si pogledal mizo? Je to mogoče vzrok za dobro voljo in smeh; prej za jok..............komaj sem solze zadrževal!!! Če bi vozil KTMa bi zajokal!!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vozil KTMa bi zajokal!!! :evilgrin:

 

Verjamem....tudi jaz sem jo ko sem ugotovil da se pomaranča pelje bolje od Honde. Ko pa vidiš toliko nesrečnikov na kupu ki še vedno trpijo pa se ti vsekakor orosijo oči :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem....tudi jaz sem jo ko sem ugotovil da se pomaranča pelje bolje od Honde. Ko pa vidiš toliko nesrečnikov na kupu ki še vedno trpijo pa se ti vsekakor orosijo oči :devil:

 

Verjamem....tudi jaz sem jo ko sem ugotovil da se pomaranča pelje bolje od Honde. Ko pa vidiš toliko nesrečnikov na kupu ki še vedno trpijo pa se ti vsekakor orosijo oči :devil:

Pele že pele sam skoz šraufaš to pa je za zjokat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem hotel napisat,da imate zelo lepo temo,ki jo spremljam,druženje,dobra papica in skupni hobi(motorizem).......no pa se je začelo,kot vsepovsod,kdo kaj vozi in kaj more vse za to da se vozi naredit...........itd.....

 

P.S. sem že hotel kupit Varaderco,pa ne za to k mi je všeč,ampak ,da bi še jaz dobil kakšen košček štrudla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kmet...premalo časa spremljaš tole temo :) Tole je vse na prijateljskem nivoju.

 

Mnogi od tistih ki dražijo pomaranče jo imajo v garaži in nekateri od tistih ki dražijo Hondaše so z njimi prevozili kar lep del sveta.....tako da brez panike:)

 

Ja če nisi nekaj časa v tejle naši sceni potem se ti hitro zazdi da je pač še ena tipična motosvetovska razprtija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!