Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Evo konc sezone do Sela na Krasu ,8 in nazaj prek Razdrtega .Lep dan malo hladno od Planine do LJ

Kaj pa kafe v Komnu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva sezono danes zaključila z vožnjo do obale in nazaj. Ob 11. uri smo se ustavil na Črnem kalu na  :kava: , nato pa naprej do Izole. Tu je bila pavza za sladoled, malce spočit oči na :boobies: ,nato pa skok do Pirana. Vreme je bilo toplo kot konec avgusta, ulice in lokali pa polni ljudi kot da je vrhunec sezone. V Piranu smo komaj dobili frej mizo :xx: .Vožnja po stari cesti je bila prijetna, le ob povratku je malo zahladilo od Postojne do Ljubljane. Sicer pa nič čudnega saj je bila že trda tema. Sem pa v celem dnevu na cestah srečal kar nekaj Varaderk (vozniki nepoznani). Jutri me čaka generalno čiščenje in priprava motorja na zimovanje. Za letos je bilo to vse. Čeprav letos narejenih samo 7000 km sem vesel, da se je sezona iztekla brez težav na motorju, padcev, nesreč, ... :OK:  Nauk iz tega je lahko, da število prevoženih kiometrov sploh ni pomembno, temveč da vedno pridemo na cilj celi in zdravi.  :hooray:

 

Vsem, ki se še nameravate voziti želim srečno vožnjo in ne pozabite, da je asfalt že precej hladen ter ponekod spolzek. Srečno do naslednje sezone!

 

Lp Andrej

 

P.s: Orange škoda, da se nismo prej slišal. Bi šli lahko skupaj na 8. Sprva smo imeli tudi mi v planu, da se ob povratku iz obale zapeljemo skozi Sežano, Tomaj, Branik in preko Ajdovščine, Logatca do Ljubljane. Nas je zavedlo toplo sonce in brezveterje tako, da smo ostali kar do zadnjega ob morju. Pa kdaj drugič!

post-26347-0-21766300-1383337080_thumb.jpg

post-26347-0-40382100-1383337102_thumb.jpg

post-26347-0-24890600-1383337365_thumb.jpg

post-26347-0-77961300-1383337451_thumb.jpg

post-26347-0-07747200-1383337505_thumb.jpg

post-26347-0-70780700-1383337707_thumb.jpg

post-26347-0-43939500-1383337722_thumb.jpg

post-26347-0-25845700-1383337743_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva sezono danes zaključila z vožnjo do obale in nazaj. Ob 11. uri smo se ustavil na Črnem kalu na  :kava: , nato pa naprej do Izole. Tu je bila pavza za sladoled, malce spočit oči na :boobies: ,nato pa skok do Pirana. Vreme je bilo toplo kot konec avgusta, ulice in lokali pa polni ljudi kot da je vrhunec sezone. V Piranu smo komaj dobili frej mizo :xx: .Vožnja po stari cesti je bila prijetna, le ob povratku je malo zahladilo od Postojne do Ljubljane. Sicer pa nič čudnega saj je bila že trda tema. Sem pa v celem dnevu na cestah srečal kar nekaj Varaderk (vozniki nepoznani). Jutri me čaka generalno čiščenje in priprava motorja na zimovanje. Za letos je bilo to vse. Čeprav letos narejenih samo 7000 km sem vesel, da se je sezona iztekla brez težav na motorju, padcev, nesreč, ... :OK:  Nauk iz tega je lahko, da število prevoženih kiometrov sploh ni pomembno, temveč da vedno pridemo na cilj celi in zdravi.  :hooray:

 

Vsem, ki se še nameravate voziti želim srečno vožnjo in ne pozabite, da je asfalt že precej hladen ter ponekod spolzek. Srečno do naslednje sezone!

 

Lp Andrej

 

P.s: Orange škoda, da se nismo prej slišal. Bi šli lahko skupaj na 8. Sprva smo imeli tudi mi v planu, da se ob povratku iz obale zapeljemo skozi Sežano, Tomaj, Branik in preko Ajdovščine, Logatca do Ljubljane. Nas je zavedlo toplo sonce in brezveterje tako, da smo ostali kar do zadnjega ob morju. Pa kdaj drugič!

ja škoda sicer se tut z Razo nismo mogl zment in dobit tko da sva bila sama !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

no gospodje jest tudi počasi zaključujem sezono sicer sem letos zamenjal varaderko za drug lojtrnek ampak vseeno pozdrav vsem skupaj mi je pa ostal en kos od motorja pa če kdo rabi naj piše ali pokliče na 041764217 lp sandi

post-19018-0-59294500-1385394904_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

Vsem voznikom motorjev in tistim, ki si to želijo, želim v letu 2014 veliko varnih kilometrov in predvsem užtkov pri tem nevarnem hobiju.

 

Zakaj ravno v tej rubriki? Še vedno imam najraje "VARADEROTA" :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

 

IvoMojca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoristom in rolkarjem, vernim in nevernim, hitrim in počasnim. plačljivim in neplačlivim, debelim in suhim, Japoncem, Angležem, Avstrijcem in Nemcem želiva

 

post-21375-0-54161400-1388533700_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva želiva vsem veliko sreče, zdravja ter uspehov polno leto 2014 in seveda veliko varno prevoženih kilometrov.

 

Srečno!

Matej & Nataša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoristom želim, da se v letu 2014 varno in zadovoljni vračajo svojim družinam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, zdravo, zadovoljno in uspešno Novo leto 2014, da bi še naprej uživali na gumicah ter se vaše cestne avanture končajo vedno na izbranem cilju in brez nezgod.

 

Andrej in Mojca

post-26347-0-12981600-1388681289.jpg

Popravljeno . Popravil ČMRLJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!