Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Zdravo....moj motor zraven....ja, no hudo........pol je bil tud moj duh, ha ha. Želja je, malce me finance tepejo....skoraj pol novega motorja € gre vsako leto za šolanje, časa primankuje, .............a lahko s kolesom pridem :naughty: Aja....kaj je z mojo majčko? Je narejena?

Vidimo se sigurno, tko ali drugače......... the :worship: družba :naughty:

12.4. je v Kraški kolesarski maraton (Sežana in okolica - 44 km), CB lahko greva pa midva na to furo, pa se pol z Varaderovci dobimo, pa še majice jim lahko potalam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, če bi se malo prej začeli menit za Piran, bi prišel dol, tako sem pa soboto cel dan delal zvečer pa nisem bil nič za računalnikom.

Drugače pa kar se starih naročnikov tiče upam, da se bomo res čim prej dobili, da dobite majice.

Za nove se bomo pa zmenili, najbolje, da vsak, ki bi jo rad imel mi pošljem v PM mail, koliko, številko, barvo (rumeno ali črno) ter kakšen ime natiskan spredaj.

Lp, Vulcan

Kere barve pa mas na voljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.4. je v Kraški kolesarski maraton (Sežana in okolica - 44 km), CB lahko greva pa midva na to furo, pa se pol z Varaderovci dobimo, pa še majice jim lahko potalam.

Ob kateri uri pa je? Če bo toplo se lahko od tukaj podava....da ne bova pr samo 44km končala :naughty:

Dej mi na PM pošl podatke pa tvoj kontakt....mogoče pa res ušpičmo kej tazga......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.4. je v Kraški kolesarski maraton (Sežana in okolica - 44 km), CB lahko greva pa midva na to furo, pa se pol z Varaderovci dobimo, pa še majice jim lahko potalam.

Zanima me, če bi se dalo še naknadno naročiti kakšno majico??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če bi se dalo še naknadno naročiti kakšno majico??? :rolleyes:

uffff to sem tut že sam spraševal...sam še ni odgovora....vglavnem sem še vedno interesent za majico :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se majic tiče:

do sedaj so bile rumene z rdečim tiskom in črne z belim ali rdečim tiskom.

Za naročilo mi prosim pošljite v PM podatke koliko majic, velikost in barvo majice, pa jih bomo naredili, ko se jih bo nekaj nabralo.

Ker ne bom vsake 2 dni tiskal za vsakega posebej majice.

Najbolje, da zbiram naročila do 12.4. in še potem na srečanju poberem naročila od tistih, ki se še bodo tam odločili za njih, potem jih pa naslednji teden naredim.

Še enkrat pa prosim, za vsakega, ki bi imel majice naj mi pošlje podatke v PM.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB 1300

Tale predlog ni slab, do Sežane je itak samo 90 km tistih 44 km je pa še mačji kašelj.

Je pa začetek maratona ob 11.00 uri v Sežani tako, da bi morali iz LJ odriniti okoli 7.00 ure zjutraj,

če bo nasplošno lepo vreme ne bo glih problem, drugače zna pa biti še kr mraz ob tako zgodnji uri.

Se še bomo zmenili kako pa kaj.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB 1300

Tale predlog ni slab, do Sežane je itak samo 90 km tistih 44 km je pa še mačji kašelj.

Je pa začetek maratona ob 11.00 uri v Sežani tako, da bi morali iz LJ odriniti okoli 7.00 ure zjutraj,

če bo nasplošno lepo vreme ne bo glih problem, drugače zna pa biti še kr mraz ob tako zgodnji uri.

Se še bomo zmenili kako pa kaj.

Lp, Vulcan

Mika me, tako da zaenkrat računaj name.......pred tremi tedni sem si natrgal neke vezi na križnem delu hrbtenice.....tako da se letos še nisem usedel na kolo........bom ta vikend naredil mal več km, pa če ne bom imel problemov...AKCIJA. Bomo se že oblekl, če bo mraz....sam da ne bo kej dol letel....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, vse vremenske napovedi kažejo na to, da vreme v soboto ne bo naklonjeno za srečanje, tako, da se bojim, da bomo morali rahlo prestavit...

Nadomestni datum bi bil nedelja 20.4 ali šele drugi vikend v maju....

Sicer pa, kaj pravite vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na to, da bo slabo vreme, ne bomo šli na kras, bom pa šel v soboto v Celje na Moto Boom.

Tako, da tisti, ki vam še dolgujem majice še iz prve runde, če boste kje v bližini, se lahko dobimo in kakšno rečemo.

Lp, Vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi!

To soboto pa v Celje.

Jap ampak z avtom ker sem to pomlad ze izpolnu dezevno kvoto! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fino, nazadnje, ko sem gledal 10 dnevno napoved je bil do 22.4. napovedan samo dež :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fino, nazadnje, ko sem gledal 10 dnevno napoved je bil do 22.4. napovedan samo dež :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 20.4. je napovedano lepo vreme!!!

A se vidimo?

Lp! Iztok

Do srede počakam, da vidim kako bo z vremenom...pol pa še uradno povabim vse sodelujoče...obeta se sicer izboljšanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!