Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ja z Orangetom sva dogovorjena, da se dobimo nekje proti Vrhniki (je nekaj omenil SONČEK, ker se boji, da bo v Lj kotlini megla!). Je pa kar malo problem zgodnja ura, ker dame bi :zzz: , pa -_- pa :angry: ! Nekako ob 9h bi morali biti na Vrhniki, če hočmo zbor ob 10h lovit. Če se slučajno kaj zavleče, ne pobegnt z zbornega mesta, prosim! Vzemte akademsko četrt!

Ko zdej gledam skozi okno, me stresa, ker še vedno dežuje! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas že cel dan več ali manj sončno, res da malo piha ampak ni sile.

Jaz in moja prideva 100%, štartava okoli 8-8:30, Mogoče bova kakih 15 minut zamudila ampak glede na prvo srečanje to ne bo smel bit problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z Orangetom sva dogovorjena, da se dobimo nekje proti Vrhniki (je nekaj omenil SONČEK, ker se boji, da bo v Lj kotlini megla!). Je pa kar malo problem zgodnja ura, ker dame bi :zzz: , pa -_- pa :angry: ! Nekako ob 9h bi morali biti na Vrhniki, če hočmo zbor ob 10h lovit. Če se slučajno kaj zavleče, ne pobegnt z zbornega mesta, prosim! Vzemte akademsko četrt!

Ko zdej gledam skozi okno, me stresa, ker še vedno dežuje! :hmm:

Dobro ob 9.00 na Vrhniki, samo ne vem kje je Sonček, vem pa kje je hotel - v središču, na križišču - se dobimo tam?

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro ob 9.00 na Vrhniki, samo ne vem kje je Sonček, vem pa kje je hotel - v središču, na križišču - se dobimo tam?

Iztok

Neeee, Orange je mislil na un sonček od zgoraj, ki bi grel ob čakanju na mojo malenkost! Dobimo se nekje ob cesti, da se vidimo. Važi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeee, Orange je mislil na un sonček od zgoraj, ki bi grel ob čakanju na mojo malenkost! Dobimo se nekje ob cesti, da se vidimo. Važi?

Tako je raza soncek da mojo bols polovico nau zebl! 9:15 bom nekje pri Vrhniki !Verjetno bom tanku !Tako da na crpalki pocakam ce bo sonce drgac pa malo visje prot logatcu pol gremo pa cez Podkraj!

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo ob odhajanju tako čudno hiteli, se zdaj zahvaljujem organizatorju za odlično organizacijo! Hvala tudi vsem ostalim za prijetno druženje.

raza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta lepa hvala vsem za prijetno družbo. Bilo je super, vožnja, družba, vse :worship: .

Upam, da se spet kmalu dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovit dan, krasna družba, super ceste!!! :worship:

Majster hvala tebi in tvoji ženi! :worship:

Ja, tega dneva ne bom nikoli pozabil. Vse se je izteklo krasno.

Še enkrat hvala za čudovit dan.

Dedi Iztok in stara mama Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res,super je blo.Kako pa je kaj okoli prijav za Makedonijo?

Se dogovorimo v mesecu Avgustu.

Bom opomnil na zadevo na tej strani "Varadero srečanje"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla....čakamo slikce.......

jest jo potegnilo do morčka....s kolesom.....bil bolj pozen, tko da na cesti ujel samo štromarje.......upam, da je bilo tudi varaderic v tako velikem številu kot njih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekrasen dan, odlično izbrane ceste, fejst družba, še enkrat pohvale Majstru za organizacijo. Želodec me pa še sedaj tišči. Drugič pridem v trenerki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekrasen dan, odlično izbrane ceste, fejst družba, še enkrat pohvale Majstru za organizacijo. Želodec me pa še sedaj tišči. Drugič pridem v trenerki.

Hvala majstru in boljs polovici za prelep dan in se lepso turco po Krasu upam da ste vsi varno prisli domov!Cakamo slikce :rolleyes: Bo treba ponovit!!!!

LP Bojan in Alenka

Ps:Dedi Iztok in babi Magda na slikco od vnukinje ne pozabta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav šele danes, pa vendar iz srca HVALA vsem skupaj za čudovito družbo in za dobro organizacijo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala in zahvala Majstru za čudovito organizirano potepanje po Krasu. :OK:

HVALA :worship: :worship: :worship:

LP, Tina in Peter

PS: Kdaj bo spet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: pozdravljeni,

lepo je za pogledat tako "Varadero" družbo. Žal nekateri iz takih ali drugačnih razlogov ne spremljamo forumov in potem kaj pomembnega zamudimo. Nas je pa še kar precej Varadero riderjev, ki zadeve opazimo ali pa nas na njih opozorijo frendi, ko je že prepozno. Škoda...morda naslednjič.

lp 996 :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!