Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Mrbit pa kam pa šibaš?

Namen imam iti v Koper ampak sem popolnoma dovzeten za predloge. Tel. ti pošljem na ZS pa pokliči, da se dogovoriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi - Iztok, iskrene čestitke za rojstni dan, da se ti izpolnijo vse skrite želje, pa upam, da se kmalu vidimo. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kosilu se zapeljem do obale.

A se dobimo na kavici?

Jah jebat ga sem se že odpelu :headbang: škoda k nis poklicu sj je tel v profilu !Pri Kozini sem obrnu je blo bl hladno kot prot LJ .Sem šel mimo Škocjana nazaj nato ćez Prestranek in en postanek pri Avio Pubu.Mrbit smo se srečal tam nekje kjer je bil radar pri Kozini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jebat ga sem se že odpelu :headbang: škoda k nis poklicu sj je tel v profilu !Pri Kozini sem obrnu je blo bl hladno kot prot LJ .Sem šel mimo Škocjana nazaj nato ćez Prestranek in en postanek pri Avio Pubu.Mrbit smo se srečal tam nekje kjer je bil radar pri Kozini

Itaq, da smo se :)

Sem izlet izkoristil še za obisk Erikine pranone v Izolski bolnišnici tako, da bi šel proti obali v vsakem primeru se pa strinjam, da je bilo od Postojne do Kozine kar vetrovno. Še najbolj nekako pri Senožečah.

Škoda no, da nam tokrat ni uspelo bova pa drugič bolje planirala :)

P. S. ma so meli pa policaji danes prav martinčkanje saj jih je bilo res za vsakim vogalom polno. :)

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P. S. ma so meli pa policaji danes prav martinčkanje saj jih je bilo res za vsakim vogalom polno. :)

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans sem obrnil 1000 km v tej sezoni z Varaderotom. Na poti na Hotemežu (To je pri Radečah) sem enga sreču z oranžnim Varaderotom. Je kir znan??. Pol sem se pa peljal do Trebnje in sicer čez Brunk in v Mokronog. Pa nazaj in v Krško, pa čez Bizelsko, Podčetrtek, Celje, Laško. (200 km=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še Mirci me je zajebavu, ko je vidu zadnjo gumo po cca 450 km prevoženih ima guma še kr pimpeke gor. Pač zmerni voznik (naselje do 60 km/h, izven naselja 90-110 km/h) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem lepim željam!Sicer ne vem je kr neki poniknu!!! :naughty:

Vsem hvala za lepe želje!! :beer2:

Ne poniknu, komi čakam na kako srečanje. Letos naredu komi 130 km, zdej se bo pa začelo. Se vidimo!!

Lp in lepe in varne km! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi - Iztok, iskrene čestitke za rojstni dan, da se ti izpolnijo vse skrite želje, pa upam, da se kmalu vidimo. :beer2:

STAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem hvala za lepe želje!! :beer2:

Ne poniknu, komi čakam na kako srečanje. Letos naredu komi 130 km, zdej se bo pa začelo. Se vidimo!!

Lp in lepe in varne km! Iztok

Ideja je že samo še čas moram najt da najdem prmerno oštarijo na trasi panoramske fure! Upam da mi uspe v Aprilu ali Maju če bo služba dopuščala, drugače pa jeseni-! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi

Vse najboljše Iztok tudi od naju.

Malce kasno a vseeno iz srca :) :rolleyes:

Zdej pa se mormo res kej srečat ker jaz sem blizu 1500 letos pa še z nobenim Varaderistom niti kavice spil.

Sej ne da sem kave potreben a enakomisleče družbe pa že.

Marjana sem že nekajkrat srečow ma nikoli ni bilo lih prave prilike tako, da razen par besed...

Iztok ti pa mal rore prepuci ker če mašletos šele 150 km je neki z Varico narobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba, naute verjel. Sem dons prve kilometre naredu z mopedom - in to v pravem pomenu besede! Sem mogu hčerin 38 let star TOMOS V14 na registracijo pelat. Celih 12 Km sem naredu :whistle: ! Bilo je super! 1/2 poti je za mano vozu mož v modrem! Je blo hudičevo težko tistih 40 km/h držat! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je že samo še čas moram najt da najdem prmerno oštarijo na trasi panoramske fure! Upam da mi uspe v Aprilu ali Maju če bo služba dopuščala, drugače pa jeseni-! :naughty:

Če ne bo nobene oštarije na poti, bomo pa eno mobilno postavl! Sej mamo vsi kufre, najboljši sosed pa vsebino za notr. Ti sam ruto splanirej, pa datum določ. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ASAP :yea1:

zgleda da vas je vse skup mal zalil sem pa mislu da sam tle pada nekej mokrga od zgoraj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da vas je vse skup mal zalil sem pa mislu da sam tle pada nekej mokrga od zgoraj :slap:

Joj pretirava to vreme.

Pa lih zdej ko sem Saito II namontiru in bi jih rad probu mi ta mokrota najeda :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-_- :? :hmm: :zzz: :closedeyes: :glare: Spomladanska utrujenost :kava:

nagradno vprašanje ČE KUPIM ZDAJ LETNO VINJETO DO KDAJ VELJA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično se boš lahko vozil z njo do 31.1.2010. :hmm: jo boš rabil pozimi?

Če kupiš polletno, seveda dokler jih ne ukinejo, pa bo uporabna 6 mesecev.

Kupljena 1. aprila, na dan lažnjivcev, ti bo veljala do. To pa za nagrado izračunaj sam!

Ajd lepe in mirne kilometre po avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!