Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Sorči Raza sva te čakala doma 1h pol pa še na črpalki Brezovca 15 min pol sva šla počas prot Vrhniki k je bla naša že mal živčna :headbang: !V Vrhniki je padla sprememba plana sva šla probat ruto za Varadero miting. :naughty:

Hmm to pa diši na Varadero srečanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči Raza sva te čakala doma 1h pol pa še na črpalki Brezovca 15 min pol sva šla počas prot Vrhniki k je bla naša že mal živčna :headbang: !V Vrhniki je padla sprememba plana sva šla probat ruto za Varadero miting. :naughty:

Sory Orange, sem pač plačal davek na gorenjsko škrtost! Če ne kupiš vinjete, je v Lj po stari cesti 1 uro in pol in ne 20 minut!

Sem kasneje vinjeto kupil v Postojni, ker je kazalo na dež.

Varaderovce sem trefnil pod Črnim kalom, hvala Kotzi! Na poti domov sem že moral koristiti tisto oranž nalepko, ker naju je zaradi gostoljubnosti Andreja in soproge pošteno tema lovila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mali iz Jamaike sam za varariderse(sicer niso moje slike -se nisem upal slikat je pa vse tako kot je na slikah)

Sorci k sem mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mali iz Jamaike sam za varariderse(sicer niso moje slike -se nisem upal slikat je pa vse tako kot je na slikah)

Sorci k sem mal :topic:

he.he.mogoče glih kdo vidi da so brez čelad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo v ponedeljek lepo!! :010:010

Kam jo boste mahnili? Verjetno vsi v Mirno peč? Mogoče pa se lahko kje vmes dobimo in kje?

Drugače pa vsem lepe velikonočne praznike!

Tole sem pa ukradel od BMWjašev (Bmw slo)- upam da ne bo kaj narobe, je pa lepa!!!

img-resized.png Reduced 17%post-5391-1239364304_thumb.jpg 479 x 342 (42.67K)

Lp Iztok//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo v ponedeljek lepo!! :010:010

Kam jo boste mahnili? Verjetno vsi v Mirno peč? Mogoče pa se lahko kje vmes dobimo in kje?

Drugače pa vsem lepe velikonočne praznike!

Tole sem pa ukradel od BMWjašev (Bmw slo)- upam da ne bo kaj narobe, je pa lepa!!!

img-resized.png Reduced 17%post-5391-1239364304_thumb.jpg 479 x 342 (42.67K)

Lp Iztok//

Nič ni narobe, BMW-jaši radi delimo zemeljske radosti z drugimi, seveda, dokler niso naše :whistle: :lol1:

Pa hapy pyrh za vse varaderce

post-5391-1239427789_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo v ponedeljek lepo!! :010:010

Kam jo boste mahnili? Verjetno vsi v Mirno peč? Mogoče pa se lahko kje vmes dobimo in kje?

Drugače pa vsem lepe velikonočne praznike!

Tole sem pa ukradel od BMWjašev (Bmw slo)- upam da ne bo kaj narobe, je pa lepa!!!

img-resized.png Reduced 17%post-5391-1239364304_thumb.jpg 479 x 342 (42.67K)

Lp Iztok//

V Ponedeljek, če bo vreme služilo jo jaz mahnem do Zadra in čez Pag nazaj. {zmanjkalotravaricepress}

Kaj potem ne bo nič z Novo Štifto, ko greste vsi v Mirno Peč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ponedeljek, če bo vreme služilo jo jaz mahnem do Zadra in čez Pag nazaj. {zmanjkalotravaricepress}

Kaj potem ne bo nič z Novo Štifto, ko greste vsi v Mirno Peč?

Nova Štifta ostane!!! Ni pa nič narobe če maš dvakrat ali več požegnanga (karkoli) :naughty:

Važno je druženje!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni narobe, BMW-jaši radi delimo zemeljske radosti z drugimi, seveda, dokler niso naše :whistle: :lol1:

Pa hapy pyrh za vse varaderce

post-5391-1239427789_thumb.jpg

Bmwslo :worship: :worship: !!!

Si mi pa dal dobro idejo kako naj se pofarbam :010:010

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ponedeljek, če bo vreme služilo jo jaz mahnem do Zadra in čez Pag nazaj. {zmanjkalotravaricepress}

Kaj potem ne bo nič z Novo Štifto, ko greste vsi v Mirno Peč?

Pol se pa na Krku oglas (Omišalj) na pir !Jaz sem dol do torka .V torek zjutraj jo šibam v Zadar (na žalost z avtom)Pa vesele pirhe vsem Vara riderjem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena lepa furca do stare baške ,jutri zjutraj pakar vslužbo.mirna peč pa jutri odpade.

img0782.jpg img0785.jpg img0787.jpg img0796.jpg

Upam da si varno prišel nazaj se je danes en mdel fentu tle na Krku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa na Krku oglas (Omišalj) na pir !Jaz sem dol do torka .V torek zjutraj jo šibam v Zadar (na žalost z avtom)Pa vesele pirhe vsem Vara riderjem :worship:

Sry Orange ampak na Pagu in do Sv Juraja nas je pralo in še časa ni bilo tako da....

Pa drugič.

Sem pa kar zadovoljen z obnašanjem Vare med dežjem. Le v Novalji je bilo kot na drsalnici a mi je uspelo priti in oditi brez poškodb.

Upam da si varno prišel nazaj se je danes en mdel fentu tle na Krku

A je bil kak Slovenec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sry Orange ampak na Pagu in do Sv Juraja nas je pralo in še časa ni bilo tako da....

Pa drugič.

Sem pa kar zadovoljen z obnašanjem Vare med dežjem. Le v Novalji je bilo kot na drsalnici a mi je uspelo priti in oditi brez poškodb.

A je bil kak Slovenec?

Mislm da ne nek domačin naj bi bil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidu Logatčane (Vara, Afrika in Transalp) ko so šli v Mirno Peč (najbrž)! Sem jim potrobu na avtocesti, pa so najbrž mislil da sem kaka mona ki jim teži (sem bil z avtom :headbang: ) :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Kotzi jaz tudi bil v Mirni peci pa te nisem nikjer vidu. Srecal pa Vulkana z boljs polovico Scootie jaz bom v Novi Stifti :worship: :worship: :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Kotzi jaz tudi bil v Mirni peci pa te nisem nikjer vidu. Srecal pa Vulkana z boljs polovico Scootie jaz bom v Novi Stifti :worship: :worship: :worship:

Super, super. Se vidmo pa kako rečemo. Kaj pa kravico... si peljal kaj na pašo?

Moji se je v ponedeljek kar kolcalo po Paškem žajblju zalitim z obilico dežja ;)

Danes sem takoj šel v nakup dežnega kombinezona za čez mojo "nepremočljivo" jakno in prav take hlače :(

Vzel sem Orco

v KMC-ju črno rdeče barve, ki se nekako sklada z barvami moje Varice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Kotzi jaz tudi bil v Mirni peci pa te nisem nikjer vidu. Srecal pa Vulkana z boljs polovico Scootie jaz bom v Novi Stifti :worship: :worship: :worship:

Ne, nisi me vidu, ker nisem bil tam. Drugo leto bom pa šel!!

Sem se namenoma izognil gužvi, pa mi je kar malo žal, zgleda, da je bilo fajn!? Po slikah sodeč skoraj ne verjamem, da bo v Novi Štifti več motorjev!!

V Novo Štifto pa bom šel, tako, da se vidimo tam. Bomo nekako organizirali skupen prihod varaderk??

Drugače sem pa tudi jaz bil v cerkvi, Ptujska gora!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nisi me vidu, ker nisem bil tam. Drugo leto bom pa šel!!

Sem se namenoma izognil gužvi, pa mi je kar malo žal, zgleda, da je bilo fajn!? Po slikah sodeč skoraj ne verjamem, da bo v Novi Štifti več motorjev!!

V Novo Štifto pa bom šel, tako, da se vidimo tam. Bomo nekako organizirali skupen prihod varaderk??

Drugače sem pa tudi jaz bil v cerkvi, Ptujska gora!!

Lp! Iztok

Lahko prideš enega zmoliš :naughty: na ptujsko goro v soboto je tam žegen organizira .. MK Tulipan :yea1:

No lahko pridete seveda vsi ....vreme naročeno! :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Kotzi pozabil sem ti povedat da je natistem prstanu ki simi ga dal na boljsem odpadel amblem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem pa tudi jaz bil v cerkvi, Ptujska gora!!

Lp! Iztok

A tak, tu po mojih krajih se voziš pa se nič ne oglasiš. :fight1:

:P .)

Lahko prideš enega zmoliš :naughty: na ptujsko goro v soboto je tam žegen organizira .. MK Tulipan :yea1:

No lahko pridete seveda vsi ....vreme naročeno! :grim

Jp, v soboto če le nebo kaj z neba padalo, pa bom jaz tudi prisoten na Ptujski gori.

Royal tak da preden prideš v Cirkovce prosim ne pozabi it na bankomat. :P

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem js srečal v Mirni peči enih 200 metrov prej, kjer je bila prireditev. Js sem se peljal na prireditev, ti pa iz prireditve. Bil si z črno Varo, črno oblečen, pa sopotnico in sma se pozdravla. Menla sma se pa pri Kotziju na zadnji furi, ko sem mel še Aprilio Pegaso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!