Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Scottie žal se mi je mudilo in sem jo vžgal kar po avtobanu!Upam da se dobimo kdaj drugič na sladoledu pa vseeno hvala za povabilo! :naughty:

PS:Upam da šefica ni bla prehuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie žal se mi je mudilo in sem jo vžgal kar po avtobanu!Upam da se dobimo kdaj drugič na sladoledu pa vseeno hvala za povabilo! :naughty:

PS:Upam da šefica ni bla prehuda

Ni panike. Ob priliki mogoče v Omišalj-u :)

Šefica pa ni bila huda. Pralni stroj je prišel iz popravila pa ga je bilo treba v štuk nest pa je bla mal živčna {komajječakaladatpratpress}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem js srečal v Mirni peči enih 200 metrov prej, kjer je bila prireditev. Js sem se peljal na prireditev, ti pa iz prireditve. Bil si z črno Varo, črno oblečen, pa sopotnico in sma se pozdravla. Menla sma se pa pri Kotziju na zadnji furi, ko sem mel še Aprilio Pegaso.

Menla sva se midva pr kotziju, mam črno varo, črno oblečen, sam u mirni peči me pa ni blo... mogoče si zamešu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem js srečal v Mirni peči enih 200 metrov prej, kjer je bila prireditev. Js sem se peljal na prireditev, ti pa iz prireditve. Bil si z črno Varo, črno oblečen, pa sopotnico in sma se pozdravla. Menla sma se pa pri Kotziju na zadnji furi, ko sem mel še Aprilio Pegaso.

KDO SE VOZI Z ČRNO VARO TRŽIŠKE TABLICE KR-R6 .. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom mogu prodat motor, kr zgleda da črne Vare vozjo samo tist k nimajo vse raspucan. Dobrih 10 dni nazaj sem med Zidanem mostom in Rimskim Toplicam naletel na enga z črno Varo. Peljal se je iz smeri Z/M proti R/T. Bil sem z avtom. Iz nasprotne strani je priletel po sredini vozišča z motorjem nagnjen čist na mojo stran. Če se nebi umaknil desno mislim, da se mu nebi treba bilo vozit več z motorjem. Bil je pa s sopotnikom. Sej motor ni kriv, če ga upravla IDIOT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom mogu prodat motor, kr zgleda da črne Vare vozjo samo tist k nimajo vse raspucan. Dobrih 10 dni nazaj sem med Zidanem mostom in Rimskim Toplicam naletel na enga z črno Varo. Peljal se je iz smeri Z/M proti R/T. Bil sem z avtom. Iz nasprotne strani je priletel po sredini vozišča z motorjem nagnjen čist na mojo stran. Če se nebi umaknil desno mislim, da se mu nebi treba bilo vozit več z motorjem. Bil je pa s sopotnikom. Sej motor ni kriv, če ga upravla IDIOT.

Ta pa je kruta :BUA::lol1:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VENDAR PRECEJ RESNIČNA :whistle:

Moja ČRNA Vara pa ne dela takih neumnosti :)

Sploh pa, če vozi za menoj še sopotnika.

Hmmm, si prepričan, da je bila Vara? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se viddimo v Štifti kljub tedu, če bo dež?

V meni tli velika želja ampak, če bo lilo kot iz škafa jo zna pogasit ;)

Če bo nekje vmes pa najverjetneje pridem. Kotzi je nekaj omenjal, da naj bi se dobili v Ljubljani?!?

A to še velja? Če velja, kje se dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V meni tli velika želja ampak, če bo lilo kot iz škafa jo zna pogasit ;)

Če bo nekje vmes pa najverjetneje pridem. Kotzi je nekaj omenjal, da naj bi se dobili v Ljubljani?!?

A to še velja? Če velja, kje se dobimo?

Vreme bo!!! Ampak malo premokro zame. Vsem tistim, ki boste vseeno šli :worship::worship::worship:

Ne bom izzival, se vidimo kdaj drugič!

Lepe in varne km! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne srečal črno varo v trebnjem. me je bilo kar malo strah,ampak ni bilo nič nevarnega.bil kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne srečal črno varo v trebnjem. me je bilo kar malo strah,ampak ni bilo nič nevarnega.bil kdo od vas?

saj ni problem v motorju ampak na njem lahko sedi kdo ki misli da je rossi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni problem v motorju ampak na njem lahko sedi kdo ki misli da je rossi :kva2:

jst sem pa mislu da je to tako kot če bi ti črn maček prekrižal pot. he,he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je pubeci, a nobenega ni bilo v Štifti?

Sem videl ogromno Varaderotov, pa nobene znane face.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je pubeci, a nobenega ni bilo v Štifti?

Sem videl ogromno Varaderotov, pa nobene znane face.

Kako potem nisi videl lepe črne Vare z napisom Scottie na kufru?

Škoda Vulkan, ker jaz sem bil pa v bistvu pol časa brez družbe in sem šele malce pred žegnom našel nekaj domačinov s katerimi sem si nato krajšal čas z pogovorom.

Za drugič na kufru napis "SCOTTIE", čez cel hrbet pa rdeč škorpion (moje koroskopsko znamenje) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons ni še nobenga s fure, se maste vsi preveč fino, da bi kaj pokomentiral! :evilgrin:

Danes z vinjetko 450 KM okoli Istre pa mal gor pa dol. Sreču ene tri Vare eno oranžno, eno črno Šk Loka tablca na Črnem kalu pa še eno črno na Krasu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons ni še nobenga s fure, se maste vsi preveč fino, da bi kaj pokomentiral! :evilgrin:

Danes z vinjetko 450 KM okoli Istre pa mal gor pa dol. Sreču ene tri Vare eno oranžno, eno črno Šk Loka tablca na Črnem kalu pa še eno črno na Krasu!

včeraj pozno zvečer smo se vrnili iz šibenika.prevozili smo 940km ,od tega 20km po dežju, ostalo je bilo super.je pa dol kar močno pihalo.motoristov je bilo veliko,mednjimi tudi nekaj varaderov.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

kot vam je že znano bo letos VIM (Varadero International Meeting) potekal od 29 do 31 maja v Turčiji.

Sam sem se prijavil in v predpisanem roku tudi že plačal vstopnico in hotel (dvoposteljno sobo), vendar se ga žal zaradi družinskih razlogov letos ne bom mogel udeležiti.

Če je kdo iz vas zainteresiran, lahko izkoristi mojo rezervacijo (če pa mi je pri tem pripravljen še vrniti za rezervacijo ali za vsaj del rezervacije bi bilo pa sploh super :rolleyes::worship: )

vse informacije o varaderskem mitingu dobite na:

http://varaderoforumcom.h826747.serverkomp...z.net/index.php

http://www.vim11.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

kot vam je že znano bo letos VIM (Varadero International Meeting) potekal od 29 do 31 maja v Turčiji.

Sam sem se prijavil in v predpisanem roku tudi že plačal vstopnico in hotel (dvoposteljno sobo), vendar se ga žal zaradi družinskih razlogov letos ne bom mogel udeležiti.

Če je kdo iz vas zainteresiran, lahko izkoristi mojo rezervacijo (če pa mi je pri tem pripravljen še vrniti za rezervacijo ali za vsaj del rezervacije bi bilo pa sploh super :rolleyes::worship: )

vse informacije o varaderskem mitingu dobite na:

http://varaderoforumcom.h826747.serverkomp...z.net/index.php

http://www.vim11.com/

Hja lepo bi bilo se odpeljati v Turčijo ampak... nekako ne gre :)

Vidim pa, da si se dveh že udeležil. Pohvalno.

Ali sta Japonska "izumitelja Varadera" na Madžarsko prijahala na Varah ali sta priletela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim pa, da si se dveh že udeležil. Pohvalno.

Ali sta Japonska "izumitelja Varadera" na Madžarsko prijahala na Varah ali sta priletela?

Ja, bil sem celo na štirih, še na Siciliji in na Poljskem :blush:

"izumitelja" sta priletela, ampak za miting jima je madžarska Honda dala Varaderi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Andrej, lepo tge je slišati tudi tu gor.

Povprašaj malo na varadero international po moje boš sigurno dobil koga ki bi mu tvoja rezervacija prav prišla.

Kako se obnese sedež na Afriki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kirga sem sreču dans v Podnanosu že ob 9:00 z črno Varo? :naughty: (pmalii mi je zgledov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!