Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Danes sem se malo klatil z VARO po Kopru in Ankaranu, nisem srečal nobene VARE-kaj spite :? -srečal kar nekaj skupin tujih motoristov :hmm: ....na avtoceti pa gužva :slap: zapore ter milion tovornjakov-izglega da recesija popušča.....če bo šlo tako naprej nevem če bodo naši cestarji kos flikati avtoceste...z geslom mi gradimo in obnavljamo za vas :lol1::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vsi na mopedih??? :naughty: :krneki:

jest ga bom drug teden s klocnov dal pol bom pa še spal na njemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se malo klatil z VARO po Kopru in Ankaranu, nisem srečal nobene VARE-kaj spite :? -srečal kar nekaj skupin tujih motoristov :hmm: ....na avtoceti pa gužva :slap: zapore ter milion tovornjakov-izglega da recesija popušča.....če bo šlo tako naprej nevem če bodo naši cestarji kos flikati avtoceste...z geslom mi gradimo in obnavljamo za vas :lol1::topic:

tujcev je tud pri nas polno predvsem jodlarji se podijo v skupinah tle okol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se malo klatil z VARO po Kopru in Ankaranu, nisem srečal nobene VARE-kaj spite :? -srečal kar nekaj skupin tujih motoristov :hmm: ....na avtoceti pa gužva :slap: zapore ter milion tovornjakov-izglega da recesija popušča.....če bo šlo tako naprej nevem če bodo naši cestarji kos flikati avtoceste...z geslom mi gradimo in obnavljamo za vas :lol1::topic:

Kaj imaš kaj proti cestarjem? :P .)

Lep pozdrav vsem Varaderistom iz Toronta! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imaš kaj proti cestarjem? :P .)

Lep pozdrav vsem Varaderistom iz Toronta! :winkiss:

:worship: Lep pozdrav varaderistom iz Ljubljane.Kam boste sli kaj danes.Mogoče pa nas bo danes več na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imaš kaj proti cestarjem? :P .)

Lep pozdrav vsem Varaderistom iz Toronta! :winkiss:

Kaj si se mi preselil v Toronto :? zato, pa so problemi po cestah :grim :yes:

Pozdrav, kdaj se spet vidimo :OK:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vi se kar furate men pa ne rata se tistih 600km narest da zamenam gume in pelm na servis :headbang: !Ni cajta tut srecanje organizirat pa čeprav ruta že v GPS,pač eni mormo delat .Upam da bo junija kaj časa da nardimo eno skupno furco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cajta tut srecanje organizirat pa čeprav ruta že v GPS,pač eni mormo delat .Upam da bo junija kaj časa da nardimo eno skupno furco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si se mi preselil v Toronto :? zato, pa so problemi po cestah :grim :yes:

Pozdrav, kdaj se spet vidimo :OK:

Evo slab mesec dni potepanja je minil kot blisk. :P

Upam, da se v kratkem kje kaj vidimo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo eno lepo furco nardil z Vinjetko! Postojna, Planina, cerknica, Rakitna , Krim, Ižki Vintgar, Stična, Bogenšperk, litija, Besnica, Ljubljana, Logatec ,Črni vrh pa domov v Wajdušno! Lepih 315km vsega dost ovinkov, McAdama in ostalga :beer2: : Pozdrav vsem Varam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo eno lepo furco nardil z Vinjetko! Postojna, Planina, cerknica, Rakitna , Krim, Ižki Vintgar, Stična, Bogenšperk, litija, Besnica, Ljubljana, Logatec ,Črni vrh pa domov v Wajdušno! Lepih 315km vsega dost ovinkov, McAdama in ostalga :beer2: : Pozdrav vsem Varam!

Lepu lepu ma sam ki najdste cajt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: aloha varaderovci danes v Kocevje jutri po Kocevju popoldne v Kraljevico soboto pa v novigrad na Pirate a pride se kateri lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno je tud moja vara na cesti danes sem naredil eno gorenjsko furo za ogrevanje šk loka-kranjska gora-trbiž predel-bovec- tolmin-most na soči- petrovo brdo-železniki-šk,loka dobrih 220 km od bovca do kobarida je eno samo gradbišče semaforjev je kot bi se po lj. vozi upam da se kej vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: aloha varaderovci danes v Kocevje jutri po Kocevju popoldne v Kraljevico soboto pa v novigrad na Pirate a pride se kateri lp

kva je ne boste pršli nič na cvičkarijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem spet krožil po primorski pa do gorenjske nobene vare nikjer 420 km sem spravu skupej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa zdej odropotava na eno furco. Če bo dež pa bo. Tudi to je treba vsake toliko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri me je opral do kosti ko sem se vračal iz Krškega :headbang::headbang::headbang::headbang: Vidu eno Varo na zboru Peklenih Os ,mislm da ni bil naš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vedno me "filling" ni razočaral in je furca sončno uspela :)

Pa še malce svinskega z malo Union sva fasala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, lansko leto, ko smo se dobili v Ajdovščini na srečanju je nekdo omenil ,da lahko zrihta ADRIA ROUT za Garmina.

A se to še da?

Lp, Vulcan

p.s.: A gre kdo v Žiri na zbor pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!