Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Alo banda, kaj zaj se bomo dobili kaj letos, al ja? Vidim, da nas je vedno več, kar je zelo lepo. :worship:

Zanima pa me, ali kdo izmed nas uporablja že ta novi Garmin Zumo 660?

Imam namreč namen nabavit Zumota, ampak se še odločam katerega.

Lep pozdrav vsem in varno na cesti! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo banda, kaj zaj se bomo dobili kaj letos, al ja? Vidim, da nas je vedno več, kar je zelo lepo. :worship:

Zanima pa me, ali kdo izmed nas uporablja že ta novi Garmin Zumo 660?

Imam namreč namen nabavit Zumota, ampak se še odločam katerega.

Lep pozdrav vsem in varno na cesti! :winkiss:

Jap verjetno prvi v Sloveniji :) (najboltecenpress)

Lahko prideš pogledat, ko se kaj pelješ mimo Pivke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, lansko leto, ko smo se dobili v Ajdovščini na srečanju je nekdo omenil ,da lahko zrihta ADRIA ROUT za Garmina.

A se to še da?

Lp, Vulcan

p.s.: A gre kdo v Žiri na zbor pogledat?

V Žiri obvezno!

se vidmo v soboto popoldne!

Jap verjetno prvi v Sloveniji :) (najboltecenpress)

Lahko prideš pogledat, ko se kaj pelješ mimo Pivke.

A zna čez Medvedje brdo in Govejk do Žiri :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, lansko leto, ko smo se dobili v Ajdovščini na srečanju je nekdo omenil ,da lahko zrihta ADRIA ROUT za Garmina.

A se to še da?

Lp, Vulcan

Zdej par dni še počak, da AR 2.30 pride na plano, pol se pa lohk zmenva! Če se ti pa fejst mudi 2.20 je na voljo takoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A zna čez Medvedje brdo in Govejk do Žiri :naughty: ?

Definitivno! Včeraj me je peljal iz Ajdovščine v Tolmin čez Lokavce, Predmeja, Lokve, Čepovan, Slap ob Idrijci, Postaja....

Zelo zanimiva furca le da sem bil na žalost z sližbenim kombijem. Je pa nekaj lepo urejenega McAdama in fulllllllllllll užitka. Je treba it enkrat ponovt z Varico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: pozdravcek Varaderovci Filipe ja prepozno sem videl link ni blo casa za forum ma se pa vidimo v soboto v Zireh na Sairahih
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: pozdravcek Varaderovci Filipe ja prepozno sem videl link ni blo casa za forum ma se pa vidimo v soboto v Zireh na Sairahih

ja ne bo šlo . v ponedeljek gremo malo na potepanje po bivši Jugi-Hrvaška, Srbija, Kosovo, Črna gora, Hrvaška, Slovenija cca 10 dni. Po tem pa se lahko kej vidimo. Za vikend pa moramo poškropiti vinograd, če ga ne bo že prej kdo drug (bogec z vrha s kakšno točo), na praznovanje abrahama, pa še v službo ter spakirati stvari za s seboj. Če na našem potovanju koga srečamo, gremo na pivce za živce.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne bo šlo . v ponedeljek gremo malo na potepanje po bivši Jugi-Hrvaška, Srbija, Kosovo, Črna gora, Hrvaška, Slovenija cca 10 dni. Po tem pa se lahko kej vidimo. Za vikend pa moramo poškropiti vinograd, če ga ne bo že prej kdo drug (bogec z vrha s kakšno točo), na praznovanje abrahama, pa še v službo ter spakirati stvari za s seboj. Če na našem potovanju koga srečamo, gremo na pivce za živce.

:beer2:

Lohk da se srečamo kje v Yugi, midva z Vinjetko greva pa Italija trjekt Grčija pa preko Albanije Črne gore Bosne domov. V Žiri pa prej obvezno na divje prašiče!

PS a si pomislu na zeleno trgatev, pol pa mal bizelčana kupiš pa bo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk da se srečamo kje v Yugi, midva z Vinjetko greva pa Italija trjekt Grčija pa preko Albanije Črne gore Bosne domov. V Žiri pa prej obvezno na divje prašiče!

PS a si pomislu na zeleno trgatev, pol pa mal bizelčana kupiš pa bo! :whistle:

ni blo videt da bi se prov drenal v žireh samo eden mi je bil sumljiv je imel spredaj kanadsko zastavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderovci,

pozabil poslati kartico iz Ukrajine, pa popravljam zamujeno:

post-14530-1245266092_thumb.jpg post-14530-1245266164_thumb.jpg

post-14530-1245266300_thumb.jpg post-14530-1245266398_thumb.jpg

Več sličic ob priliki.

Popravljeno . Popravil Calmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderovci,

pozabil poslati kartico iz Ukrajine, pa popravljam zamujeno:

post-14530-1245266092_thumb.jpg post-14530-1245266164_thumb.jpg

post-14530-1245266300_thumb.jpg post-14530-1245266398_thumb.jpg

Več sličic ob priliki.

Lepo lepo le druga sličica me malce bega.

Ali je bil mogoče to edini varni način ustavitve in parkiranja nam vsem ljube Varice ali nesreča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange, iskrene čestitke za rojstni dan. Čimveč varnih kilometrov. :beer2: pa na srečanju, ko se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz Pivke ti želiva vse najboljše.

Ampak ti verjetno uživaš kje na Krku ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala dam za :beer1: Ko se vidmo!Delam delam v Zadru k zamorc tko da sploh ne najdem cajta za organizacijo zbora bomo moral prestavt na jesen.Naslednj tedn sem na dopustu potem pa v Bihaču do Avgusta.Če pride gdo mem gremo z veseljem na drink!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA vse najboljše Orange, sicer pa Bihač sploh ni tako daleč, da se ne bi dlo na kakšno pijačo priletet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange vse naj.

Calmo a še nisi nabavil tapravih gum :)

Letošnje že imajo bolj grob profil od lanskih. Taprave pa bodo montirane, ko se odpravim na območje, ki leži med kaspijskim in Arabskim morjem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kupoval prečekiraj proizvajalca MITAS, model E09. Jaz jo imam trenutno gor in lahko rečem kapo dol sploh za to ceno.........manj kot 100 EUR za komplet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem mel MITAS gume na Aprilii samo E08 in sem bil z njimi zelo zadovoljen, samo kokr wem je bla širina teh gum max 130.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem mel MITAS gume na Aprilii samo E08 in sem bil z njimi zelo zadovoljen, samo kokr wem je bla širina teh gum max 130.

ž

Odvisno od modela. Sam trenutno furam E09 širine 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil konec tedna sam izgleda da bo dež. Da bom plačeval drago cestnino čez grossa pa potem gor gledal oblake se mi pa ne dopade preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!