Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Sem mislil konec tedna sam izgleda da bo dež. Da bom plačeval drago cestnino čez grossa pa potem gor gledal oblake se mi pa ne dopade preveč.

normalno v poštev pride samo sonce sem že bežal pred dežjem tam gor pa po taki megli da bio jo lahko rezal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo namerava v kratkem na grosglokner pogledat

Namen je,čakamo lepo vreme.....in čakamo .....mogoče bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen je,čakamo lepo vreme.....in čakamo .....mogoče bo :naughty:

Nič čakat, hitro srečko kupit. :P .)

Namen imamo it v Dolomite za praznike, mogoče se vidimo s kom. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čakat, hitro srečko kupit. :P .)

Namen imamo it v Dolomite za praznike, mogoče se vidimo s kom. :winkiss:

tud tam bo dežžžžžžžž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tam bo dežžžžžžžž

Če ne kar v trdi obliki, temperature so

Heute

23.06. Temperatur

-3 bis 3 °C

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do parlamnta bo najbrž šlo :naughty: !

se bom kar tukaj vrinil mam eno vprašanje orange a sva se kje srečala v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tam bo dežžžžžžžž

Če ne kar v trdi obliki, temperature so

Heute

23.06. Temperatur

-3 bis 3 °C

VREME PO ITALIJI, tak da vreme bo. Vsem, ki se ne bojite kakšne plohe, srečno in pa varno. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom kar tukaj vrinil mam eno vprašanje orange a sva se kje srečala v nedeljo

Nak sem bil na morju z avtom zadnjič sem bil z motorjem na servisu AS Domžale 15.6. pol se pa nisem več vozil ,ni časa kaj čmo pa še pada skoz tko da ni pretirane volje! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka popoldne do danes na Krk in nazaj scalo na vsakih 100 m :naughty: :yes:

Kva pa nis v Omišalj na :beer1: per prletu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dni 3500 km! Assisi, Bari, Igumenitse (gr), Meteora, Ohrid, Drač (AL) nazaj v Grčijo in s trajektom v Benetke! Z nami je bil tudi STAR in še ena KP VARA!

post-20301-1246265482_thumb.jpg

post-20301-1246265506_thumb.jpg

post-20301-1246265550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa nis v Omišalj na :beer1: per prletu???

Vreme je bilo bolj :BUA: če bi vedel ...itak bi prišel :grim ..škoda :yes:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dva dni se po Omišlju vozi srebrna Vara z LJ targo (ni Raza) neznana faca :worship:

Raza se voz spljoh ne. Ko ne ščije so druge zadolžitve, ko sem pa brezposeln, je pa itaq dž :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza se voz spljoh ne. Ko ne ščije so druge zadolžitve, ko sem pa brezposeln, je pa itaq dž :krneki:

Dol v lipi nasi(btw jadran je nas) pada nic!Moja pomaranca pa sameva z novimi gumami i n svezim oljckom v garazi(upam da je se tam) .Mormo drug vikend ventile spucat- Raza mas kaksen predlog? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol v lipi nasi(btw jadran je nas) pada nic!Moja pomaranca pa sameva z novimi gumami i n svezim oljckom v garazi(upam da je se tam) .Mormo drug vikend ventile spucat- Raza mas kaksen predlog? :naughty:

Katere gume si pa dal gor,jast jih moram zamenjati(8200 km),ker sem za praznike bil do Črne Gore,pa mi jih je ne strani znucalo,sredina pa je še ok,ampak po mokrem že zdrsavajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume si pa dal gor,jast jih moram zamenjati(8200 km),ker sem za praznike bil do Črne Gore,pa mi jih je ne strani znucalo,sredina pa je še ok,ampak po mokrem že zdrsavajo?

kaj maš pa to za eno žalost gor da sam 8000 zdrži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj maš pa to za eno žalost gor da sam 8000 zdrži

Najbrž M. Anake 1, men je zadnja tud sam 8500 zdržala, sprednja pa 10000. Zdej mam pa Haidenau pa se hudič noče znucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 dni 3500 km! Assisi, Bari, Igumenitse (gr), Meteora, Ohrid, Drač (AL) nazaj v Grčijo in s trajektom v Benetke! Z nami je bil tudi STAR in še ena KP VARA!

Jest ne :whistle: , z mojo Varo +11 dvokolesnih sorodnikov smo harali po Dolomitih. :worship: S U P E R je blo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž M. Anake 1, men je zadnja tud sam 8500 zdržala, sprednja pa 10000. Zdej mam pa Haidenau pa se hudič noče znucat.

da nisi dal ta polhne od viličarja gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume si pa dal gor,jast jih moram zamenjati(8200 km),ker sem za praznike bil do Črne Gore,pa mi jih je ne strani znucalo,sredina pa je še ok,ampak po mokrem že zdrsavajo?

Metzeler Tourance EXP prej mel Bridgestonke original naredu 12000 sprednja je bla še dobra zadnja pa sam še za po suhi cesti :headbang:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je počil živc potrpljenja in čakanja na jasno nebo, pa sva jo vžala do "vznožja" Dolomitov. Cilj: Lago Di Sauris s strani Tolmezzo - Ampezzo in povratek čez Prato in Plockenpass proti Hermagoru. Vreme je zdržalo do jezera Sauris, kjer je z vršacov prineslo nekaj kapelj kot opozorilo, pa ravno dovolj, da je zmočilo solidno asfaltno podlogo. Posamezne kaple so naju potem spremljale do Comegliansa, kjer sva v avtobusni postaji vedrila cca 20 minut, potem je šlo do Rateč po sparini, tam pa spet ploha. Zaradi bližine doma se nisva menila za močo.

Zaradi pomanjkanja kondicije je naje...a rit!

Zdej pa ogled dirke, slike pa jutri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!