Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

:rolleyes: maliP vse najboljse ti zelim in veliko lepih,srecnih in uzivaskih km-jev na varici :worship:

Pa sej res :)

Marjan tudi jaz se pridružujem Darkotovim željam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: maliP vse najboljse ti zelim in veliko lepih,srecnih in uzivaskih km-jev na varici :worship:

vse naj tud od mene se kej vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najnaj malip :beer2: i Bihaća !Delam spet iin ni časa za moped spljoh :headbang:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Varaderovci a gdo kam šiba danes :naughty: ?

MZ Rihemberh v Braniku seveda.

Pride še kdo pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Vršič na Branik (Rihembergovor zbor)Tam srečal Scottia ,Majstra in maliP ja ter Vinjetko :naughty: :Žal brez šotora tko da smo sam en pir spil pa v Lj. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz kako pripnem iz MZ Rihemberk-a na Braniku.

post-21039-1247346662_thumb.jpg

maliP-jeva Vara in Vinjetkina TransAlp-ka skrajno desno in nad njima prekrasen oblak ;)

post-21039-1247346676_thumb.jpg

Marjan aka maliP

post-21039-1247346687_thumb.jpg

Še enkrat tadva :)

post-21039-1247346697_thumb.jpg

In še Orange (na sredini) z kolegico in kolegom.

Lepo je bilo le prekratko je trajalo :)

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci pa očitno napovejo datum, potem pa ne na stari, ne na novi lokaciji NIČ!

Tako v iskanju naredila en kratek krog, pa še ta ni uspel brez debelih DEŽNIH kapel.

Morda danes več sreče kar se dežja tiče.

Kam? Odločitev še ni padla! Mečemo pikado v zemljevid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci pa očitno napovejo datum, potem pa ne na stari, ne na novi lokaciji NIČ!

Tako v iskanju naredila en kratek krog, pa še ta ni uspel brez debelih DEŽNIH kapel.

Morda danes več sreče kar se dežja tiče.

Kam? Odločitev še ni padla! Mečemo pikado v zemljevid.

Povej pa se mrbit kje dobimo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jebat ga sem še psa pelu v hrib pol mal pospravu popoldne pa šibnu čez Črnivc do Nazar pa čez hrib do Vranskega in Trojan na krof pol pa domu zdj spet v Bihaću. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo jo pa kar do Ženevskega jezera mahnil.Naredili smo cca 2000 km,v petih dneh.Malo smo bli mokri od dežja in malo od vročine.Ekipa je bila vredu,le oba garmina se nista hotela uskladiti,pa je bilo mal problemov.Ampak tura je uspela. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

post-20301-1249330490_thumb.jpgSobota nedelja sem se po Tolminskem podil pa mal v Italijo zavil (Bovec, Bošča, BReginj pa Furlanija)! Prasci so mi hmal motor obrnil, ko so se po tački praskal. post-20301-1249330560_thumb.jpgpost-20301-1249330648_thumb.jpg[attachmen

t=151545:02082009490.jpg]

post-20301-1249330722_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, a se boste kej kmal dobil.....imam nekaj fotk razvitih iz srečanja v braslovčah in iz avstrijske fure.....vam dostavim, sam štrudl spečte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, a se boste kej kmal dobil.....imam nekaj fotk razvitih iz srečanja v braslovčah in iz avstrijske fure.....vam dostavim, sam štrudl spečte :whistle:

Ne vem kaj dogaja varobanda? Spomladi veliko grmenja (obljub), med sezono vse tiho in ko bo termometer kazal 2 stopinji v pozni jeseni boste vsi spet močno zagnani in z velikim apetitom po štrudlu???????? Pa saj ni samo "štrudl"! Ti sam reč, da boš slike talov dne gospodovega na tej in tej lokaciji, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj dogaja varobanda? Spomladi veliko grmenja (obljub), med sezono vse tiho in ko bo termometer kazal 2 stopinji v pozni jeseni boste vsi spet močno zagnani in z velikim apetitom po štrudlu???????? Pa saj ni samo "štrudl"! Ti sam reč, da boš slike talov dne gospodovega na tej in tej lokaciji, pa bo.

Raza mal slab kaže za uno furo naša ni za stvar če bom šu grem sam!V četrtek pridem dam pa se slišmo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdu szi goriškega za en varči sprehod (beri: varadero treba vsakodnevno peljat na sprehod oz. na svoje potrebe....:D :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!