Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

a je kdu szi goriškega za en varči sprehod (beri: varadero treba vsakodnevno peljat na sprehod oz. na svoje potrebe.... :D :naughty: )

Tud sz goriškega smo, ti sam poklič in če se moja vara tist dan še ni uscala jo bomo pa mal vn pelal! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena lepa furca Lj-Gorica-Ucja-Sela Nevea-Predel-Vršić-Šnicl v Lovski koči nasprot Raze-LJ.Sory Raza amo bli tok sestradan da se nismo nč pofočkal :naughty: ! Sreču modro in rdečo Varo ne vem kje so vsi ste se poskril :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek Varaderovci mi pa vikend preziveli na morju 15 km naprej od Labina tko da sem malo mojo lubico peljal na morski zrak v nedeljo pa se v Reko in nato v Lj na meji Rupa videna KR vara kdo od tle lp :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa jaz naredil eno lepo furco in sicer Celje-SG-Lavamund-GOLICA-Eibiswald-Leutschach-Jurij-Zg. Kungota in v obratni smeri (nazaj grede 3 x moker - prevozil GOLICO v dežju in bil tudi edini motorist na vrhu). Moram poivedati, da je cesta skoz super in bom vožnjo kmalu ponovil. :evilgrin: Slike dodam kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mi lahko poveš kje je tole jezero ?

Hvala

Dolina Maltatal.

Hitri routebook:

Villach-Spittal-Gmund-Malta-Koschach-Mentebauerhutte(1704m)

Asfalt do jeza.

GPS koordinate(parkirišče)

N46 58.834

E13 20.142

Do jezera je še cca 10 minut hoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa jaz naredil eno lepo furco in sicer Celje-SG-Lavamund-GOLICA-Eibiswald-Leutschach-Jurij-Zg. Kungota in v obratni smeri (nazaj grede 3 x moker - prevozil GOLICO v dežju in bil tudi edini motorist na vrhu). Moram poivedati, da je cesta skoz super in bom vožnjo kmalu ponovil. :evilgrin: Slike dodam kasneje.

Pa brez mene. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolina Maltatal.

Hitri routebook:

Villach-Spittal-Gmund-Malta-Koschach-Mentebauerhutte(1704m)

Asfalt do jeza.

GPS koordinate(parkirišče)

N46 58.834

E13 20.142

Do jezera je še cca 10 minut hoje.

Hvala še enkrat !

Na Malti sem že bil vendar sem tole spregledal .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sz goriškega smo, ti sam poklič in če se moja vara tist dan še ni uscala jo bomo pa mal vn pelal! :beer2:

kaj je kdu leti gore na forumu za en điret dns popudan...? :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb,e,m ti osu...me je pička nad očke...in je šow điro rakom žvižgat...:((

drugič.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud zadnjič dobil oso v čelado in ko sem med vožnjo gledal kje je,se je avto pred menoj ustavu,je abs dalal na polno,ustavu sm se meter pred avtom,oso je pa zgleda zaviralna sila vun vrgla,letos je pa na splošno veliko os,tako da se ne furajte z odprtim vizirjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča!! :headbang:

Pa sem še pogledal, če mogoče koga poznam v restavraciji, ko sem videl tvojo Varo.

Škoda!!

Hčerka je imela rojstni dan in nisem bil v popolni opremi! Upam, da se drugič srečava, če ne prej pa na ŠTRUDLU v Braslovčah.

Lepe in varne km!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča!! :headbang:

Pa sem še pogledal, če mogoče koga poznam v restavraciji, ko sem videl tvojo Varo.

Škoda!!

Hčerka je imela rojstni dan in nisem bil v popolni opremi! Upam, da se drugič srečava, če ne prej pa na ŠTRUDLU v Braslovčah.

Lepe in varne km!

Lp! Iztok

sem kar slutil ,da bi bi bila tvoja, samo nisem vedel kje bi te iskal. kosi se pa odpeljal sem te videl samo še vhrbet. pa kdaj drugič.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ne prej pa na ŠTRUDLU v Braslovčah...

A že veš za kak datum?

Letos je namreč prava Varadero žalost. Nobene komunikacije nobene fure :(

A vsi delate cele dneve ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je namreč prava Varadero žalost. Nobene komunikacije nobene fure sad.gif

Organitiraj, sporoči datum in evo nas!

trance_26_nono.gif druge čakat. Enkrat eden, enkrat drugi!

Knjiga na strani 2009 je še nedolžna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vikend v septembru na Kolpo v Podzemelj s šotori seveda če bo lepo vreme, ne pozabite polne MAXIE PIRA ( ledenega ) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa ni slab predlog,sam ne predolgo čakat da nebo prej zima whistle.gif saj se hecam!

Ampak bi pa res bilo lepo da se srečamo in spoznamo,kr razen letečega ne poznam še nobenega.

Koliko nas pa je vseh skupaj sploh z našimi varicami???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gifwhistle.gifworship.gif pozdravcek vsem tle gor evo konc dopusta Kotzi kdaj bo strudl MIRci a te lahk vprasam kje si to sipo nabavil in kako zdej to zgleda glede vetra lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vikend v septembru na Kolpo v Podzemelj s šotori seveda če bo lepo vreme, ne pozabite polne MAXIE PIRA ( ledenega ) :whistle:

Ni slab predlog le, da midva bi lahko prišla samo za en dan. (maliotrocipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!