Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

jej če ne bi mew bndime......bi rade volje prišel....lahko pa še pridem, kaj pa vem...biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

ZA INFO....to je proti logarski dolini?nekje tam wkuli?....lih da vem, da če slučajno mi znese pridt, da vem kam se wbrnt...biggrin.gif

je kdu szi primorske dad gre, da bi šli wkop??((ČE SPLOH GREM...!!?)

Trgatve KOTZI trgatve če prov zastopim(sem mal primorca )biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O superca, Iztok

mi lahko poveš do kdaj približno traja taka reč?

Si si zamislil tudi kako furo?

Lahko pride še kaka Transalpka?

No dovolj vprašanj za sedaj smile.gif

Ni problema, vendar te opozarjam na naslednje: Tudi Darko U2nc je prišel na prvo srečanje z Transalpko, naslednje leto že z Varaderom.trance_43_wavetowel2.gif

To je v redu!!!

En drug varaderovc (ne bom ga imenoval, je pa velik in ima Črno varo in bo na ta dan v Omišu) pa je pripeljal s seboj svojo ženo z Transalpko, letos pa ne sme priti!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif To pa ni v redu!!

Upam, da je to Vinjetka vzela za hec!!

Upam, da se vidimo! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, vendar te opozarjam na naslednje: Tudi Darko U2nc je prišel na prvo srečanje z Transalpko, naslednje leto že z Varaderom.trance_43_wavetowel2.gif

To je v redu!!!

En drug varaderovc (ne bom ga imenoval, je pa velik in ima Črno varo in bo na ta dan v Omišu) pa je pripeljal s seboj svojo ženo z Transalpko, letos pa ne sme priti!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif To pa ni v redu!!

Upam, da je to Vinjetka vzela za hec!!

Upam, da se vidimo! Iztok

Se vidimo :D , sem zrihtal varstvo za nedeljo tako, da definitivno prideva. Vendar brez prijatelja z Transalpko (no menda brez)

Upam, da nas bo čimveč.

Aja Vulkanu sem pisal na PM, da mu lahko pošljem veliko (primerno za tisk) sliko mojega Avatarja za tiskanje novih majic lahko pa bi se dogovorili, da bi še kaj dopisali recimo Varadero štrudl, Braslovče 2009 na prednjo stran majice.

Jaz bi definitivno vzel dve.

Kaj velite :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo biggrin.gif , sem zrihtal varstvo za nedeljo tako, da definitivno prideva. Vendar brez prijatelja z Transalpko (no menda brez)

Upam, da nas bo čimveč.

Aja Vulkanu sem pisal na PM, da mu lahko pošljem veliko (primerno za tisk) sliko mojega Avatarja za tiskanje novih majic lahko pa bi se dogovorili, da bi še kaj dopisali recimo Varadero štrudl, Braslovče 2009 na prednjo stran majice.

Jaz bi definitivno vzel dve.

Kaj velite smile.gif

Mislim, da je ta z štrudlom na majico prehuda?! Kdo bi jo pa nosil?blink.gif Lahko pa imaš ti usrano od štrudla!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Imamo pa že majice, kdor pa je še nima, pa lahko kontaktira Vulcana. Tako je moje mnenje, povejte še drugi! Mogoče ne bi bilo slabo, če bi jih imeli gor, tisti, ki jih že imamo?

Me veseli, da prideta.

Jutri napišem seznam tistih, ki so potrdili do sedaj svoj prihod. Sproti se bo dopolnjeval.

Zgleda da nas bo za nov rekord!!worship.gif

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ta z štrudlom na majico prehuda?! Kdo bi jo pa nosil?blink.gif Lahko pa imaš ti usrano od štrudla!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Imamo pa že majice, kdor pa je še nima, pa lahko kontaktira Vulcana. Tako je moje mnenje, povejte še drugi! Mogoče ne bi bilo slabo, če bi jih imeli gor, tisti, ki jih že imamo?

Me veseli, da prideta.

Jutri napišem seznam tistih, ki so potrdili do sedaj svoj prihod. Sproti se bo dopolnjeval.

Zgleda da nas bo za nov rekord!!worship.gif

Lp! Iztok

Kotzi hvala za info glede majic; sem že kontaktiral Vulcana!trance_40_thumbup.gif

Tudi jaz uradno prijavljam prihod na "varadero štrudl" in seveda ne sam, tudi moja wub.gif bo zraven!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi najavil na srečanje. Za lani mi je zmanjkalo časa, v Piran sem naletel naključno, sedaj pa mora ratat. Upam, da še v družbi ene transalpke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no družba kaj bomo zdaj,bomo načelni al kavalirji trance_44_wink5.gif

Z dolžnim spoštovanjem do anje37 in njene Yamahe bi jaz bil vseeno načelen in bi poskusil to srečanje ohraniti kot "VARADERO". Moto srečanj in zborov je celo leto polno, "varadere" pa se dobimo komaj (samo) 1x letno. To je moje mnenje, dajte še vi napisat svoje.trance_11_confused.gif

Pa prosim brez kakšne zamere!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dolžnim spoštovanjem do anje37 in njene Yamahe bi jaz bil vseeno načelen in bi poskusil to srečanje ohraniti kot "VARADERO". Moto srečanj in zborov je celo leto polno, "varadere" pa se dobimo komaj (samo) 1x letno. To je moje mnenje, dajte še vi napisat svoje.trance_11_confused.gif

Pa prosim brez kakšne zamere!

Lp

Ma hvala,saj hodim povsod z mojo yamahco....Vi kr uživajte pol in se lepoo mejte.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja37 jo pa zmano mahn v trgatev pa še kolegice prpel, boste imele polne roke delatrance_25_naughty.gif

kotzi, koga kur..a ste pa izbral to soboto saj so vsi varaderovci dežele cvička v trgatvitrance_19_hmm.gif Kdu bo pa brente nosu???

Bom cel tedn na kolenih,da bo d......tongue.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kotzi, koga kur..a ste pa izbral to soboto saj so vsi varaderovci dežele cvička v trgatvitrance_19_hmm.gif

LP

Nisi dobro pogledal vabila, saj ni v soboto, ampak v nedeljo.:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ženske pridemo v poštev???

tudi če nimamo varaderote :yea1:

Odločanje o načelnosti in kavalirstvu mora definitivno podati "kotzi" saj to ni "Varadero srečanje" temveč "Varadero štrudl", ki ga organizira že mislim, da tretje leto on.

Ave "kotzi" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločanje o načelnosti in kavalirstvu mora definitivno podati "kotzi" saj to ni "Varadero srečanje" temveč "Varadero štrudl", ki ga organizira že mislim, da tretje leto on.

Ave "kotzi" :worship:

Scottie,tole pa tudi jaz podpišem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek Varaderovci Kotzi sem prebral tvojo grenko izkusnjo hvala za povabilo na super strudl in srecanje nevem se kako bo kej z klubskimi obveznostmi glede obiska v Labinu kjer ima mk Templars moto srecanje se pa zna zgodit da pa pridem pozdravit varaderovce k je to srecanje le enkrat letno in nebi rad zamudil strudla tvoje M. pozdravcek tudi njej lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja37 jo pa zmano mahn v trgatev pa še kolegice prpel, boste imele polne roke delatrance_25_naughty.gif

kotzi, koga kur..a ste pa izbral to soboto saj so vsi varaderovci dežele cvička v trgatvitrance_19_hmm.gif Kdu bo pa brente nosu???

Bom cel tedn na kolenih,da bo d......tongue.gif

juhuhu,kdaj sam reč.....smo takoj za akcijo-seveda pobiranje,obiranje,peštanje grozja...... :worship::winkiss:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja37 jo pa zmano mahn v trgatev pa še kolegice prpel, boste imele polne roke delatrance_25_naughty.gif

kotzi, koga kur..a ste pa izbral to soboto saj so vsi varaderovci dežele cvička v trgatvitrance_19_hmm.gif Kdu bo pa brente nosu???

Bom cel tedn na kolenih,da bo d......tongue.gif

Kamerad!! Res si pravi kamerad, si me rešil iz zagate!! Sej to srečanje ni čisto Varadero, vendar nekje se je treba ustavit. Pa še mojewub.gif ni doma, ne vem kaj bi rekla wacko.gifmad.gif !

Verjetno bi ga "posral " karkoli bi napisl!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Anja37, upam, da se boste imele lepo! Pa brez zamere!

Drugače pa je srečanje v Nedeljo!! Za vreme sem se pa že zmenil, tako da...

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: Prijavljeni do sedaj oz. potrdili prihod:

CPU - 2

Fakin - 2

Raza - 2

Leteči - 2

Orange - 1

HRC - 2

BaronMarjan - 1

Scottie - 2

Majster - 1

Calmo - 1

XLMV - 2

Vulcan - ?

Renzy - 2

Mirci - 1

Svizec - 1

M@to-1

Royal - 2

Saxl57 - 2

Niko - 2

Brko - 2

Majesty - 1

Dragothic - 1

Vanga - 1

Mali Piki - 2

Gargamel - 1

Žalec - 1

Makib - 1

TomažP -1

Sandi - 1

Če sem se kje zmotil, me prosim opozorite, ostale bomo dodajali sproti!

Zaenkrat 29 varaderov!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_41_w00t2.giftrance_40_thumbup.gif

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja37 jo pa zmano mahn v trgatev pa še kolegice prpel, boste imele polne roke delatrance_25_naughty.gif

kotzi, koga kur..a ste pa izbral to soboto saj so vsi varaderovci dežele cvička v trgatvitrance_19_hmm.gif Kdu bo pa brente nosu???

Bom cel tedn na kolenih,da bo d......tongue.gif

Kamerad!! Res si pravi kamerad, si me rešil iz zagate!! Sej to srečanje ni čisto Varadero, vendar nekje se je treba ustavit. Pa še mojewub.gif ni doma, ne vem kaj bi rekla wacko.gifmad.gif !

Verjetno bi ga "posral " karkoli bi napisl!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Anja37, upam, da se boste imele lepo! Pa brez zamere!

Drugače pa je srečanje v Nedeljo!! Za vreme sem se pa že zmenil, tako da...

Lp! Iztok

HVALA PA LEPO SE MEJTE TUDI VI ..Jst pa grem raje v trte in.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: Prijavljeni do sedaj oz. potrdili prihod:

CPU - 2

Fakin - 2

Raza - 2

Leteči - 2

Orange - 1

HRC - 2

BaronMarjan - 1

Scottie - 2

Majster - 1

Calmo - 1

XLMV - 2

Vulcan - ?

Renzy - 2

Mirci - 1

Svizec - 1

M@to-1

Royal - 2

Saxl57 - 2

Niko - 2

Brko - 2

Majesty - 1

Dragothic - 1

Vanga - 1

Mali Piki - 2

Gargamel - 1

Žalec - 1

Makib - 1

TomažP -1

Sandi - 1

Če sem se kje zmotil, me prosim opozorite, ostale bomo dodajali sproti!

Zaenkrat 29 varaderov!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_41_w00t2.giftrance_40_thumbup.gif

Lp! Iztok

Ne moreš da verjameš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!