Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

ZAKON!!!

Pridem domov, pa moja reče ja kje je pa štrudl. :). Pozabu..... Upam da ste bli z urejanjem prometa zadovoljni, ker zadeva predstavlja kr matraje. Sem pršu domov bol zjeban ko bi 800 km prevozil.

Še enkrat blo je ful dober.

lp

Seveda,...na redarje sem pa pozabi ( jaz in še marsikdo)l:slap:,fantje bilo je brezhibno:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel srečno domov čez naše ride(Prebold).Pridružujem se vsem ostalim:Magda in Iztok,hvala za vse,čudovito je bilo,srečen sem ker vozim VARO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj zdaj sem uspel priti do računalnika. :headbang:

Iztok in Magda hvala za čudovit dan; škoda bi ga bilo "zamuditi"...:worship:

P.S. Tudi jaz upam, da ste bili z mojo in Dragothicovo kontrolo prometa zadovoljni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsemu povedanemu se pridružujem in meni je bilo to najboljše srečanje od vseh zborov in žurk.Tudi urejavalca prometa sta se nagarala in čestitke obema, pa zahvala tudi vsem prisotnim.Prijetno druženje je bilo.

Tanja in Milan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je nepozabno. Iztok in Magda, najlepša hvala. Se mi zdi, da bi težko še kdo kaj takega skup spravu.......Kotzija predlagam za ČASTNEGA PREDSEDNIKA Varadero riderjev.

lp B.

post-12239-125408718727_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj zdaj sem uspel priti do računalnika. headbang.gif

Iztok in Magda hvala za čudovit dan; škoda bi ga bilo "zamuditi"...worship.gif

P.S. Tudi jaz upam, da ste bili z mojo in Dragothicovo kontrolo prometa zadovoljni...

worship.gifMIRci in Dragothic za tekočo in varno izvedbo panoramske vožnje čista 10!!! worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je g. Kotziju in ge.Kotzi uspelo največje srečanje posameznega modela motocikla v sloveniji :worship:

Nisem še zasledil večjega števila (popravite me če se motim).

Res je bilo fino!

MIRci pa Dragothic sta pa itak tud carja. Če bi mela vsak eno modro luč na čeladi bi človek mislu da sta policaja :lol1:

Pelal smo se ko precedniki celo pot :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Kotziju in družini. Pravi logistični uspeh, kar se tiče organizacije, postrežbe. Toliko varaderk pa nisem videl niti pri AS-u na parkirišču. Žal nismo ostali na vožnji, smo jo mahnili čez Golico, ker je bil to prej naš dogovor. Pohvale sosedom za razumevanje in Dragothic res mal vleče na policaja...Upam, da kmalu spet v še večjem številu. Pomoje bo drugo leta še kakšna transalpa zrasla v varaderota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vas videl v Šempetru, okoli 12-te ure, ko ste pri enem semaforju zavijali desno. Ravno sem se mastil z balkansko ploščo, ko ste začeli uletavat. Res častivreden prizor :worship:. Ni in ni hotelo zmanjkat Varaderov :). Pa eno Hondo sem prepoznal vmes. Dan je pa res bil idealen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Varaderovci

Tudi iz moje strani vse čestitke za organizacijo. Srečanja sem se udeležil prvič in res je blo nepozabno vidt tolk Varaderk na enem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi je car,hvala za lep dan dobra druščina ste,bil sem prvič in drugo leto se zopet vidimo.

Lep pozdrav vsem sodelujočim.

Še moj glas za častnega predsednika Kotzija.

Še enkrat hvala družini Kotzi in vsem ostalim za čudovit dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!