Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

LP!

Sicer nimam Varadero (sem jo pa vozil :naughty: ), ampak glede vašega srečanja lahko napišem le to:

SVAKA ČAST!!! vsem skupaj in organizatorju!! :worship::worship::worship:

Le tako naprej....da bi vas bilo vsako leto VEČ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Sicer nimam Varadero (sem jo pa vozil :naughty: ), ampak glede vašega srečanja lahko napišem le to:

SVAKA ČAST!!! vsem skupaj in organizatorju!! :worship::worship::worship:

Le tako naprej....da bi vas bilo vsako leto VEČ :grim

Jap Varadero druščina je THE BEEEEEEST :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride danes mimo soseda in njena kolegica in pravi: Ti , ti maš tudi varadero motor?

Je reku eden, ki nama je prodal varaderota iz Ptuja ali tam nekje, da te pozna in da hodijo k tebi na srečanja!! Kdaj se pa kej dobite? Motor je pa rdeć!!

Po krajšem pogovoru zvem, da je prodal svojega Varaderota Royal in to v Parižlje!!

3 km stran od mene! Kako je svet (SLO) majhen!!

Drugo leto sigurno pride tudi rdeča iz Pariželj!

Lp! Iztok

Kot prvo, vsem varaderovcem lep pozdrav po dolgem času :yea1:

Iztok, obema z ženo vse pohvale za organizacijo,čeprav se na žalost nisva mogla iz določenih subjektivnih razlogov udeležiti srečanja. :hmm: Če bo vse po sreči bo drugo leto ena črna več...

Res, moja bivša vara domuje Parižljah.

lp Miran

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči in njegova bolša polovica na @ srečanatrance_43_wavetowel2.gif nasproti benzinske v Postojni!

Sory, vodila je @, Leteči jo je pa od zadj prganjal!trance_25_naughty.gif

A pol sta bila vidva, sem posumil glede na jakne, ker barva motorja je bila v tisti svetlobi nekam čudna pa sem rekel lej še dva ki imata enako opremo na varaderu kot Raza in njegova boljša polovica.

Kam sta jo tiščala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam sta jo tiščala?

V Pivki sva bila dogovorjena za en miting, potem pa nazaj, preko Idrije do Bače pri Modreju in po Baški grapi čez Soriško planino domov.

V Postojni na pumpi sva se ustavila na kofe v upanju, da sta naju opazila in da bosta obrnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif Leteči pa boljš polovica srečali smo se pod Belvederom nad Izolo pa glih v ovinku tako da sem te prepozno opazu tok da boš vedu da sta bila opažena lp worship.gifworship.gifworship.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif Leteči pa boljš polovica srečali smo se pod Belvederom nad Izolo pa glih v ovinku tako da sem te prepozno opazu tok da boš vedu da sta bila opažena lp worship.gifworship.gifworship.gif

Ha jaz sem pa ko sem videl barvo motorja takoj pomislil nate :)

@Raza

Drugič pa roko dvigni više v pozdrav pa bom zihr vedu kdo sedi na motorju :) pač bo kava padla drugič, mene s tisto zastavo na šipi itak težko fališ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Pivki sva bila dogovorjena za en miting, potem pa nazaj, preko Idrije do Bače pri Modreju in po Baški grapi čez Soriško planino domov.

V Postojni na pumpi sva se ustavila na kofe v upanju, da sta naju opazila in da bosta obrnila.

V Pivki sta bila pa nista poklicala :nono:

A sta bila tudi na Vremščici vidva ko sem z Picasojem peljal mimo? Stala sta ob Vari a nisem imel časa, da bi si bolje ogledal barve tako, da nisem prepričan :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_25_naughty.gif Leteči pa boljš polovica srečali smo se pod Belvederom nad Izolo pa glih v ovinku tako da sem te prepozno opazu tok da boš vedu da sta bila opažena lp worship.gifworship.gifworship.gif

Ja ta dan smo pa pol vsi srečal ta letečga :whistle:

Hvala za rundo....vrnem naslednjič....ps.....kljub ledenici mi je uspelo skočt v vodo:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Pivki sta bila pa nista poklicala trance_26_nono.gif

A sta bila tudi na Vremščici vidva ko sem z Picasojem peljal mimo? Stala sta ob Vari a nisem imel časa, da bi si bolje ogledal barve tako, da nisem prepričan sad.gif

Sory Scottii, si mi bil v mislih, vendar žav tvoje numere nimam v mobijuheadbang.gif .Bo treba MOTO telefonski imenik malo posodobit! Bom v kratkem spet tam okoli kolovratil, samo ne z mopedom.

Na Vremščici si pa moral nekoga drugega srečat. Je blo kar nekaj Var na terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_14_devil2.gif halo, varaderovci...vem , da tole ni oglasni forum pa vseeno beseda ni konj. Kolega kupuje motor, se pravi kupuje Varadero, letnik nekje od 2005 do 2007. Na spletu ni najti kaj pametnega. A kdo slučajno ve za koga, ki prodaja??? Bi bil res hvaležen za kakšno info, če kaj veste seveda.trance_14_devil2.gif

lp B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_14_devil2.gif halo, varaderovci...vem , da tole ni oglasni forum pa vseeno beseda ni konj. Kolega kupuje motor, se pravi kupuje Varadero, letnik nekje od 2005 do 2007. Na spletu ni najti kaj pametnega. A kdo slučajno ve za koga, ki prodaja??? Bi bil res hvaležen za kakšno info, če kaj veste seveda.trance_14_devil2.gif

lp B.

nop nažalost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_14_devil2.gif halo, varaderovci...vem , da tole ni oglasni forum pa vseeno beseda ni konj. Kolega kupuje motor, se pravi kupuje Varadero, letnik nekje od 2005 do 2007. Na spletu ni najti kaj pametnega. A kdo slučajno ve za koga, ki prodaja??? Bi bil res hvaležen za kakšno info, če kaj veste seveda.trance_14_devil2.gif

lp B.

Prodaja jo Vulkan let. 05 z ABS, zelo lepo ohranjena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo a bo gdo dons iskoristu dokaj lepo vreme in pelu Varo na sprehod ?trance_25_naughty.gif

Pr ns je dokaj neprijazno, oblačno in dokaj mrzlo (3 stopinje). če se vsaj malo ogreje, da prizanesem mojim kostem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo a bo gdo dons iskoristu dokaj lepo vreme in pelu Varo na sprehod ?trance_25_naughty.gif

Če pravi ženička da greva potem grevatrance_25_naughty.gif. Mal po suhi krajini!! Pa kakšen mraz varaderovci kva bo pa pozim??

En kuhan vin u rit pa gasatrance_40_thumbup.gif (pa ne cel piskertongue.gif )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr ns je dokaj neprijazno, oblačno in dokaj mrzlo (3 stopinje). če se vsaj malo ogreje, da prizanesem mojim kostem!

Sem jo špricno do Postojne potem pa čez Bloke in V Lašče nazaj !Mal sicer zebl a to ni nč za nas jeklene može!:naughty:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo špricno do Postojne potem pa čez Bloke in V Lašče nazaj !Mal sicer zebl a to ni nč za nas jeklene može!trance_25_naughty.gif

Na žalost se ni kaj prida ogrelo - živo srebro je prilezlo le do 6 + pa še rosilo je vmes. Dons bom beležil "0" po dolgem času!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se ni kaj prida ogrelo - živo srebro je prilezlo le do 6 + pa še rosilo je vmes. Dons bom beležil "0" po dolgem času!

Se bo ogrelo sam se bojim da bo dež tja prot konc tedna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!