Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Na žalost se ni kaj prida ogrelo - živo srebro je prilezlo le do 6 + pa še rosilo je vmes. Dons bom beležil "0" po dolgem času!

pa ja ne zebe jest sem kar dons mal potegnu je blo kar 14 stop pa še mal dežja za povrh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes odpeljal varico na sprehod trance_40_thumbup.gif

V družbi trinajstih kameradov smo naredili 275km (Trebnje,Boč,Rogaška,Olimje,Bizeljsko,Brežice,Trebnje) Na cesti je bilo le peščica motoristov in niti ene samcate varicetongue.gif

Pa ne mi rečt,da ste šli vsi na Gorenjskotrance_19_hmm.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes odpeljal varico na sprehod trance_40_thumbup.gif

V družbi trinajstih kameradov smo naredili 275km (Trebnje,Boč,Rogaška,Olimje,Bizeljsko,Brežice,Trebnje) Na cesti je bilo le peščica motoristov in niti ene samcate varicetongue.gif

Pa ne mi rečt,da ste šli vsi na Gorenjskotrance_19_hmm.gif

LP

Jaz sem pičil na obalo. V Kopru sem si ogledal neko kmečko prireditev (ime sem nekako pozabil :blush:) spil pivce ter po malce kroženja po obali odpeljal proti domu. Vreme ni bilo perfektno a zelo blizu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes odpeljal varico na sprehod trance_40_thumbup.gif

V družbi trinajstih kameradov smo naredili 275km (Trebnje,Boč,Rogaška,Olimje,Bizeljsko,Brežice,Trebnje) Na cesti je bilo le peščica motoristov in niti ene samcate varicetongue.gif

Pa ne mi rečt,da ste šli vsi na Gorenjskotrance_19_hmm.gif

LP

Ja na Gorenjsko je treba!

Na trasi Ljubelj -Podljubelj (A) srečala tri vare (eden bi bil lahko Darko U2nc glede,na to, da je nosil brezrokavnik z obilico našitkov) v skupini.

Pa še ene dve posamične, ena pred Tržičem in druga nekje med spuščanjem z Jezerskega.

Krog Ljubelj-Obirsko-Železna kaplja-Jezersko-Kranj prevozila lepo počasi z "andohtjo"(beri spoštovanjem do hladnega in delno mokrega asfalta in mislijo na gume, ki se dokončno poslavljajo). Tudi temperatura v dolini Kokre ni bila več prijetna za vožnjo, saj sem ročke kurblov na 2!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po dolgem času malo mojo "črno lepoto" popeljal na Goričko Grad-grad, kjer je bila

že pripravljena grmada za upepelitev vseh grešnih čarovnic-upam da so bile vse tam?

Vreme super, motoristov tudi nekaj-obiskovalcev nenormalno veliko ...bila ena plava vara-lastnika nisem videl.

Prevozil slabih 160 km po dolgem času se je kar prileglo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli pa včeraj preizkušat Dragothic-ovo balanco. :evilgrin::worship:

In vožnja se je zavlekla pozno v noč; celih 500 km (Celje, Kočevje,Brod na Kupi, Rijeka, Opatija,Plomin, Kršan,Lupoglav, Buzet, Sočerga,Kozina, Divača, Postojna, kačje ride, LJ, Litija, Hrastnik, RimskeToplice, Laško, Celje).:whistle:

Res lepa vožnja in lepa cesta...

Torej je bilo včeraj na cesti kar nekaj Varic.:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz malo poročam iz Štajerskega konca: včeraj smo imeli Motosvetovci iz MB in okolice takoimenovano "BOGRAČ FURO". Ob 11,00 smo se zbrali v Slov. Bistrici, pol pa preko poljčan, Makol, Majšperka, Ptujske gore, Ljutomera do Bakovcev k "Rajhu" na bograč. Bograč božanski, družba worship.gif in zelo raznoliki motorji. Nato pa nazaj čez Radence, Apačko dolino do Šentilja, kjer smo coffee.giftrance_06_beer2.gif in se poslovili. In ko sem prispel domov je števec kazal 206km.

Zelo lepo preživeta nedelja! trance_18_groupwave.gif

post-21375-125649363697_thumb.jpg

post-21375-125649366416_thumb.jpg

post-21375-125649374809_thumb.jpg

post-21375-125649381352_thumb.jpg

post-21375-125649387738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se vsi poskril al ma namen kakšen ventile spucat !Jaz jo šibam prot Postojni, mrbit do morja , na eno od zadnjih letošnjih furc (pa ne zarad vremena žal službena odsotnost!):naughty:Pa še balanco je treba sprobat!!!!!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem opazil eno rdečo Varo, ki je šla skozi Pivko od Postojne proti morju. Je bil kdo med vami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes je bil krasen dan!! Tri Vare v Braslovčah, nekaj jih je bilo z avtomobili!!

Res ste naju presenetili z obiskom in z vsem ostalim!! Hvala vsem, ki ste sodelovali pri tem presenečenju!! Kar nekaj časa je trajalo, da sva prišla k sebi!!

Res je fajn imeti Varo, se ti znajo zgoditi lepe stvari tudi brez nje zaradi nje!!

Pobudniku in vsem ostalim še enkrat iskrena hvala!!

Lepe in varne km!

Iztok in Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil krasen dan!! Tri Vare v Braslovčah, nekaj jih je bilo z avtomobili!!

Res ste naju presenetili z obiskom in z vsem ostalim!! Hvala vsem, ki ste sodelovali pri tem presenečenju!! Kar nekaj časa je trajalo, da sva prišla k sebi!!

Res je fajn imeti Varo, se ti znajo zgoditi lepe stvari tudi brez nje zaradi nje!!

Pobudniku in vsem ostalim še enkrat iskrena hvala!!

Lepe in varne km!

Iztok in Magda

Kotzi malenkost. Hvala tebi in Magdi :worship:

A imate kaj slikic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil krasen dan!! Tri Vare v Braslovčah, nekaj jih je bilo z avtomobili!!

Res ste naju presenetili z obiskom in z vsem ostalim!! Hvala vsem, ki ste sodelovali pri tem presenečenju!! Kar nekaj časa je trajalo, da sva prišla k sebi!!

Res je fajn imeti Varo, se ti znajo zgoditi lepe stvari tudi brez nje zaradi nje!!

Pobudniku in vsem ostalim še enkrat iskrena hvala!!

Lepe in varne km!

Iztok in Magda

Kako malo je potrebno, da se nekomu polepša dan! Vesel sem, da sem bil lahko prisoten in šeenkrat več videl zadovoljne in žareče oči legende Kotzija!

Hvala za prijetno druženju vsem prisotnim.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol ne bom pozabu njegovega presenečenega obraza. Kwa pa vi tuki????????. Ja nč mal smo se šli pelat. :worship:

lp

Joj, da bi bilo danes tako vreme kot je bilo med tednom bi se vam pridružil 100% a je pri nas dopoldne padal dež in tako sem ostal doma:(

Iztok hvala tebi še enkrat za varadero štrudl in Gregor, lepo, da si zadevo organiziral in izpeljal. :worship: vsa čast.

In, kako vreme ste imeli pohajači? Domnevam, da lepše kot pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole je bil scenarij. Tapru a bi šli z motorjem ali ne. OK Gremo z motorjem. V Celju oblačen, od Žalca naprej dež pa nori sunki vetra. Nazaj pa je blo vredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, kako vreme ste imeli pohajači? Domnevam, da lepše kot pri nas.

Ne boš vrjel! Nad Braslovčami je bo 13ih zijala jasnina, vse okoli pa teški deževni oblaki. Rahlo občasno rosenje me je spremljalo na poti tja in nazaj. Za 4 kolesa s streho in temperaturo 21 pod njo, ni bilo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredno se je bilo zapeljati, pa čeprav bi lilo kot iz škafa. Ne bom pozabil Kotzijevega presenečenja... To je čar druženja in takšni trenutki nam lepšajo življenje. Iztok in Magda hvala za vse, pa pozdrav ostali družbi.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

bilo je super in druženje kot vedno prijetno.

Gregor lepo da si vse organiziral in da je presenečenje uspelo.

V prilogi nekaj slikic, vsaj upam da mi jih bo uspelo naložiti. trance_29_photo.gif

Lp, Rozi in Smiljanpost-19220-125823419383_thumb.jpgpost-19220-125823419383_thumb.jpgpost-19220-125823416675_thumb.jpgpost-19220-125823403708_thumb.jpgpost-19220-125823409399_thumb.jpgpost-19220-12582341187_thumb.jpgpost-19220-125823414123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dež, kaj zima, ko nas pri srcu greje takale sobota.

Grega je ustvaril nenavadno pobarvanko. Barvajte z nama in naj vam bo toplo....

(še kar ne dojameva, kaj ste ušpičili) Ne vem, kako to, ampak v Braslovčah še kar sije sonce...

Magda. Iztok

pobarvanka Varadero.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dež, kaj zima, ko nas pri srcu greje takale sobota.

Grega je ustvaril nenavadno pobarvanko. Barvajte z nama in naj vam bo toplo....

(še kar ne dojameva, kaj ste ušpičili) Ne vem, kako to, ampak v Braslovčah še kar sije sonce...

Magda. Iztok

S priponko pa nekaj ne bo vredu!trance_19_hmm.gif Magda?trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!