Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

worship.gif no ja čeprav sem že parkiral svojo Varico sem jo še vseeno v petek popeljal do Kopra na izlet v družbi treh baykov bilo lepo pa da še malo skominov vam naredim trance_25_naughty.gifwhistle.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav "varadero družba" še iz mariborskega konca!

Pozdrav Kotzciju in Magdi in še enkrat hvala za "štrudl". Delovne obveznosti in opravila okrog hiše mi niso dopustila, da bi se vam pridružil in ko vidim kako luštno ste se imeli, mi je kar malo žal!!! Ampak prepričan sem, da bo še prilik za druženje.

Lp

ps: cb1300 worship.gifworship.gifworship.gif za tajno akcijo "Presenetimo Kotzija"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi se zahvalil vsem, ki ste se tako pozitivno odzvali ideji. Presenečenje je odlično uspelo, dobro da Kotzi nima slabega srca, ker bi mu drugače še odpovedalo....sodeč po začudenosti whistle.gif

Palačinke so bile super, družba odlična, krofi na trojanah pa mrzli......je raza vse pokupil pred mano evilgrin.gif

Pozdrav tudi nekaterim, ki se potepate po tujini....še dobro......je več palačink zame ostal, ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem druženju v Braslovčah je padlo vprašanje o objavi reportaže s srečanja na mednarodnem varadero forumu(Leteči).

Sporočam, da je naše maxi srečanje "Varadero štrudl 2009" Leteči objavil in sicer si zadevo lahko ogledate na sledeči povezavi:

http://varaderoforumcom.h826747.serverkompetenz.net/viewtopic.php?t=1283 (potrebna prijava!)

Hvala Leteči!worship.gif Izbrane slike in odličen komentar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem druženju v Braslovčah je padlo vprašanje o objavi reportaže s srečanja na mednarodnem varadero forumu(Leteči).

Sporočam, da je naše maxi srečanje "Varadero štrudl 2009" Leteči objavil in sicer si zadevo lahko ogledate na sledeči povezavi:

http://varaderoforumcom.h826747.serverkompetenz.net/viewtopic.php?t=1283 (potrebna prijava!)

Hvala Leteči!worship.gif Izbrane slike in odličen komentar!

Bemu mast, vidiš objavil sem pa pozabil link tule gor napopat :slap:

Naslednje leto bo mednarodno srečanje zelo blizu in sicer v Avstriji. Mislim, da bi bilo fajn če bi se zmenili pa tehle 45+ krav peljemo jodlarjem pokazat.

Potrebna je predhodna rezervacija. Ko bodo prijave štartale vas tule obvestim pa upam da se nas bo nekaj našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemu mast, vidiš objavil sem pa pozabil link tule gor napopat slap.gif

Naslednje leto bo mednarodno srečanje zelo blizu in sicer v Avstriji. Mislim, da bi bilo fajn če bi se zmenili pa tehle 45+ krav peljemo jodlarjem pokazat.

Potrebna je predhodna rezervacija. Ko bodo prijave štartale vas tule obvestim pa upam da se nas bo nekaj našlo.

Jaz sem kar "ZA" še posebej če je treba "jodlarje" je...!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemu mast, vidiš objavil sem pa pozabil link tule gor napopat slap.gif

Naslednje leto bo mednarodno srečanje zelo blizu in sicer v Avstriji. Mislim, da bi bilo fajn če bi se zmenili pa tehle 45+ krav peljemo jodlarjem pokazat.

Potrebna je predhodna rezervacija. Ko bodo prijave štartale vas tule obvestim pa upam da se nas bo nekaj našlo.

Sem za takoj ko sprejemajo prijavetrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za, bi pa bilo lepo če šli k pumparhozarjem organizirano,predsednik pa je tako že znan!!!

:devil:....že po tretjem srečanju 45 najboljših motorjev sem v zahvali napisal, da organizatorja (beri Kotzi) predlagam za predsednika. Lepo, da vas je zdaj že več za. Glede na aktivnost CB 1300 bi moral bit pa on podpredsednik. Je pa res, da mora kljub vsem zaslugam in zagnanosti spet nabavit Varadero. Že predolg se vozi s tisto razvalino, podpredsednik mora bit pa za vzgled ostalim hehe......:kva2:

V glavnem, lepo ste tole izvedli, še posebej CB....čestitam:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:....že po tretjem srečanju 45 najboljših motorjev sem v zahvali napisal, da organizatorja (beri Kotzi) predlagam za predsednika. Lepo, da vas je zdaj že več za. Glede na aktivnost CB 1300 bi moral bit pa on podpredsednik. Je pa res, da mora kljub vsem zaslugam in zagnanosti spet nabavit Varadero. Že predolg se vozi s tisto razvalino, podpredsednik mora bit pa za vzgled ostalim hehe......:kva2:

V glavnem, lepo ste tole izvedli, še posebej CB....čestitam:worship:

Oj.....za Kotzija se podpišem, CB1300 bo pa samo na predvolilni golaž pršu.....se bo še kar nekaj časa s tisto razvalino vozu :evilgrin:

Leteči...lepe slike :whistle::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kaj pa naše oznake, pa himna, pa statut, pa .....

Pa da ne bo preveč naenkrat, ostanem pri oznakah - nekaj voznikov Var že ima našitke podobne Scottijevemu avatarju.

Pred tednom sem jih zopet nekaj naročil, tako da če si kdo mogoče zaželi našitke, naj mi pošlje mail, pa se dogovoriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje leto bo mednarodno srečanje zelo blizu in sicer v Avstriji. Mislim, da bi bilo fajn če bi se zmenili pa tehle 45+ krav peljemo jodlarjem pokazat.

Potrebna je predhodna rezervacija. Ko bodo prijave štartale vas tule obvestim pa upam da se nas bo nekaj našlo.

45 + jest

Če greste na zbor var se priključim! (če lahko seveda?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nekaj voznikov Var že ima našitke podobne Scottijevemu avatarju...

Ne podobne, v piko iste :D in hvala bogu saj temu je namenjen :D

Takoj odstopim avtorske pravice za tako nobel stvar. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!