Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Pozdravljeni,

kaj pa naše oznake, pa himna, pa statut, pa .....

Pa da ne bo preveč naenkrat, ostanem pri oznakah - nekaj voznikov Var že ima našitke podobne Scottijevemu avatarju.

Pred tednom sem jih zopet nekaj naročil, tako da če si kdo mogoče zaželi našitke, naj mi pošlje mail, pa se dogovoriva.

Calmo - pred kakšnim tednom sem ti poslal mail pa ni odgovora??

Zanima me, če še imaš kakšen varadero našitek na voljo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kaj pa naše oznake, pa himna, pa statut, pa .....

Pa da ne bo preveč naenkrat, ostanem pri oznakah - nekaj voznikov Var že ima našitke podobne Scottijevemu avatarju.

Pred tednom sem jih zopet nekaj naročil, tako da če si kdo mogoče zaželi našitke, naj mi pošlje mail, pa se dogovoriva.

Maš kakšno varjanto za naštikat znak ? Mam logo ga je naredu Scottie!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kakšno varjanto za naštikat znak ? Mam logo ga je naredu Scottie!

Tu nekje v naših krajih je eden dober; samo ni pa poceni. Če ni duge variante (cenejše) lahko povprašam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kakšno varjanto za naštikat znak ? Mam logo ga je naredu Scottie!

živjo jest tud iščem kakšen pameten našitek pa je bolj beda v ponudbi sem pa svojo varo postavil na noge zadnja pridobitev pred zimskim spanjem pa še unikat ni lep je pa koristen

post-19018-126074001508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci Orange jaz imam enega kolega ki dela nasitke a je kaksna varianta da se dobiva na eni pijacki in ti meni das ta logo pa bom jaz to njemu pokazal in bo povedu ceno lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci Orange jaz imam enega kolega ki dela nasitke a je kaksna varianta da se dobiva na eni pijacki in ti meni das ta logo pa bom jaz to njemu pokazal in bo povedu ceno lp

Hm mal težko ker nism doma lahko ti pa pošljem po PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podobne, v piko iste :D in hvala bogu saj temu je namenjen :D

Takoj odstopim avtorske pravice za tako nobel stvar. ;)

Tisti, ki čakate na obljubljene našitke - prosim še malce potrpljenja. "Proizvajalec" je trenutno polno zaseden (saj veste - novoletne reprezentance itd) in me je začasno dal na hladno :headbang:

Imam pa upanje, da bo zadeva realizirana še pred novim letom (2010 verjetno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange lej sej tok se pa tudi ne mudi ko bos doma pa se slisva sej sva itak obadva iz lj lp

Ja itaq tja do Marca bom že kj scopral ! Evo en osnutek by Scottie

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq tja do Marca bom že kj scopral ! Evo en osnutek by Scottie

Scottie.........worship.gif

Very-Well-Done.jpg

Za ta osnutek ti moram "pripopat" plus!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scottie.........worship.gif

Very-Well-Done.jpg

Za ta osnutek ti moram "pripopat" plus!!!!

Hvala hvala. Rad pomagam :)

Če še kdo rabi kako personalizacijo napisa, dodano ime ali kaj podobnega naj se kar na PM obrne pa bom spremenil in na mail poslal vektorski file.

Mogoče nebi bilo slabo če bi kdo še nalepke dal delat. Pozna kdo koga, ki bi to kvalitetno naredil?

P.S.: Tudi barve Varadero napisa se da enostavno spremeniti, če komu bordo rdeča ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala. Rad pomagam :)

Če še kdo rabi kako personalizacijo napisa, dodano ime ali kaj podobnega naj se kar na PM obrne pa bom spremenil in na mail poslal vektorski file.

Mogoče nebi bilo slabo če bi kdo še nalepke dal delat. Pozna kdo koga, ki bi to kvalitetno naredil?

P.S.: Tudi barve Varadero napisa se da enostavno spremeniti, če komu bordo rdeča ni všeč.

Kva pa vem mrbit ja namesto rdeče oranžna samo rad bi da bi mel vsi približno enako da ne bi zgledal kt eni šalabajzerji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj bi bilo vidno, če bi bila napisa Honda Varadero znotraj črne obrobe bela whistle.gif

Oranžna za Orange-a :)

post-21039-126107485673_thumb.png

In Sayo še bela, da vidiš kako zgleda.

post-21039-126107482722_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale logo je super zamišljen, vsa čast avtorju. Edino kar mi nekako hodi preveč je tisti grb na krilu. Mogoče bi zgledalo boljše če bi se ga ukinilo ali premaknilo nekam povsem zase.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale logo je super zamišljen, vsa čast avtorju. Edino kar mi nekako hodi preveč je tisti grb na krilu. Mogoče bi zgledalo boljše če bi se ga ukinilo ali premaknilo nekam povsem zase.

Krilo je dejansko zastava in vse skupaj lahko interpretiraš kot Honda Varadero Slovenija. No tako je bilo zamišljeno.

Brez grba to postane Honda Varadero Rusija, ki pa nekako ne izkaže našega porekla ;)

Lahko bi ga recimo malce zmanjšal in zamaknil v zgornji kot desno...

Takole

post-21039-126108783859_thumb.png

ali pa spodnji kot levo

Takole

post-21039-1261087889_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale logo je super zamišljen, vsa čast avtorju. Edino kar mi nekako hodi preveč je tisti grb na krilu. Mogoče bi zgledalo boljše če bi se ga ukinilo ali premaknilo nekam povsem zase.

Kako bi izgledalo, če bi grb pokril "O" od HONDE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!