Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Žal nimam photoshopa......mal igranja z miško....whistle.gif

Pa če bi radi mel grb se mi zdi, da bi bolje zgledalo, če nebi bil postran postavljen, ampak naravnost...moje mnenje

post-12239-126111908202_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi res razmišljali v tej smeri da opustimo grb (koliko tujcev pa pozna naš grb?) in poskusimo z napisom SLO, Slovenija, Slovenia,......itd. Pa vse skupaj se vkomponira v barve SLO zastave.

To je moje razmišljanje in moj predlog!

Pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi res razmišljali v tej smeri da opustimo grb (koliko tujcev pa pozna naš grb?) in poskusimo z napisom SLO, Slovenija, Slovenia,......itd. Pa vse skupaj se vkomponira v barve SLO zastave.

To je moje razmišljanje in moj predlog!

Pozdrav vsem!

Kaj pa če bi pustili znak kot je, če bi ga v živo videli(zgleda super) , je dobro zasnovan in barvno skladen pa tst grb prav paše tam kot je!

Scotti se je vredo potrudil.Mislim,da nobenmu ne bi blo vseeno če bi sam izdelal znak,ga dal publiki pol pa bi ga spreminjali barve pa grbe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nimam photoshopa......mal igranja z miško....whistle.gif

Pa če bi radi mel grb se mi zdi, da bi bolje zgledalo, če nebi bil postran postavljen, ampak naravnost...moje mnenje

Ne vem.... si mislil recimo takole?

post-21039-126115468566_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grb po moje paše notr lah pa dodamo še Slovenia! Pa hitr se zmente ker bo pomlad kmal tle!whistle.gif

zdravo,kje se bo dalo dobit ta našitek,se priporočam.......................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo jest tud iščem kakšen pameten našitek pa je bolj beda v ponudbi sem pa svojo varo postavil na noge zadnja pridobitev pred zimskim spanjem pa še unikat ni lep je pa koristen

zdravo gospodje zima je nastopila čist zares pa če bi še kdo svojo varo postavu na svoje noge se lahko oglasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krilo je dejansko zastava in vse skupaj lahko interpretiraš kot Honda Varadero Slovenija. No tako je bilo zamišljeno.

Brez grba to postane Honda Varadero Rusija, ki pa nekako ne izkaže našega porekla trance_44_wink5.gif

Lahko bi ga recimo malce zmanjšal in zamaknil v zgornji kot desno...

Takole

post-21039-126108783859_thumb.png

ali pa spodnji kot levo

Takole

post-21039-1261087889_thumb.png

Meni sta te dve varijanti zelo všeč,če bi izbiral izmed vseh predlaganih bi zagotovo nekaj od tega izbral

Samo moje mnenjewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo meni pa se je v tehle mrzlih zimskih dneh rodilo tole, da ne bom več po kolenih plazil ko bo treba kaj pošraufat smile.gif

http://www.motosvet....dpost&p=1706796

Tvoje servisno stojalo bi opcijsko dopolnil z premičnimi kolesci, da bi na ploščad postavljen moped lahko nekam v kot stišal (recimo za čez zimo). Med šravbanjem bi kolesca zaradi stabilnosti seveda odstranil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je opcija ja, samo pri dviganju mora biti miza na tleh drugače ti jo bo zvilo kot presto. Jaz imam sicer viličarja jo zapnem in nesem kamor me je volja tako da tega niti ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina!

Vesele praznike in veliko varnih in lepih kilometrov v letu, ki gre naproti!

Glede našitka: Pustimo takšnega kot si ga je avtor zamislil! Je čisto vredu. Moje mišljenje! Pa še tistim, ki ga že imajo, ga ne bo potrebno menjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele so sicer že rezervirane, samo za občutek kako izgledajo.

post-14530-126166602686_thumb.jpg

post-14530-126166605601_thumb.jpg

Je že kar nekaj nas, ki takšne našitke že nosimo.

Leeepooo, daj še kakšne nalepke zrihti, plačam po povzetju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele so sicer že rezervirane, samo za občutek kako izgledajo.

post-14530-126166602686_thumb.jpg

post-14530-126166605601_thumb.jpg

Je že kar nekaj nas, ki takšne našitke že nosimo.

Kok je to veliko(jaz bi za zadaj večjega spredaj na žep pa manjšega) ,drgač pa ni problema se strinjam z Razo naj bodo taki kot tile na sliki

Pa vesele praznike in veliko varnih km v letu 2010trance_07_beerchug.gif !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je to veliko(jaz bi za zadaj večjega spredaj na žep pa manjšega) ,drgač pa ni problema se strinjam z Razo naj bodo taki kot tile na sliki

Pa vesele praznike in veliko varnih km v letu 2010trance_07_beerchug.gif !

28 x 18 cm trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varaderovci in vsi ostali.

Vesele božično novoletne praznike vam želimo Nastja, Urška in Boštjan

Pa veliko varnih km v letu 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gargamel vam želi vsem Varaderovcem lepe in srečne praznike in ogromno prevoženih km trance_41_w00t2.gifworship.gif .Gargamel z družino.trance_38_surprise.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res sinko že sprašuje zakaj ni božiček prinesu našitkov pa se je atawhistle.gif izgovoril da jih bo deda mraz unsure.gif ----podvizite se malllllltrance_34_sleepy.giftrance_40_thumbup.gif l prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!