Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

kaj pa šmarnica? :whistle:

Potem pa s sabo prinest še šotor in spalko pa kako škatlo aspirina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa s sabo prinest še šotor in spalko pa kako škatlo aspirina :)

:klicaj: Pa eno veliko objemko da ti glave ne raznese :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva če bi naslednič naredili skupni VARADERO - štrom srečanje :friend2:

Lohka ja!! Pa dejmo še Yamaha viragote 250ccm l.99-01 povabit :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

šala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva če bi naslednič naredili skupni VARADERO - štrom srečanje :friend2:

Kaj pa vsesplošno srečanje maxi endur.....varadero, caponord, v-strom,KTM......BMW-ejaši bojo pa za hrano pa pijačo poskrbel :whistle:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že gremo v variante: Varadero + Transalp + Africa twin = se mi zdi bolj "organsko" :drunk:

Zbore samih VAR pa bi bilo tudi dobro ohraniti :worship: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vsesplošno srečanje maxi endur.....varadero, caponord, v-strom,KTM......BMW-ejaši bojo pa za hrano pa pijačo poskrbel :whistle:

A Caponord tudi?

Potem je najbolje, da naredimo srečanje v kakšni mehanični delavnici!

(malo za šalo malo zares)

Saj ne mislim resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček vsem najprej naj pohvalim Iztoka in družino za super dobro pogostitev in za darilca ki jih je dobila vsaka naša boljš polovica Čeprav sem bil edini drugače baykerski ste me zelo lepo sprejeli medse žal mi je malo časa zmanjkal ampak nič zato vsem želim čimveč srečnih km in upam da se še kdaj vidimo srečamo in malo poklepetamo L P Darko :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že gremo v variante: Varadero + Transalp + Africa twin = se mi zdi bolj "organsko" :drunk:

Zbore samih VAR pa bi bilo tudi dobro ohraniti :worship: :yes: :yes:

Se popolnoma strinjam.

Kaj imaš lepšega kot v na kupu postavljenih 10 ali več Varaderov in AT. Je škoda ta pogled pokvarit z kakšnim GS-om ali kakšno podobno kosilnico :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vsesplošno srečanje maxi endur.....varadero, caponord, v-strom,KTM......BMW-ejaši bojo pa za hrano pa pijačo poskrbel :whistle:

K so bolj premožni :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he ... Men od premoženja nič več ni ostalo, sem vse za popravila zmetal. Tko, da časti BMW! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vsesplošno srečanje maxi endur.....varadero, caponord, v-strom,KTM......BMW-ejaši bojo pa za hrano pa pijačo poskrbel :whistle:

Tale ni slaba :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje! Zaenkrt ostajamo na varadero srečanjih - izjeme so tudi mogoče!!!! :naughty:

Ni lepšega kot 17 varaderov v koloni, parkiranih skupaj itd. :worship: :whistle: Se še moramo malo bolj spoznati -

(še kakšno podobno srečanje.Tisti, ki se ne spomnete avtohtonih špecialitet - vprašajte, bomo pomagali npr. za Ljubljano žabji kraki itd :naughty: :naughty: ) in potem bomo skupaj ubrali taktiko, kako izzvati druge kosilnice. Naj se malo učijo kako se to dela!!!!

Drugače pa še moram stisniti film na manj kot 20 mb in ga bom dal gor. Mislim, da je to vrhunec srečanja - mogoče izjema od Linze ( upam, da je snemal, ne samo slikal).

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje! Zaenkrt ostajamo na varadero srečanjih - izjeme so tudi mogoče!!!! :naughty:

Ni lepšega kot 17 varaderov v koloni, parkiranih skupaj itd. :worship: :whistle: Se še moramo malo bolj spoznati -

(še kakšno podobno srečanje.Tisti, ki se ne spomnete avtohtonih špecialitet - vprašajte, bomo pomagali npr. za Ljubljano žabji kraki itd :naughty: :naughty: ) in potem bomo skupaj ubrali taktiko, kako izzvati druge kosilnice. Naj se malo učijo kako se to dela!!!!

Drugače pa še moram stisniti film na manj kot 20 mb in ga bom dal gor. Mislim, da je to vrhunec srečanja - mogoče izjema od Linze ( upam, da je snemal, ne samo slikal).

Lp! Iztok

Imaš prov Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...........najverjetneje bom kako leto pešec...........čist predraga šola in prenatrpan urnik..........a lohk pridem s kolesom na naslednja srečanja :unsure: ........pri hrani vas bom lahko sledil.........na furi pa mal bolj težko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje! Zaenkrt ostajamo na varadero srečanjih - izjeme so tudi mogoče!!!! :naughty:

Ni lepšega kot 17 varaderov v koloni, parkiranih skupaj itd. :worship: :whistle: Se še moramo malo bolj spoznati -

(še kakšno podobno srečanje.Tisti, ki se ne spomnete avtohtonih špecialitet - vprašajte, bomo pomagali npr. za Ljubljano žabji kraki itd :naughty: :naughty: ) in potem bomo skupaj ubrali taktiko, kako izzvati druge kosilnice. Naj se malo učijo kako se to dela!!!!

Drugače pa še moram stisniti film na manj kot 20 mb in ga bom dal gor. Mislim, da je to vrhunec srečanja - mogoče izjema od Linze ( upam, da je snemal, ne samo slikal).

Lp! Iztok

Se popolnoma strinjam. Jaz sem zato, da se letos vsaj še enkrat dobimo, samo vare, potem naslednjo sezono pa še skupno srečanje z ostalimi kosilnicami in sintisajzerji... :krneki:

Fantje...........najverjetneje bom kako leto pešec...........čist predraga šola in prenatrpan urnik..........a lohk pridem s kolesom na naslednja srečanja :unsure: ........pri hrani vas bom lahko sledil.........na furi pa mal bolj težko :whistle:

Kaj pa zdaj klobasaš, si kaj slabega pojedel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...........najverjetneje bom kako leto pešec...........čist predraga šola in prenatrpan urnik..........a lohk pridem s kolesom na naslednja srečanja :unsure: ........pri hrani vas bom lahko sledil.........na furi pa mal bolj težko :whistle:

Ej saj ti bo že kakšen prjatu motor posodu ne skrbi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB 1300. a je kaj novega?

Lp! Iztok

Je, veliko novega.....pon, tor. šola od 8h-20h, sre. od 9h-13h, čet. od 8h-17h......pol je treba pa še cel delavnik not prnest, pa si zračunajte, kdaj bo čas za motor :headbang: ......nč.....šibam na faks :unsure: ....se tipkamo..glede pršuta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cb, to boš ti z levo roko opravu, sem mislil, da je kaj z motorjem! :worship:

Pridn bod v šoli, da boš lahko z nami hodu!!!!! Moraš mat povprečje 8+!!!!! :evilgrin: :evilgrin:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlazem da 20.10.2007 budete moji gosti na hrvatskom moto forum srecanju u Zagrebu.

Pricekam vas u Pocetrtku ( sredina izmedju Ljubljane i Maribora ) prodjemo Hrvatsko Zagorje, Medvednicu ( brdo iznag Zagreba ) svratimo na srpski rostilj i dodjemo na srecanje.

Sta kazete, fantje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO DRUŽBA

NISEM SE MOGEL PREJ NIČ JAVITI,KER ME NEKAJ ZEZA NET,V GLAVNEM SUPER JE BILO,POZDRAVE VSEM.

CPU SUPER FOTKA NA AVATARJU....BEMTI SEDAJ VIDIM DA SO NAŠE TRI TAPLAVE RES ZAŽIGALE!!!!

UPAM,DA ĆIMPREJ PONOVIMO,ČAO VSEM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!