Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Tale slika mi je pa zelo znana! Kot, da sem jo nekje že vidu.

Mina, ne sekiraj se! Res si nas lepo ujel!worship.gif

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mina, ne sekiraj se! Res si nas lepo ujel!worship.gif

Iztok

Hvala! Ste bli široki, da sem vas 2x "lovil"

Da se opravičim tistim, ki jih moti legenda rdeče barve, orgimal sliko pristaviol v tej temi.

Pozdravljeni vsi HONDAŠI. Moj je najtaboljš :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Ste bli široki, da sem vas 2x "lovil"

Da se opravičim tistim, ki jih moti legenda rdeče barve, orgimal sliko pristaviol v tej temi.

Pozdravljeni vsi HONDAŠI. Moj je najtaboljš :whistle:.

"%&#/&%$#!" Pa ta urejevalnik pa res J...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Calmo a je še kakšna manjša verzija ta je tok velik da ne vem kam ga bom dal k jaz imam na hrbtu barve kluba.Naj pa povem vsem k ga še nimate je pa zelo fantastičen. LP

Kar se manjših našitkov tiče - mislim da ne bi smelo biti večjih problemov. Bo Scottie kak drawing pripravil, potem pa da dobimo kritično maso in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se manjših našitkov tiče - mislim da ne bi smelo biti večjih problemov. Bo Scottie kak drawing pripravil, potem pa da dobimo kritično maso in to je to.

Null problemo sam predlog prosim :hmm:

Aja pa srečnga in zdrauga tanouga želim vsem pravovernim :evilgrin: in seveda tudi ostalim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Null problemo sam predlog prosim trance_19_hmm.gif

Scottie pozdravček ta ja res fantastičen samo pomanjšaj ga pa bo.A imaš ti morda novo št. gsm-a k se na tastaro ne oglasiš lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mnjši našitki bi prišli prav tudi jaz bi vzel dva za na žep! (velika dva mam že na hrbtu )Bi pa prišla prav tudi kakšna nalepka za na kufre!

Calmo a si dobil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mnjši našitki bi prišli prav tudi jaz bi vzel dva za na žep! (velika dva mam že na hrbtu )Bi pa prišla prav tudi kakšna nalepka za na kufre!

Ja, kolegi, to pa že presega nivo pristojnosti navadnega člana varaderistov kot sem jaz. Tu bo pa moral PREDSEDNIK svoje mnenje povedati. :book: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če kdo potrebuje Motula 5100 10W40 za svojo kobilico imam možnost nabave po malce bolj sindikalni ceni. 8,8 EUR za liter (redna se giblje okrog 10-11 EUR). Pakiran je po 5 litrov, na voljo ga je pa cca. 50 ročk, če bi se zbrali v malce večjem številu bi mogoče zdilal še kakšen popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če kdo potrebuje Motula 5100 10W40 za svojo kobilico imam možnost nabave po malce bolj sindikalni ceni. 8,8 EUR za liter (redna se giblje okrog 10-11 EUR). Pakiran je po 5 litrov, na voljo ga je pa cca. 50 ročk, če bi se zbrali v malce večjem številu bi mogoče zdilal še kakšen popust.

Jaz sem kar za eno ročko (5l). worship.gif

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK kdor bi rad naj napiše ali mi pošlje PM pa ga dam na listo drug teden pa naročimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mislim, da te kraje pozna Raza!!

Vidim, da imajo probleme glede nastanitve in v zvezi s tem rezervacije!!

Se bo treba zmenit in pobrat prijave ( da vidimo koliko bi nas šlo tja in za koliko dni),

vendar se še ne mudi?!

Je pa treba malo planirat 21-24 maj.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da te kraje pozna Raza!!

Vidim, da imajo probleme glede nastanitve in v zvezi s tem rezervacije!!

Se bo treba zmenit in pobrat prijave ( da vidimo koliko bi nas šlo tja in za koliko dni),

vendar se še ne mudi?!

Je pa treba malo planirat 21-24 maj.

Lp! Iztok

Res je! V slabih 30 km oddaljenem St. Antonu sva bila nastanjena vsaj 5 x (poleti z motorjem seveda). Lastnica prenočišča(soba in zajtrk) ima na razpolago kar nekaj sob, sin(tudi motorist) pa ima manjši hotel. Lahko povprašam kakšne so možnosti za prenočišča, v kolikor bi bilo sprejemljivo, da smo nastanjeni dislocirano s kraja dogajanja.

V okolici je kar nekaj za vidt, tako, da bi mogoče nekateri prišli prej in ostali kakšen dan dlje (tudi nižja cena prenočišča za več nočitev).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To guarantee that we can offer the full attention to our participants, we have also made the decision to not include an option for day visitors. This also includes riders who are accommodated outside the VIM12 hotel and campsite.

To pomeni ?

Zdi se mi smešno, če bodo omejili srečanje le na 200! Samo nas se zna nabrati 30 ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To guarantee that we can offer the full attention to our participants, we have also made the decision to not include an option for day visitors. This also includes riders who are accommodated outside the VIM12 hotel and campsite.

To pomeni ?

Zdi se mi smešno, če bodo omejili srečanje le na 200! Samo nas se zna nabrati 30 ali več.

Nič ne omenjajo kaj dobimo za 170 (v kampu) ali 430 eur (2posteljna soba).Zdi se mi malo drago pa še grozijo da nas ne bodo spustl zravn če se ne prijavimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobiš za 170 in 430 Eurov je točno napisano v booking -170 eur v ceni so trije polpenzioni, bazen itd. Seveda za eno osebo!!

Jaz se ne bi silil v njihov hotel ali pač?

Vidim tudi, da se je prijavil Andrej, ki je bil na našem drugem Štrudl srečanju z Africo, če se ne motim!? Ga bom malo pobaral, da kaj pove.

Bi bilo kar lepo, če bi se nas pripeljala malo večja skupina iz SLO!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobiš za 170 in 430 Eurov je točno napisano v booking -170 eur v ceni so trije polpenzioni, bazen itd. Seveda za eno osebo!!

Jaz se ne bi silil v njihov hotel ali pač?

Vidim tudi, da se je prijavil Andrej, ki je bil na našem drugem Štrudl srečanju z Africo, če se ne motim!? Ga bom malo pobaral, da kaj pove.

Bi bilo kar lepo, če bi se nas pripeljala malo večja skupina iz SLO!!

Iztok

Polpenzion za cca 55 eur ni pocen sploh če spiš v šotoru!Jaz bi bil tut za kakšno solo varjanto sam ne vem če nas bodo pol zravn spustl!Pa 3 dni se mi zdi tut veliko,drgač sem pa zravn .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polpenzion za cca 55 eur ni pocen sploh če spiš v šotoru!Jaz bi bil tut za kakšno solo varjanto sam ne vem če nas bodo pol zravn spustl!Pa 3 dni se mi zdi tut veliko,drgač sem pa zravn .

Kolikor sem jaz razumel ponudbo, je 170 eur od petka do ponedeljka in spanje v sobi v hotelu za eno osebo. Tisto z šotorom in zunanjo namestitvijo pa nisem razumel točno. (tisti niso zaželeni?)

To razlagam zato, da vidimo kako bi šli, 55 eur na dan je pa tudi meni veliko, glede na to da se bomo (vsaj zdi se mi tako) celi dan vozili.

Tudi to me ne zanima preveč, če bi nas ne sprejeli kot zunanje. Zamislite si, da jim uletimo ene 30 samo iz Slo!!?? Mogoče vsi v rumenem brezrokavniku (odsevnem)??

Še to: če prav razumem je to za 200 ljudi in ne motorjev?? to je cca 100 do 120 motorjev (mogoče tudi več)? Saj to nas bo pa tako in tako drugo leto na Štrudlu v Braslovčah??!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Bi pa to bil lep izlet, tudi, če si ga uredimo po svoje!

Malo sanjam?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooooooooooooo, lost in space se vrača nazaj....

dolgo me ni blo, ne mi zamerit....ampak sm imel en kup razlogov in kadrovskih sprememb na privatnem področj.

Vidim, ste vsi tisti, ki ste od začetka zelo pridni, edino jaz sem izpregel...posuvam se s pepelom. Obljubljam, da bo v prihodnje boljše.

Lahko bi organizirali kakšno krajše srečanje, da se kaj pomenimo...Iztok - predsednik, kaj praviš?

jaz imam v načrtu spomladansko srečanje na Krasu...

Grem vžgat mal Varaderko :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da si se oglasil!

Glede predsednika, boš ti predsednik ko bomo pri tebi!!trance_25_naughty.gif

Že komaj čakam spomladanko srečanje na krasu!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaaaaazzzzzz bom šel zraven ampak za te cene sem slišu pravit da je recesija .Drugače pa zmenmo se tako kot za štrudl in to je to.Za sebe vem da bom v hoetelu pod Smreko ali katero koli drevo pač raste tam -----unsure.gifunsure.gif treba šparat mamo novega motorista pri hiši pa toevilgrin.gifworship.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!