Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Živjo,

Iztok, si kar prav razumel 170€ ampak ne v hotelu temveč v šotoru, sicer nekaj nudijo za to ceno, ampak mislim da je vseeno kar visoka cena.

Konec koncev mislim da si tega ne bodo privoščili in nas poslali domov če ne bomo njihovi gostje.

Mi smo lansko leto spali v Bludenzu (50km naprej) za 35€ vključno z zajtrkom.

Sicer bi bil pa tudi lep izlet v naši režiji.

Vglavem midva sva za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz razumel ponudbo, je 170 eur od petka do ponedeljka in spanje v sobi v hotelu za eno osebo. Tisto z šotorom in zunanjo namestitvijo pa nisem razumel točno. (tisti niso zaželeni?)

To razlagam zato, da vidimo kako bi šli, 55 eur na dan je pa tudi meni veliko, glede na to da se bomo (vsaj zdi se mi tako) celi dan vozili.

Tudi to me ne zanima preveč, če bi nas ne sprejeli kot zunanje. Zamislite si, da jim uletimo ene 30 samo iz Slo!!?? Mogoče vsi v rumenem brezrokavniku (odsevnem)??

Še to: če prav razumem je to za 200 ljudi in ne motorjev?? to je cca 100 do 120 motorjev (mogoče tudi več)? Saj to nas bo pa tako in tako drugo leto na Štrudlu v Braslovčah??!!trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Bi pa to bil lep izlet, tudi, če si ga uredimo po svoje!

Malo sanjam?

Lp! Iztok

Ne da nismo zaželeni nočejo nas .Lepo piše da je to dogodek za cca150-200 ljudi in prednost imajo tisti ki so na Varadero internacional straneh registrirani pol pa vsa ostala raja .Lahko pa ga naredimo sami v unem dorff-u ko je 30km vstran -predlog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Iztok, si kar prav razumel 170€ ampak ne v hotelu temveč v šotoru, sicer nekaj nudijo za to ceno, ampak mislim da je vseeno kar visoka cena.

Konec koncev mislim da si tega ne bodo privoščili in nas poslali domov če ne bomo njihovi gostje.

Mi smo lansko leto spali v Bludenzu (50km naprej) za 35€ vključno z zajtrkom.

Sicer bi bil pa tudi lep izlet v naši režiji.

Vglavem midva sva za.

Tud jaz sem bolj za to varijanto----- prdvsem je cenejwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA tele cene so malce hude, vsaj za moje pojme. 450 EUR ali kolikor je že bivanje za dva v hotelu????? Ne vem no za ta denar ga jaz raje pahnem kam v deželo čevapov, ga bom lep čas sral za tak denar.

Če ima vseeno kdo željo prit med izbranih 200, sam sem registriran na Varadero international in mu rade volje odstopim svoje mesto, midva ga bova verjetno takrat plužila nekje po Perziji če bo vse po sreči. 450 EUR pa bo znalo bit dovolj za dober teden ali dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi šli tja preko Italije, 1 dan, drugi dan jih obiščemo, tretji dan gremo pa domov preko Stelviatrance_25_naughty.gif ?? Lahko en dan več?

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi šli tja preko Italije, 1 dan, drugi dan jih obiščemo, tretji dan gremo pa domov preko Stelviatrance_25_naughty.gif ?? Lahko en dan več?

Iztok

Men je ok če bom frej tisto soboto sem zravn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo smože pripravljen za v VIM pa če nas sprejmejo al pa ne njihov problem!

Sam slike vračam k sem pomotoma zbrisal!

post-18080-126443464422_thumb.jpg

post-18080-126443466336_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele so sicer že rezervirane, samo za občutek kako izgledajo.

post-14530-126166602686_thumb.jpg

post-14530-126166605601_thumb.jpg

Je že kar nekaj nas, ki takšne našitke že nosimo.

Takole - po oceni čez prst - krepko čez petdeset jaken bo opremljenih s temi našitki. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to majster ko je našitke delu -kako ti plačamo??Ali je to onako bratskowhistle.gif

Če s tem misliš na design je to narejeno v duhu Bratstva in edinstva. Za prijatelje Varaderiste dam vse :) No skor vse ;)

P.S. Ta Motosvetov forum je pa kar nekaj. Nastavljeno imam, da mi pošilja maile, ko pride do spremembe pa sedaj vidim, da sem zamudil dve strani postov :hmm: kriza :nono::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če s tem misliš na design je to narejeno v duhu Bratstva in edinstva. Za prijatelje Varaderiste dam vse smile.gif No skor vse trance_44_wink5.gif

P.S. Ta Motosvetov forum je pa kar nekaj. Nastavljeno imam, da mi pošilja maile, ko pride do spremembe pa sedaj vidim, da sem zamudil dve strani postov trance_19_hmm.gif kriza trance_26_nono.gifslap.gif

Meni se dogaja popolnoma enako; bo potrebno vsak dan odpret in pregledat "Varadero" strani yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se dogaja popolnoma enako; bo potrebno vsak dan odpret in pregledat "Varadero" strani yes.gif

Kot kaže bo potrebno vnesti alarm na telefonu, ker ementaler v glavi ima preveč lukenj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res sinko že sprašuje zakaj ni božiček prinesu našitkov pa se je atatrance_43_wavetowel2.gif

Prinese Deda mraz - so se dogovorili.

a dedek mraz še kej dela jaz bi tudi rad imel en mali našitek lpblush.gif sem bil mal preveč odsoten sedaj mi je paworship.gif prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot tudi drusi sem tudi sam headbang.gif kaj bi z mojo varo počeil in se jo malo osvetlil zaenkrat zadnji del sprednji pa je v delu in bo končan v kratkem za zadnjega prilagam slikice za prvega pa še pridejo

lp vsem

post-22692-126468342116_thumb.jpg

post-22692-126468347728_thumb.jpg

post-22692-126468349023_thumb.jpg

post-22692-126468350052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot tudi drusi sem tudi sam headbang.gif kaj bi z mojo varo počeil in se jo malo osvetlil zaenkrat zadnji del sprednji pa je v delu in bo končan v kratkem za zadnjega prilagam slikice za prvega pa še pridejo

lp vsem

Wow, kako si pa to naredil? Se da to kje kupiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot tudi drusi sem tudi sam headbang.gif kaj bi z mojo varo počeil in se jo malo osvetlil zaenkrat zadnji del sprednji pa je v delu in bo končan v kratkem za zadnjega prilagam slikice za prvega pa še pridejo

lp vsem

Že sprejemaš naročila? ( tle bo pa gužva )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, kako si pa to naredil? Se da to kje kupiti?

ne to je narejeno iz par sklopov največji problem je bil tretji kontakt na plošči pa tudi to je uspešno rešeno za stalno luč je uporabljeno 108 diod moči 4.2W/m za stop luč pa 36 ss diod moči 7.2w/m pa cca 8-10 ur del in zadeva obratuje bp strošek cca 150 e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zadnja luč je pa zamenjana je bila pa cca 70 e tudi dvojni led

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!