Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

ročke maš v luisu za 30 e original dol druge gor rele vezat na zadnjo luč in zadeva dela ko šus "saito II" pri nas sem jih montiral petim in so vsi zadovoljni.

www.louis.de

post-22692-126470920098_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Artikl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našitki

Sebastjan mi je poslal osnutek in se že pogajam za izdelavo malih našitkov tako da kdor je zainteresiran naj javi pa jih damo skupi nardit bo zihr najcenej

lp

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Artikl mislim da si mal zamudu, ker to je zdej motor namest novoletne jelke. :). Novo leto pa je že en mesec mim.

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našitki

Sebastjan mi je poslal osnutek in se že pogajam za izdelavo malih našitkov tako da kdor je zainteresiran naj javi pa jih damo skupi nardit bo zihr najcenej

lp

Janez

kaj pa tavelike se da tudi naročit?sem calmotu postlal sporočilo pa ni nobenga odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tavelike se da tudi naročit?sem calmotu postlal sporočilo pa ni nobenga odgovora.

Nema našitku sploh !! Calmo je zaenkrat vse potalal. Maš pa srečo,da ga ženička noče prišit na svoj hrbet tak da je en viška trance_25_naughty.gif

Pa še na dom ti ga lahko dostavim če boš kavo skuhal !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim tudi, da se je prijavil Andrej, ki je bil na našem drugem Štrudl srečanju z Africo, če se ne motim!? Ga bom malo pobaral, da kaj pove.

Živjo, šele sedaj sem prebral privatno sporočilo Kotzija,

Poskusil bom nekoliko obrazložit, zakaj je tako visoka cena in zakaj je letos omejitev 200 udeležencev, pa sorry za mojo slovenščino

Dejansko se cene iz leta v leto višajo,

predvsem je to povezano s tem, da gre za organizirano prireditev, ki je sestavljena iz nekaj programov, npr.: en dan smo imeli na Portugalskem izlet v mesto Porto, kjer smo poleg znamenitosti obiskali tudi muzej portskega vina in imeli tam tudi degustacijo. Za parking motorjev smo imeli za cel dan rezervirano veliko parkirišče v centru mesta , za mestno vožnjo smo imeli tudi policijsko spremstvo in in končali s kosilom v dobri restavraciji na oceanski obali. Seveda je bilo vse to vključeno v ceno VIM-a. Isti sistem je veljal na vseh VIM-ih, na Poljskem, na Siciliji in na Madžarskem, kjer sem bil, zato je ta cena zame po teh izkušnjah upravičena.

Zakaj letos le 200 udeležencev?

Vsi VIMi so razpisani že za nekaj let v naprej, na spletni strani Varadero International je razvidno kje in kdaj bo kateri.

Letos pa je prišlo do nekakšne luknje, se pravi, za vsa leta so gostitelji razpisani, razen za leto 2010 niso bili. Da ne bi bilo letos izpada, se je skromna zasedba avstrijskih varaderoriders-ov ponudila za organizacijo,

kot sam razumem, bi bilo zanje prezahtevno sprejeti večje število udeležencev od tistega, ki so ga sami določili.

Mislim, da jim ni za zamerit, saj so vsi zelo v redu ljudje in ne kakšni snobi itd..

Kolikor vem, je še dovolj prostih mest za nekaj slovenskih motoristov:)

Popravljeno . Popravil RusAndrey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠITKI (veliki)

Glede na to,da sem imel enega viška in sem ga ponudil enemu izmed vas sem bil neverjetno presenečen koliko sporočil sem dobil na PM in pa telefonskih klivev worship.gif !!Fantje ne vejo na koga se je treba obrnit trance_11_confused.gif !! Meni jih je zrihtal Calmo (baje zadnja iz te serije??!

Naj nekdo napiše ne čemu je stvar (izdelava,cena,dobava itd) da ne bomo kot ovčke tongue.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za male našitke sem sedaj dobil dve ponudbi in sicer izdelava matrice in vezenje 150 eur za 20 kom se pravi matrica 50 e in našitek 5 e kar znese 7.5 e na kom sedaj pa čakam še tri ponudnike zaenkrat je to to ko pa kaj več izvem pa javim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji našitki se dajo trenutno dobiti po 11 €/kos plus stroški pošiljanja - recimo slabih 11,5 €/kos.

Moj "zaslužek" je pri centih navzgor zaokrožena vrednost :evilgrin:

Količina pa sploh ni omejena. Tega podatka z moje strani ni bilo. Je pa res, da jih ne naročam na veliko zalogo.

Tudi če jih kdo želi naročiti direktno, mu lahko posredujem naslov "proizvajalca".

Mogoče izpogaja nižjo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko pošlješ ppodatke proizvajalca pa bomo poizkusili zbarantati ceno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če s tem misliš na design je to narejeno v duhu Bratstva in edinstva. Za prijatelje Varaderiste dam vse smile.gif No skor vse trance_44_wink5.gif

P.S. Ta Motosvetov forum je pa kar nekaj. Nastavljeno imam, da mi pošilja maile, ko pride do spremembe pa sedaj vidim, da sem zamudil dve strani postov trance_19_hmm.gif kriza trance_26_nono.gifslap.gif

Ma tud men ga svira tako da -----bom mogu bol vestno na kibli gledatwhistle.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me še pa sam zanima a se gremo kej vozit po "jodldodlu "al kaj ----headbang.gif preveč informacij eror--------rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ponudba je kar ugodna čakam pa še eno tako da tle nekje 5 eur bo cena

post-22692-12652849973_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravcek Varaderovci a meni tudi ni vsec tok luck tam zadaj res se mi zdi k novoletna jelka pac tko je vsake oci imajo svojega malarja pravim pa ce ti je vsec pa imej mene pa zanima kako se obnese tista stvar k maze ketno verjetno jo ima kdo montirano pa nej malo pove izkusnje a se splaca al ne Scootie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO LOKALNI MOJSTER JE OBLJUBIL DA BO NAŠITKE IZDELAL PO 4 EUR PROGRAMA PA NE BO RAČUNAL TAKO DA BO OSNUTEK NAREJEN V CCA 2 DNEH IN ČE BO V REDU OSTALO ŠE CCA 1 DANtrance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO LOKALNI MOJSTER JE OBLJUBIL DA BO NAŠITKE IZDELAL PO 4 EUR PROGRAMA PA NE BO RAČUNAL TAKO DA BO OSNUTEK NAREJEN V CCA 2 DNEH IN ČE BO V REDU OSTALO ŠE CCA 1 DANtrance_41_w00t2.gif

trance_07_beerchug.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO LOKALNI MOJSTER JE OBLJUBIL DA BO NAŠITKE IZDELAL PO 4 EUR PROGRAMA PA NE BO RAČUNAL TAKO DA BO OSNUTEK NAREJEN V CCA 2 DNEH IN ČE BO V REDU OSTALO ŠE CCA 1 DANtrance_41_w00t2.gif

Jaz bi tut naroču dva komada malih našitkov .Veliki so že na jaknah .Kdo kaj ve kako je z nalepkami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal bi če ima kdo MRA steklo in kako se obnese nekaj stvari sem že prebral pa me zanima še vaše mnejnje nekateri z trgovci vred zlo hvaljo nekateri so pa zlo proti torej če ima kdo kakšne izkušnje bom vesel za odgovore

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našitek je gotov in se že šiva ostali našitki bodo nekje v torek gotovi in odpremljeni v sredo ko bo našit pa prilepim še slikice telovnika

post-22692-126598313265_thumb.jpg

post-22692-126598317043_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našitek je gotov in se že šiva ostali našitki bodo nekje v torek gotovi in odpremljeni v sredo ko bo našit pa prilepim še slikice telovnika

kaj če bi še kape imeli z takim znakom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našitek je gotov in se že šiva ostali našitki bodo nekje v torek gotovi in odpremljeni v sredo ko bo našit pa prilepim še slikice telovnika

Spet me je ta Motosvet forum pozabil in nisem uspel naročiti našitkov. Upam da nisem prekasen za naročilo 6-ih našitkov?

Izgledajo zelo lepo in takoj bi vzel dve črni kapi z tem našitkom. Lahko vprašaš mojstra če jih lahko našije tudi na kape?

Jaz bom pa pogledal kje bi se dalo take kape dobiti.

Kar segreje me pri srcu, ko vidim vse te našitke in kako se je prijel med nami ... :blush:

Lahko bi pa res še kako dobro nalepko naredili, bi predelal zadevo, da bi bila tudi za na desno stran tanka pa bi lahko nalimali na obe strani.

Kaj pravite za kapo in tank nalepko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!