Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Hmja. Tako je to, sem sigurn, da se ne boš nikol več vozu z motorjem februarja. Mene je isto vrgel 25.02.2008 in zdej niti ne pomislim, da bi se šel peljat. Pač vsaka šola neki košta.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh februar tu nima nobene veze...pač zgodi se. Glavno da so kosti cele, tiste plastike boš že zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mesec res nima veze, če pa upoštevaš, da je februarja ZIMA in da je lahko na cesti led, poln peska vsepovsod, na nov udarne jame, ki jih ne vidiš je pa po moje pomemben. Je pa res, pleh se poprav, važn ta teb nič ni.

Popravljeno . Popravil Dragothic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moji prvi vožnji letos tik red domom nism imel sreče...pesek na cesti je nardil svoje. Vara kr v redu poškodovana, voznik mal manj... trance_13_cry.giftrance_13_cry.giftrance_13_cry.gif

Upam da ni prehudo in da boš lahko popravil do sezonetrance_11_confused.gif letošnja zima je bila kr ornk in je zelo veliko peska na cesti ki ga verjetno lep cajt nebodo spucali , bo treba bit zelo previden trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moji prvi vožnji letos tik red domom nism imel sreče...pesek na cesti je nardil svoje. Vara kr v redu poškodovana, voznik mal manj... trance_13_cry.giftrance_13_cry.giftrance_13_cry.gif

Škoda!!

Tudi sam sem včeraj gledal motor in me je mikalo, da bi ga malo peljal na spehod, pa sem si premislil. Ceste še niso primerne, čeprav sem se peljal 1.1.2010. To ni to!!

Upam, da ni prehudo in da se vidimo spomladi v tvojih koncih!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak lep dan je bil, da se nism mogel upret izkušnji...jebiga,tik pred domom pa mal peska in štrbunk na tla.

Problem je ker so vse plastike za zamenjat, vilce in križ zvit...2000-3000 evrov je zagotovo škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak lep dan je bil, da se nism mogel upret izkušnji...jebiga,tik pred domom pa mal peska in štrbunk na tla.

Problem je ker so vse plastike za zamenjat, vilce in križ zvit...2000-3000 evrov je zagotovo škode.

Hmm očitno letos ni neke sreče s tem peskom.

Ceste so pa tudi kot z šrotom nastreljane.

Bo treba pazit letos kot hudič.

Jaz sem se peljal čez Vremščico kot po jajcih toliko peska je bilo a mi je uspelo pripeljati domov Varico in sebe brez poškodb.

Kaj naj ti rečem Majster, čimprej zrihtaj sebe in Varico pa malce bolj "z andhtjo" drugič.

Se vidimo... kmalu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak lep dan je bil, da se nism mogel upret izkušnji...jebiga,tik pred domom pa mal peska in štrbunk na tla.

Problem je ker so vse plastike za zamenjat, vilce in križ zvit...2000-3000 evrov je zagotovo škode.

U pišuka pol pa tole ne bil ravno majhen štrbunk. Čimprej zrihtaj zadeve, če ti lahko kako pomagam pri iskanju delov pa veš kje me najdeš.

Klinc, pesek gor ali dol, vreme kaže da bo treba v soboto zalaufat lepotico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Klinc, pesek gor ali dol, vreme kaže da bo treba v soboto zalaufat lepotico.

IIITTTTTTAAAAAAAAKKKKKKKKK :kva2::yea2::kva2::010:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc, pesek gor ali dol, vreme kaže da bo treba v soboto zalaufat lepotico.

Bi mogu fajn dež padat,da bi ostala v garaž !!! trance_25_naughty.gif Majster ti pa čim prej zrihtaj,da bo pripravljena spomladi !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na poti iz službe ko sem monotono spremljal okolicotrance_34_sleepy.giftrance_16_dozingoff.gif je moje izostreno oko (oko sokolovo) v Mozirju pred (reklame ne bomo delal)gostilno trance_38_surprise.gif opazil eno lepo in sivo HONDO VARADERO.To mi delitrance_41_w00t2.gif me je kuj zagrablo da bi z voznikom kako rekutrance_06_beer2.gif pa sem nažalost bil prepozen. pa drugič .Upam da je srečno in celo prispel na cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh!

Sezona se še začela ni, pa se že dogaja. Majster, kdo ti je izračunal škodo? Za ta denar dobiš že izpravno 2006 letnik. Žal se zgodi tudi najboljšim. Vseeno upam, da boš motor zrihtal za dosti manj denarja.

Drugače sem pa danes dobil ponudbo za majice, čeprav se mi zdi kar draga. Je sicer kvaliteten material in tisk s profi mašino. Ceni sta pa dve in sicer, če je samo znak zadaj je cena 19,90 Eur, če pa še napis spredaj pa 24,60 Eur. Dodajam še sliki.

post-18339-126720220157_thumb.jpg

post-18339-126720246258_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasen sobotni dan !! Kamerad pa ženička sta naredla slabih sto km po suhi krajini !! Ceste več kot odlične za februar!!

Sam varica je pa usrana ko prasica slap.gif

post-20913-126728508527_thumb.jpgpost-20913-126728518922_thumb.jpg

Majice so pa kar kul MIRci pa če ne bo cenejš ponudbe bo treba naročit pa eno manj whistle.gif Pa barva mi tud ne potegne preveč!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh!

Sezona se še začela ni, pa se že dogaja. Majster, kdo ti je izračunal škodo? Za ta denar dobiš že izpravno 2006 letnik. Žal se zgodi tudi najboljšim. Vseeno upam, da boš motor zrihtal za dosti manj denarja.

Drugače sem pa danes dobil ponudbo za majice, čeprav se mi zdi kar draga. Je sicer kvaliteten material in tisk s profi mašino. Ceni sta pa dve in sicer, če je samo znak zadaj je cena 19,90 Eur, če pa še napis spredaj pa 24,60 Eur. Dodajam še sliki.

Majice so kar navita cena...............mislim da bi se morali obrniti na Vulkana in ga nafehtat da on pripravi ponudbo!? trance_11_confused.gif Prepričan sem da njegova kvaliteta ne zaostaja, cena pa bi bila absolutno našim žepom bolj prijaznatrance_25_naughty.gif . Konec koncev pa še iz "naših" vrst je....................zato Vulkan s ponudbo na plan!!!!trance_40_thumbup.gif

Pa lep pozdrav vsem iz sončne Štajerske!!!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je danes zvabilo lepo vreme da sem peljal svojo kobilco na sprehod po Beli krajini,in naredil zelo lepih in prijetnih dobrih 100kmworship.gif Kar se tiče cest sem bil tud kr prijetno presenečen,glede na ves pesek ki so ga zvozili na ceste so bile te še presenetljivo dobre za ta letni časwhistle.gif

Pa še ena slikca z mojga potepanjablush.gif

post-16052-126730889059_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo, prvo pošiljko majic sem danes prejel po pošti. Za ceno se še pogajamo. Rečeno mi je, da bo ugodna in za vse sprejemljiva. Takoj, ko točno izvem podatke, vam sporočim. Majice pa si boste lahko ogledali ob prvem srečanju, ki upam, da bo prav kmalu. Klub mora zaživeti. :trance_27_notworthy:

Dodajam še tri slike:

post-18339-126789730435_thumb.jpg

post-18339-126789737365_thumb.jpg

post-18339-126789740653_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil sem še dodati, da je na izbiro veliko barv majic.

Sam še s ceno na plan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo treba kar sprijaznt,da zime še nebo konc trance_19_hmm.gif Sva pa danes z ženičko ponovno naredila slabih sto km. pri pozitivni ničlitrance_25_naughty.gif Pa nobenga bikerja nikjer vsi pešaki pa ko eskimi tongue.gif

post-20913-126798319777_thumb.jpgpost-20913-126798322814_thumb.jpg

Za piko na i me je pa še yuasa zapustilaevilgrin.gif Polnilc ni nič pomagal pa smo ga priklopil prek kablov na 100A akumulator pa je šla 30A varovalkaslap.gif

Drugo varovalko not pa užigat na žgance!! Jedvaworship.gif Še dobr,da nisem kej skuru wallbash.gif

post-20913-126798389257_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!