Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Se bo treba kar sprijaznt,da zime še nebo konc trance_19_hmm.gif Sva pa danes z ženičko ponovno naredila slabih sto km. pri pozitivni ničlitrance_25_naughty.gif Pa nobenga bikerja nikjer vsi pešaki pa ko eskimi tongue.gif

post-20913-126798319777_thumb.jpgpost-20913-126798322814_thumb.jpg

Za piko na i me je pa še yuasa zapustilaevilgrin.gif Polnilc ni nič pomagal pa smo ga priklopil prek kablov na 100A akumulator pa je šla 30A varovalkaslap.gif

Drugo varovalko not pa užigat na žgance!! Jedvaworship.gif Še dobr,da nisem kej skuru wallbash.gif

post-20913-126798389257_thumb.jpg

LP

Jaz sem pa razmišljal ali naj grem pa razmišljal pa še malo razmišljal in je padla noč in sem se lažje odločil :)

Bo treba še malo počakat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa naredil čudovitih 10m.......................od mize do kavča!!!whistle.gif

Pa sploh ni blo hladno!!!!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem sem novi lastnik varadere,sam vreme se noče narest da bi jo probal.prodam skoraj nove stranske kovčke kappa 40l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem sem novi lastnik varadere,sam vreme se noče narest da bi jo probal.prodam skoraj nove stranske kovčke kappa 40l.

Čestitke in dobrodošel med "Varadisti" worship.gif

Pa veliko varnih km..............nimaš kaj probat, saj veš da je motor mega!!! Samo zajahaš in pelješ!!!trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal glede majic, takšne kot so zgoraj bi prišle med 10 in 12 €/kos.

Fajn jaz bi dve črni naroču XL če se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa.sj to bi ja!zajahou pa peljal.

Zajahaj in pelji trance_11_confused.gif !! Pa dobrodošel med nami sohen trance_07_beerchug.gif

In če imaš možnost nam slikovno prikaži novo pridobitev !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal glede majic, takšne kot so zgoraj bi prišle med 10 in 12 €/kos.

2x XL trance_30_punk.gif

2x M boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je sohen odsoten je namreč šofer pa prilagam slikice njegove nove ljubice kar jaz trance_25_naughty.gif

post-22692-126804355751_thumb.jpg

post-22692-126804357156_thumb.jpg

post-22692-126804358611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je sohen odsoten je namreč šofer pa prilagam slikice njegove nove ljubice kar jaz trance_25_naughty.gif

Ajeje ajej zdej bo pa plava barva zmagala na štrudlu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je sohen odsoten je namreč šofer pa prilagam slikice njegove nove ljubice kar jaz trance_25_naughty.gif

Samo je pa lepa..............whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede majic je tako, da je takšna cena, če se bo nabralo za cca 50 kosov majic.

Tako, da naročila zbiram v PM.

Lp, Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je sohen odsoten je namreč šofer pa prilagam slikice njegove nove ljubice kar jaz trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil kamerad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No, tudi jaz sem danes dobil fiksno ceno za majice in sicer: Bela z obojestranskim tiskom 11 Eur in barvna po barvni lestvici, ki sem jo že objavil je 13,5 Eur. Cena ni pogojena s številom, res pa je, da želi mojster naročilo v enkratni kvoti. Torej, če kdo želi naročiti majice, naj mi napiše na PM. Ko oddam naročilo so gotove v ca 3 dneh. Pa naj dodam še nekaj. Pri tem poslu nimam niti centa provizije, samo moja dobra volja. Pa lep pozdrav vsem kolegom Varaderistom. :rolleyes:

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je sohen odsoten je namreč šofer pa prilagam slikice njegove nove ljubice kar jaz trance_25_naughty.gif

Pišuka res je špica eek.gif Sam da je neboš hodu prevečkrat slikat medtem ko je sohen na furi trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo treba kar sprijaznt,da zime še nebo konc trance_19_hmm.gif Sva pa danes z ženičko ponovno naredila slabih sto km. pri pozitivni ničlitrance_25_naughty.gif Pa nobenga bikerja nikjer vsi pešaki pa ko eskimi tongue.gif

post-20913-126798319777_thumb.jpgpost-20913-126798322814_thumb.jpg

Za piko na i me je pa še yuasa zapustilaevilgrin.gif Polnilc ni nič pomagal pa smo ga priklopil prek kablov na 100A akumulator pa je šla 30A varovalkaslap.gif

Drugo varovalko not pa užigat na žgance!! Jedvaworship.gif Še dobr,da nisem kej skuru wallbash.gif

post-20913-126798389257_thumb.jpg

LP

si ga pa zazavgal do nezavest drugač bi moral vzgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

No, tudi jaz sem danes dobil fiksno ceno za majice in sicer: Bela z obojestranskim tiskom 11 Eur in barvna po barvni lestvici, ki sem jo že objavil je 13,5 Eur. Cena ni pogojena s številom, res pa je, da želi mojster naročilo v enkratni kvoti. Torej, če kdo želi naročiti majice, naj mi napiše na PM. Ko oddam naročilo so gotove v ca 3 dneh. Pa naj dodam še nekaj. Pri tem poslu nimam niti centa provizije, samo moja dobra volja. Pa lep pozdrav vsem kolegom Varaderistom. :rolleyes:

Miran

Glede na to, da se je Miran že precej aganžiral za izdelavo majic predlagam, da se jih pri njemu naroči, da si ne bomo v zelje skakali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se je Miran že precej aganžiral za izdelavo majic predlagam, da se jih pri njemu naroči, da si ne bomo v zelje skakali .)

Se strinjam z Vulkanom. Lepa gesta stari :OK:

@Mirci

Predlagam, da nam daš kaka 2-3 tedne časa za zbiranje naročil in šele nato naročiš vse skupaj. Tako bo tudi mojster bolj zadovoljen in naročili bodo lahko tudi tisti, ki foruma ne prebirajo tako redno kot mi.

za prednjo stran pa bi predlagal motosvetov logo in spodaj Ime ter forum nadimek

Takole recimo:

2006111702_Motosvet_Logo.jpg

Sebastjan aka Scottie

Logo motosveta ti lahko jaz pretvorim v vektorski in popucam spodnje besedilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če so te majice ki bi jih naročili malo bolj kvalitetne ne kakšne tanke, ki jih 2x opereš pa še za moped niso spucat in pa če ima velikost 3xL ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so padle Trojane in krofi lubica kar fejst od soli jo je blo treba oprat :headbang: !Drgač pa lepo vreme precej motoristov in ne premraz ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja lubika je danes dobila MRA sam sneg še skopni .......jami jamitrance_41_w00t2.giftrance_30_punk.gif pa gremotrance_40_thumbup.gif

post-22692-126859344176_thumb.jpg

post-22692-12685934575_thumb.jpg

post-22692-126859346918_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!