Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Evo moja lubika je danes dobila MRA sam sneg še skopni .......jami jamitrance_41_w00t2.giftrance_30_punk.gif pa gremotrance_40_thumbup.gif

Artikl tudi sam nameravam zamenjati visoko Givi šipo z takšno MRA kot si jo nabavil. Sprobal je še verjetno nisi, me pa zanima kje si jo nabavil in koliko €? Lahko mi napišeš na PM.

Hvala!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Artikl tudi sam nameravam zamenjati visoko Givi šipo z takšno MRA kot si jo nabavil. Sprobal je še verjetno nisi, me pa zanima kje si jo nabavil in koliko €? Lahko mi napišeš na PM.

Hvala!

Lp

Nabavil sem jo pri Pilkotu cena je pa ista kot v nemčiji 119,90 naroča pa konc meseca tako da je nekje 7 do 10 v mesecu tukaj probal je še nisem upam pa da kmalu

lp

Podjetje:

MOTO CENTER - PROMOTOR, VINCENC PILKO S.P.

Naslov:

Drešinja vas 18

3301 petrovče

Telefon:

03 035707151

GSM:

041 734440

Fax:

03 5707151

Web:

www.promotor.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Artikl tudi sam nameravam zamenjati visoko Givi šipo z takšno MRA kot si jo nabavil. Sprobal je še verjetno nisi, me pa zanima kje si jo nabavil in koliko €? Lahko mi napišeš na PM.

Hvala!

Lp

Jaz imam GIWI šipo... in tud razmišljam o temu da bi jo zamenjal za tako MRA.

Me pa zanima v čemu se najbolj občuti razlika med temi šipami, k je od vseh slišat same pohvale za MRA.

Na pogled mi deluje nižja od GIWI kakšna je pa sama vetrna zaščita...recimo da za tiste mal večje?whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam GIWI šipo... in tud razmišljam o temu da bi jo zamenjal za tako MRA.

Me pa zanima v čemu se najbolj občuti razlika med temi šipami, k je od vseh slišat same pohvale za MRA.

Na pogled mi deluje nižja od GIWI kakšna je pa sama vetrna zaščita...recimo da za tiste mal večje?whistle.gif

suzuki bandit 1000 bistveno nižja šipa nobenih šumov jo ima sosed in je zelo zadovoljen to pa je tudi prevladalo pri moji odločitvi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki bandit 1000 bistveno nižja šipa nobenih šumov jo ima sosed in je zelo zadovoljen to pa je tudi prevladalo pri moji odločitvi

Če si velik kot sem jaz ti ne pomaga niti kombinacija givi-jeve in MRA spojlerčka kot ga imam jaz.

Sploh pa ne če imaš preklopno čelado. Z integralno bi bilo verjetno manj šuma ampak ima pa preklopna druge prednosti.

No sploh je tukaj zelo pomembno kakšno referenco za šum ima človek.

Recimo tip, ki je stalno vozil naked bike bo rekel, da mu Varadero nudi udobje dnevne sobe. Tiste, ki smo začeli na Vari premoti vsak šumček okrog čelade, če bi pa bil na Goldo navajen pa bi verjetno mislil, da je na Vari nekdo pustil Fen prižgan.

Malce šuma pa le ne škodi vsaj veš, da se pelješ z motorjem in ne v avtu.

Jaz sem se kar navadil uživati tudi v tem :)

MRA je pa super ker je dobro premišljena in ne vpliva dosti na stabilnost motorja, ne trese se in se ne zvija pri večjih hitrostih kot se givi-jeva sploh pa taka kombinacija kot sem si jo zamislil jaz.

To poletje bom zložil nazaj MRA in pika :)

Uff sem se pa razpisal :)

In sklep... MRA je kul le kupi ;)

P. S. @Leteči:

Full rad bi prišel a ste malce daleč :(

Upam na kako prosojnico ali vsaj kak paketek slik :blush:

Popravljeno . Popravil Scottie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero družba !A naredimo v soboto kakšno skupno furco da odpremo sezono če ne bo padal seveda !Možne destinacije so Piran , Crikvenica !Po želji večine !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima!! :grim

Pridem :OK:

Raza in njegova boljša polovica tudi prideta. Če kdo ne bo našel naj me kar pokliče na 041 723 550.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem tudi danes Okrog Črnega morja!!trance_43_wavetowel2.gif Bomo vidl, če ma Leteči kej treme!!

Se vidimo in lep pozdrav!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super saj se vas bo kar nekaj nabralo čeprav sem precej pozno objavil.

Leteči, super zanimivo je bilo, res prva liga :OK:

Za drugo leto se kar prijavljam! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kam si zginu tako hitro. Bi lahko šel z nami še na eno pijačo.

Drugače me pa veseli da vam je bilo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kam si zginu tako hitro. Bi lahko šel z nami še na eno pijačo.

Drugače me pa veseli da vam je bilo všeč.

Sej sem bil kr mal jezen, mi je že med filmom skoz telefon brnel in sm mogu nazaj v LJ. Služba, yebi ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Sem dolgoletni motorist, ki se mu večkrat pridruži tudi žena na skupnih vožnjah. Od lani sem lastnik Varadera in bi bilo zanimivo kakšno furo skupaj z vami naredit.

Izkušenj po Alpah, Dolomitih, obali,Grčiji in Turčiji mi ne manjka, tako da si lahko izkušnje tudi podelimo.

Po forumih ne smetim, saj nimam niti časa za to, je pa to odlična možnost za vsklajevanje timinga za vožne in kakšno koristno informacijo.

Mi kdo lahko pomaga kam naj pogledam v forumu? Se vam lahko pridružim?

lp Zlato, Kranj

post-24186-126891806324_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Sem dolgoletni motorist, ki se mu večkrat pridruži tudi žena na skupnih vožnjah. Od lani sem lastnik Varadera in bi bilo zanimivo kakšno furo skupaj z vami naredit.

Izkušenj po Alpah, Dolomitih, obali,Grčiji in Turčiji mi ne manjka, tako da si lahko izkušnje tudi podelimo.

Po forumih ne smetim, saj nimam niti časa za to, je pa to odlična možnost za vsklajevanje timinga za vožne in kakšno koristno informacijo.

Mi kdo lahko pomaga kam naj pogledam v forumu? Se vam lahko pridružim?

lp Zlato, Kranj

Glede na člane, ki sem jih do sedaj spoznal mislim, da ne bo enega, ki ne bi bil vesel novega člana naše velike Varadero družine. Je pa to definitivno prava tema za dogovore o skupnih furah in Varadero srečanjih. Na leto imamo nekako dve večji srečanji (če uspe) Varadero Srečanje ter Varadero štrudl (ki ga prireja naš predragi kotzi v svoji rodni vasi Braslovče). Na tej strani si lahko pogledaš kako je potekalo zbiranje prijav in nekaj slik iz lanskoletnega Varadero Štrudla (bilo je zelo lepo :) )

Majice z Varadero napisom, ki ji vidiš na slikah iz Varadero Štrudla je zrihtal Vulkan, če pa prebrskaš kako stran nazaj boš našel post na katerem piše kje dobiti (naročiti) novo majico za našim logom na hrbtu (logo imam jaz v avatarju) in z imenom ter nickom na prvi strani. Calmo ti lahko zrihta našitek z logom velikosti za čez cel hrbet medtem, ko je Artikl nabavil take za recimo na ramo

V TEJ TEMI pa si lahko prebereš vse o Vari kako olje uporabljamo kake težave smo imeli z njimi kako postoriš to in ono.

Upam, da sem ti dovolj orisal dogajanje v naši skupini in, da se nam boš kdaj pridružil.

Aja pa pozdravljen med nami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Sem dolgoletni motorist, ki se mu večkrat pridruži tudi žena na skupnih vožnjah. Od lani sem lastnik Varadera in bi bilo zanimivo kakšno furo skupaj z vami naredit.

Izkušenj po Alpah, Dolomitih, obali,Grčiji in Turčiji mi ne manjka, tako da si lahko izkušnje tudi podelimo.

Po forumih ne smetim, saj nimam niti časa za to, je pa to odlična možnost za vsklajevanje timinga za vožne in kakšno koristno informacijo.

Mi kdo lahko pomaga kam naj pogledam v forumu? Se vam lahko pridružim?

lp Zlato, Kranj

icon_welcome.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen in dobrodošel v Varadero druščini!

Kar nekaj nas je v tvoji bližnji okolici in za druženje bo verjetno precej priložnosti.

Spremljaj teme vsaj na par dni, pa ti pomembni dogodki sigurno ne uidejo.

Če si pa bolj na "tesno" z internetom, te po želji lahko pocukamo tudi za tasladke!

Šeenkrat dobrodošel!

Bogdan & boljša1/2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je dej a gremo jutr kam a boste vsi v Planic? Jaz jo butnem do Poreča (nek biznis) če le ne bodo prekle padale wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je dej a gremo jutr kam a boste vsi v Planic? Jaz jo butnem do Poreča (nek biznis) če le ne bodo prekle padale wallbash.gif

Morm tapru poštarja počakat, da gume prneseunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!