Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Evo nova igračka zmontirana na motor JVC Picsio. Posnetek je pa tak:

Tudi mene zanima kako si zmontiral oz pritrdil kamero? Tudi sam bom nekaj takega probal, le da bo Samsung ... Kakšno sliko montaže?

Drgač si pa lepo peljal!! Zaradi kamere??trance_25_naughty.gif

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice, lepa slika smile.gif

Dej pofotkaj še kako si zadevco namontiru, da vidmo kako izgleda.

Aja gre kdo od klape na blagoslov v Mirno peč na velikonočni ponedeljek?

Jaz in boljša polovica prideva (no če ne bodo vile padale trance_44_wink5.gif )

Jaz mam namen it !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nekaj slik kako to zgleda. Nosilec je naredil in sprojektiral moj sodelavec (maher nimaš kej). Nosilec je njegovo ročno delo vključno z merami, rezanjem, vrtanjem, vrezovanjem navoja in štrihanjem. Js sem samo zmontiral in nič druzga. Nosilec je pritrjen na prečno štango krmila. Najprej sem mislil, da bi bil nosilec narejen prevokotno na cestišče, vendar sva po trdnem premisleku ugotovila, kaj ti lahko tak nosilec odpre vampe, če letiš prek motorja. Zato je nosilec projektiran z lego naprej, prav tako je pod klobno guma, zaradi česar brez problema z silo potisneš nosilec naprej. Da bi zmanjšala težo nosilca je sodelavc navrtu lukne v železo, ki so mi tudi prau pršle saj sem lahko čez njo dal trakec, če bi slučajno popustil vijak kamere. Vijak je od enega starega fotoaparata. Glede kamere je pa tako, slika je vredu pod pogojem, da so zelo dobri svetlobni pogoji. Pri kameri me samo moti plapolanje videa. Zvok je pa fantastičen. To je to. Link od kamere: http://camcorder.jvc.com/product.jsp?productId=PRD1205005&pathId=58.

P.S. Še dve leti bom mel motor, potem pa se bom lahko vozu samo še 50 km/h, ker več tak ne bo šol, zaradi vsega navešenega gor. :whistle:

lp

post-15839-126970157858_thumb.jpg

post-15839-126970159159_thumb.jpg

post-15839-126970160439_thumb.jpg

post-15839-126970161848_thumb.jpg

post-15839-126970163274_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn si tole rešu!!trance_27_notworthy.gif Jest sem bolj kompliciral in sicer sem dal delati še en nosilec za Garmina (z kuglo, ki jo lahko obračaš v vse smeri) Bomo videli kako bo uspelo?! Pozicija tvoje je pa taprava!!

Ali ima tvoja kamera stabilizator slike (proti tresenju)?

Lepe in varne km!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človk misl,da je že vse potrebno na svojo Varico zmontiral pol se pa en Dragothic najde pa si spet na začetku :whistle:

Za kamero ni evrčkov (šparam za LeoVincije) bom pa digitalca zmontiral !! Važn,da se nekj dela :P

Dragothic kake ispuhe imaš ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite že šraufat jutr tradicionalna furca v Piran !Zbor okol 10 na Logotu Brezovca!Scotie tebe poberemo po pot !

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn si tole rešu!!trance_27_notworthy.gif Jest sem bolj kompliciral in sicer sem dal delati še en nosilec za Garmina (z kuglo, ki jo lahko obračaš v vse smeri) Bomo videli kako bo uspelo?! Pozicija tvoje je pa taprava!!

Ali ima tvoja kamera stabilizator slike (proti tresenju)?

Lepe in varne km!

Iztok

Ima neki ....lizator samo je bol tko, se vidi na posnetku, da slika rahlo plapola, po moje tudi zaradi tega ker preprosto ne folga 1080i posnet. Posnetek je dolg cca 1.6 GB za 20 min. Jutr bom dal čist navadno resolucijo npr. 640 x 480 pol pa je okoli 60 FPS pa bi mogel bit bol. Jutr powem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

midva čakava 10.15 na Molu v Logatcu, seveda če bo vreme.

Lp, Smiljan

Vreme bo sam ne vem če bomo v 15 gor na Molu raj mal več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo verjetno kaka ploha, zato bom šel raje kar na moto zbor v Šmartno ob paki (Packenstain) je čisto blizu. Se zmenimo za kak drugi vikend, pa vsaj dva - tri dni prej!

Imejte se lepo, kdor gre!!

Lepe in varne km!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite že šraufat jutr tradicionalna furca v Piran !Zbor okol 10 na Logotu Brezovca!Scotie tebe poberemo po pot !

Srečno pot, pa brez nezgod!

Že tri dni se z povišano telesno temperaturo borim, tko da me že vse kosti bolijo.surrender.gif

To pot ne bo nič s Piranom, sory...........Pa tok me že matra, da bi belanco probal ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot, pa brez nezgod!

Že tri dni se z povišano telesno temperaturo borim, tko da me že vse kosti bolijo.surrender.gif

To pot ne bo nič s Piranom, sory...........Pa tok me že matra, da bi belanco probal ......

Matr ste še vsi za pečjo al kaj sam en se je prjavu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba udeležab !Nikjer naših ,sreču pa novopečenega Varaderista iz Vrhnike in še enga z GO targo.Mahnu do Poreča 430km.Fenomenaln dan !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba udeležab !Nikjer naših ,sreču pa novopečenega Varaderista iz Vrhnike in še enga z GO targo.Mahnu do Poreča 430km.Fenomenaln dan !

Očitno večina išče slane kaplje žegnja in ne morebitnih napovedanih ploh in uživanjskih km-jev. Meni se je utrnila slana solza, ko sem gledal skozi šipo krasen dan in poslušal zvoke odprtih rorov po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes je bil pa lep dan! Bil sem na moto žegnu v Šmartnem ob Paki.

Tu sem spoznal našega Borsa iz Benediktatrance_27_notworthy.gif , iz Pirana me je klical osamljeni XLMV, katerega je zaj.... Orangetrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif !! Motor je požegnan z menoj vred, tak, da smo to opravili kot se šika!

Eden naslednjih vikendov pa v Piran!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevski medvedi smo bili na žegnu v Bukovici vse uspešno opravljeno in upajmo da bo držalo celo leto no saj v ponedeljek pride še Mirna na vrsto da bo ziher.Ko pa smo se vračali je naše lepe motorčke dež namočil tako da so potrebni temeljitega čiščenja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo sva pa tudi naredila otvoritev sezone.Sva jo mahnila pa Dvor, Kočevje,Fara, Stari trg ob Kolpi ,Črnomelj, Novo mesto, Trebnje.nabralo se je 200 km.Do Dvora sva imela tri policijske kontrole ,potem je bil pa kar mir . Pa vprašajo dolenca če je bilo kaj alkohola "ko pa je na Dolenskem že v ozračju več kot je dovoljeno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehite že šraufat jutr tradicionalna furca v Piran !Zbor okol 10 na Logotu Brezovca!Scotie tebe poberemo po pot !

Zanimivo, da sem obvestilo o novem postu na Varadero srečanje dobil sedaj vi ste pa že dve strani popisali :(

No kakorkoli z prijatelji smo jo mahnili na Grobnik, kjer je kar nekaj Italjanov brusilo gume po tistem brusnem papirju ;)

Furca lepa a sem bil vsaj trikrat moker.

A dežni kombinezon zadevo čisto vredu reši :)

Kot kaže bom moral forum dnevno pogledati tudi če ne bom dobil nič po mailu na to se očitno ne da zanesti :BUA: . Sem kar malce jezen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!