Skoči na vsebino

Kamniški Jermen 2007


kasti

Priporočene objave

Prilagam še uradne rezultate tekmovanja. Mislim, da v zgodovini jermenarjev, še ni bilo tako tesne zmage, tako, da je bila tekma napeta dobesedno do zadnjega trenutka.

Vrsti red najboljši treh:

1. amp junior

2. Hitri in drzni (MK Kamnik)

3. Vaški boysi 1

Borba za najboljša mesta pa je trajala praktično do zadnjega kroga, ko so trenutka :worship: . Drugouvrščena ekipa je zaostala samo za en krog, tretje uvrščena pa le za 5 krogov! Najboljši čas na tekmovanju so postavili mladi dirkači iz ekipe amp junior (hkrati tudi zmagovlaci dirke), za kar si zaslužijo še posebne čestitke.

Vrstni red je na začetku dirke krojilo tudi vreme. Na mokri pisti je bilo kar nekaj atraktivnih padcev, vendar k sreči brez hujših posledic tako za dirkače kot dirkalnike.

Skratka, 4. Kamniški Jermen je za nami, ki je ponudil z obilco športnega in tekmovalnega duha, tako za tekomovalce kot za gledalce.

rezultati_jermenarji._pdf.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kam je zginilo moje sporočilo v katerem je link do videa???????????????? :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kam je zginilo moje sporočilo v katerem je link do videa???????????????? :krneki: :krneki: :krneki:

Naloži video drugam in ne bo težav (celo na motosvet ga lahko :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naloži video drugam in ne bo težav (celo na motosvet ga lahko :whistle: )

Aha štekam moti to da je video na Moto magazinu no sej če bi bil video moj bi ga naložil tudi na motosvet tako pa avtor odloča kje bo video :whistle:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Jermen 2008 se bliža,.......že kaj trenirate??? :naughty:

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo dočakal pravilnik v katerem po novem smejo nastopati v ekipah trije povnoletni člani kar pomeni,da lanski zmagovalci AMP-juniorji ne morejo nastopiti.Skrajno nerazumljivo in naj mi negdo od organizatorjev razloži čemu naenkrat ta sprememba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo dočakal pravilnik v katerem po novem smejo nastopati v ekipah trije povnoletni člani kar pomeni,da lanski zmagovalci AMP-juniorji ne morejo nastopiti.Skrajno nerazumljivo in naj mi negdo od organizatorjev razloži čemu naenkrat ta sprememba?

Lahko boste vozili z pisnim potrdilom/dovoljenjem staršev,.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!