Skoči na vsebino

1.biker fest Black wings


motofrik

Priporočene objave

Black wings prirejajo 1.biker fest, ki bo 7.-9.9.2007. Kot mesto srečanja navajajo Srednjo bistrico- kantina... Ve kdo iz tistih krajev kaj več, se splača iti pogledat? Ali raje na GR v Ljubljano...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dilema se je pojavila... Black wings, Kočevski medvedi, pa še na GR se dogaja isti termin. Pa Faaker see... Kolebam med Wingsi, pa Faaker see. In, kot po moji stari navadi, se bom odločil tik pred zdajci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Klub Black Wings pripeja srečanje motoristov, željnih bencinskih hlapov, kurjenja gum, dobrih žensk, lepih motoristov in božanskih motorjev.

1.Bikers Fest se bo odvijal od 7.9 do 9.9 2007, v Kantini v Srednji Bistrci.

Nastopajoči: Tomorrow

NAP

Dismissed

Ej ti? Dej si?

Vabljeni motoristi, motoristi po srcu ter ljudje dobre volje.

Ekipa Black Wings

P.S. bau nekaj za spiti pa pojesti, dosta poglednoti.....

več info na www.mkblackwings.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a sem moral jaz malo podrezati, da se je oglasil kdo od Wingsov...? :whistle:

Ja, veš da pridem. Pa še enih par kameradov, pa bo. Če bo pol tako dobro, kot na ostalih srečanjih v vaših koncih, bo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši vsi v Prekmurje, lokacija idilična, v gozdu, poleg Mure, strežba "zgoraj brez", odlična ponudba pijač in kulinarike, vsi "zaposleni" za prste polizat, predvsem ženski del, hostese.............. (zame pa moški del hihihihi)

V petek pivo party, mesto za kamp zagotovljeno!

Vsi v Prekmurje na prvi biker fest!!!

Vsi, ki pridete, se javite pri bonih, dam za bir! :naughty:

post-12674-1189106007.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zdaj pa na Wingse... Vreme je super, napovedi za cel vikend enako. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel nazaj. Na prireditvenem prostoru sva s kolegom malo pred eno bila prva, če ne štejem organizatorjev. Okoli druge, tretje ure pa so začeli prihajati tudi ostali. Panoramska vožnja je bila dobro organizirana (zapirali so vsa križišča), pa še pogostitev je bila nekje na pol poti. Sem pa po končani panoramski šel domov. Mali je pogrešal atija...

Black wingsom vse pohvale, drugo leto pa se spet vidimo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverinica... Mi je šele doma kapnilo, sem na jaknah gledal, katera bo imela napis ''zverinica'', pa menda iz priimka izhaja... Z očali. Ja? V glavnem, super je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo. Organizacija zares dobra, škoda le da je vreme malo jebalo ampak kljub temu smo postavili šotor in zmrzovali. Čevapčiči so bli zelo dobri in pivo tud, bomba. Se vidimo drugo leto. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo je manjkalo, pa bi se tisti, ki ste prespali v šotorih zjutraj zbudili kje na Hrvaškem. :D :D Mura se je namreč nevarno dvigovala vse do kritične meje. Glede vremena smo pa dali na mašo vendar ni nič koristilo, bo pa drugo leto tolko bolj :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljajte spletno stran www.mkblackwings.com (vedno, ampak še posebej te dni), saj bo v kratkem naložena tudi fotogalerija s slikami iz 1. bikers festa, ki je res več kot odlično uspel! :OK: :worship: B) Nastalo pa je natanko 737 (lepih) slik. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremljajte spletno stran www.mkblackwings.com (vedno, ampak še posebej te dni), saj bo v kratkem naložena tudi fotogalerija s slikami iz 1. bikers festa, ki je res več kot odlično uspel! :OK: :worship: B) Nastalo pa je natanko 737 (lepih) slik. :lol:

Rečeno, storjeno! B-)

Obiščite galerijo na www.mkblackwings.com . .)

Vse slike pridejo na spletno stran tekom dneva. ;)

Popravljeno . Popravil BMW M
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!