Skoči na vsebino

Moto sejmi


Demon

Priporočene objave

Pozdravljeni. Zanima me, ce je morda v zacetku leta 2008 kak res dober, kvaliteten moto sejem naprimer v Nemciji, Italiji... Morda celo v Sloveniji, in ce je bi prosil da mi napisete kje in kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Svici, 21-24. februar 2008 , Messezentrum Zürih

Poglej stran -swiss moto-

Popravljeno . Popravil XTZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Svici, 21-24. februar 2008 , Messezentrum Zürih

Poglej stran -swiss moto-

Ja, zna bit dobra zadeva. Verjetno bo tudi izbira opreme inormna, pa morda tudi kaj ceneje! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups....nato pa se pomislil nisem.

Pa obstajajo klasicni sejmi, kot npr. avtomobilski :hmm:

Moto boom...v Celju.... salon ali sejem ali kar oboje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to sem prebral ze prej. Zato pa me zanima, kdaj bo kaksna "prireditev", kjer bodo predstavili nove motocikle, in kjer bo mozno videti in kupiti tudi cimvec razlicne moto opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padova bike expo v januarju. Imaš svašta stvari, samo če iščeš kaj specifičnega je boljše it tja prvi dan ko je še ogromno robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padova bike expo v januarju. Imaš svašta stvari, samo če iščeš kaj specifičnega je boljše it tja prvi dan ko je še ogromno robe.

Hja, nekak sem najbolj zagret za Dainese robo, tako da glede na to, da je to Italijanski produkt, bi moralo biti kar nekaj izbire. A na sejmih jim tudi tako hitro zmanjka robe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi imajo sejemske popuste, tako da se zna zgodit, da jim nekatere robe kar hitro zmanjka.

Po drugi strani pa tudi naši trgovci dajejo zadnja leta kar ugodne posezonske popuste in se na koncu cena skoraj ne razlikuje od sejemskih. Tako da se mogoče po sejmih splača pogledati samo zaradi večje raznlikosti.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi imajo sejemske popuste, tako da se zna zgodit, da jim nekatere robe kar hitro zmanjka.

Po drugi strani pa tudi naši trgovci dajejo zadnja leta kar ugodne posezonske popuste in se na koncu cena skoraj ne razlikuje od sejemskih. Tako da se mogoče po sejmih splača pogledati samo zaradi večje raznlikosti.

Pa ja, saj to vem, da posezonski popusti pri nas niso slabi. Ampak problem je v tem, da zase iscem tocno doloceno robo, ki je pri nas ne dobim, niti narocit je ne morem, pa ceprav bi bil pripravljen polno ceno placat... Zato sem se odlocil, da bom pocakal na kak sejem in sel se tja poskusit svojo sreco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa vsekakor. Ampak upoštevaj nasvet, da se oglasi tam čimprej, že kar prvi dan.

Se bom potrudil! Kolikor sem opazil, se zacne v petek, torej vzamem dopust, dovolj hitro na pot, in je to, to! Pridem do stanta Dainese, najdem, zbarantam, kupim! :OK: Potem pa lepo lagano pregledam se ostale stvari na sejmu...in se malo napasem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se raje najprej na opremo fokusiraj, za hostese bo še ostale dni čas. :krneki:

To sicer nebo tako lahko izvest, kot napisat, ampak za vse se bo nasel cas! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil lani v Padovi, huda zadeva, marsi kaj za videt in za kupit.

Glede dajnese robe pa nevem če boš kaj dobo (ne vzemi me 100% za besedo), jaz sem kupoval rokavice, želvo, škornje pa je bila ful mala izbira pa še to ne na dajnesovem štantu. So pa meli goro kombinezonov, kar pa mene seveda ni zanimalo :whistle:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupuješ leder ga je blo lani v Padovi neprimerno več kot npr. kordure in podobnih zadev. Dainese robe pa je blo po moji oceni tud velik. Se pa definitivno pozna, če greš tja prvi ali pa zadnji dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom potrudil! Kolikor sem opazil, se zacne v petek, torej vzamem dopust, dovolj hitro na pot, in je to, to! Pridem do stanta Dainese, najdem, zbarantam, kupim! :OK: Potem pa lepo lagano pregledam se ostale stvari na sejmu...in se malo napasem... :whistle:

Prvo si malo doma preglej kateri modeli pridejo v poštev in kakšne so cene pri nas, v soseščini in na e-bayu. Šele potem idi na sejem ker se zna zgodit, da boš drugače kupil dražje, ker princip je simpl - naviješ ceno in jo spustiš za 30% pa so vsi srečni šele doma pa ugotovijo da sploh ni bilo tako poceni in da ima lokalna trgovina 10% popusta pa na koncu znese isto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo morda danes kdo sal na sejem v LJ, bi prosil da mi nekdo pogleda, ce imajo na TCjevem stantu kaksno znizanje Shark celad. Zanima me predvsem RSR2 Barros (brazilska zastava). Ker ce je mogoce kaksno znizanje, bi ju3 skocil gor, da nebi glih "zastojn" hodo iz MB...

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!