Skoči na vsebino

Moto sejmi


Demon

Priporočene objave

Ce danes ne bo nihce tam okoli hodil, grem jaz jutri... Pa lahko pogledam in te poklicem pa javim kako imajo...

Sicer pa ce gre jutri se kdo, gremo lahko skupaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

A mi lahko tisti ki je bil na gospodarcu pove, ce je kaj opreme za chopperje (torbe, nosilci, stopalke, usnje...), zelo bi mu bil hvalezen, da nebi lih iz gorice gor noru, pa pol ni nic konkretnega.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

A mi lahko tisti ki je bil na gospodarcu pove, ce je kaj opreme za chopperje (torbe, nosilci, stopalke, usnje...), zelo bi mu bil hvalezen, da nebi lih iz gorice gor noru, pa pol ni nic konkretnega.

Hvala

Ravnokar sem se vrnil iz sejma. Nč posebnega. Pa zelo malo robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj sejma v Milanu in Bologni prideta na isti datum :hmm:

lp

no sem ugotovil da ne, Milano je v novembru.

Mogoče ve gdo za kako organizacijo ki organizira izlet na sejem in kaj to sploh je, sejem ali salon?

Samo motori ali se da tudi kaj robe kupit?

PS: upam da ni preteško in da bo gdo vedel odgovor :whistle: :D :P

lp.Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se to nekam napiše ker je vsako leto milijon istih vprašanj

EVO SEZNAM Z OPOMBAMI ZA TO SEZONO!!!!

PARIZ - 29.9 - 7.10. 2007 (salon, lahko šlataš vse novosti in gledaš hostese - kupit ne moreš nič)

MILANO - 6. - 11.11 2007 (glej zgoraj)

PADOVA - 18 - 20.1. 2008 (prodajni sejem, motorji ponavadi so vsi ali večina novih lahko pa manjkajo kake firme. imaš pa na kile robe od 5€ dalje)

IMOT MUNCHEN - 15 - 17.2. 2008 (GLEJ PADOVA)

ZAGREB AUTO SHOW - 27.3. - 6.4.2008 (nevem)

MOTOBOOM CELJE - 10.4. - 18.4.2008(malo gledaš, malo kaj kupiš in piješ pivo z kolegi)

bo OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se to nekam napiše ker je vsako leto milijon istih vprašanj

EVO SEZNAM Z OPOMBAMI ZA TO SEZONO!!!!

PARIZ - 29.9 - 7.10. 2007 (salon, lahko šlataš vse novosti in gledaš hostese - kupit ne moreš nič)

MILANO - 6. - 11.11 2007 (glej zgoraj)

PADOVA - 18 - 20.1. 2008 (prodajni sejem, motorji ponavadi so vsi ali večina novih lahko pa manjkajo kake firme. imaš pa na kile robe od 5€ dalje)

IMOT MUNCHEN - 15 - 17.2. 2008 (GLEJ PADOVA)

ZAGREB AUTO SHOW - 27.3. - 6.4.2008 (nevem)

MOTOBOOM CELJE - 10.4. - 18.4.2008(malo gledaš, malo kaj kupiš in piješ pivo z kolegi)

bo OK?

Pa točno to sem rabo, hvala za ičrpne informacije. :worship:

Včasij je to blo objavleno v koledarju dogodkov, zdaj pa sami rojstni dnevi. :headbang:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na IMOT grem že tradicionalno vsako leto, mogoče pa bom obiskal sejem še v Padovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Eno vprašanje za vse ki ste že bili na salonu v Milanu. Kdaj se bolj splača it, petek ali sobota?

Vprašanje se navezuje glede dogajanja in gneče!

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vse ki ste že bili na salonu v Milanu. Kdaj se bolj splača it, petek ali sobota?

Vprašanje se navezuje glede dogajanja in gneče!

Lp, Gregor

splača se it med tednom, v petek je mogoče malo manjša gužva kot v soboto ampak vseeno gužvaaaaaaaaaaaa!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača se it med tednom, v petek je mogoče malo manjša gužva kot v soboto ampak vseeno gužvaaaaaaaaaaaa!!!!

Med tednom nebo zneslo, bo kar sobota aktualna, gužvo bomo pa že preživeli :whistle: , do Ninje pa se bom že nekak prikrampal :krneki: , potlem pa so itak hostese navrsti :blush: :wub: :naughty:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So za sejem v Milanu organizirani kakšni avtobusni prevozi iz NM ali okolice? :? Brskal sem po internetu, našel sem samo en motoklub, ki gre, ne vem iz kje. Kaj pa kakšna turistična agencija po možnosti??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
So za sejem v Milanu organizirani kakšni avtobusni prevozi iz NM ali okolice? :? Brskal sem po internetu, našel sem samo en motoklub, ki gre, ne vem iz kje. Kaj pa kakšna turistična agencija po možnosti??? :hmm:

Izlete na te sejme organizira tudi agencija TENTOURS:

http://www.tentours.si/default.asp?mID=&am...6-18511ffca032}

http://www.tentours.si/default.asp?mID=&am...6-d29c0362f06c}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zdravo, ali kaj veste, če kdo organizira kakšen izlet na ta sejem, jaz sem zelo zainterisiran.

LP

Organizacijski odbor motoskupine OKRiders iz Nove Gorice že tradicionalno organiziramo avtobusne prevoze v PADOVO na sejem . Če te zanima kaj več mi piši na mail , ali pa si poglej na naši spletni strani v rubriki POVABILA

www.okriders.net

Igor , susmelj.igor@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ponoči prišel iz sejma oz. salona v Bologni, ki mi je bil osebno zelo vešečen.

Popravljeno . Popravil dtofant5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!